Įkraunama...
Įkraunama...

Sportsdirect.com

Mes irgi esam pirke, 12 coliu, 20 coliu, visus isaugom, ir perleidom kuo puikiausios bukles kitimes, daba esame sita nusiziureje
http://www.sportsdir...olcode=93221424

kad lengvas bus nesitikiu, ir tureti lengvi nebuvo... o sakot kainos nepatrauklios, man sito dviracio kaina net labai tinka, nes uz tiek cia tikrai nenupirksiu....
Atsakyti
Merginos, gal koks galiojantis kodas yra SD užsakymui?
Atsakyti
ar kas galetu uzsakyti snd? sad.gif labai reikia....
Atsakyti
Sveiki,
Gall galit pasakyti, kaip kokybė, dydžiai Pierre Cardin vyriškų marškinių, maikučių, megztukų? Kažin, nėra visiški skudurai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2015 04 01, 22:14)
Sveiki,
Gall galit pasakyti, kaip kokybė, dydžiai Pierre Cardin vyriškų marškinių, maikučių, megztukų? Kažin, nėra visiški skudurai? 4u.gif


Kiek esam gave maikučių PC tai kokybė ne kažka... jos buvo iš plono trikotažo. Megstinių dydžiai visiškai neatitinka. Vienu žodių daugiau neužsakom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2015 04 02, 08:59)
Kiek esam gave maikučių PC tai kokybė ne kažka... jos buvo iš plono trikotažo. Megstinių dydžiai visiškai neatitinka. Vienu žodių daugiau neužsakom blush2.gif


Aciu 4u.gif O marškinių nebandėt?
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2015 04 02, 09:59)
Kiek esam gave maikučių PC tai kokybė ne kažka... jos buvo iš plono trikotažo. Megstinių dydžiai visiškai neatitinka. Vienu žodių daugiau neužsakom blush2.gif


nu nežinau, kiek pirkom, viskas labai thumbup.gif ,
Džinsai dailūs, gražiai pasiūti, maikutės tvirto trikotažo, megztiniais mano vyras neatsidžiaugia-sako kaip ant jo siųti.
Marškinius esu pirkus baltus sūnui į mokyklą šventėms, tai tie labai plonos medžiagos viskas persišviečia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2015 04 02, 09:02)
Aciu  4u.gif  O marškinių nebandėt?

Mano vyras nešioja marškinius, kokybe patenkintas, dydis jam atitiko 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms atsakiusioms. Aj, sakiau pati pabandysiu. Ne karve kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarytė @ 2015 03 31, 20:44)
Ratai 20 colių. Mes pirkom prieš 3 ar 4  m. Dabar truputį kitokie modeliai, bet esmė panaši. Manau dviratis tinkamas nuo kokių 8 m., mūsiškis buvo jau paauglys.
Papildyta:

Iš ties dviračiai ir mūsų pirkti nėr lengvi. Bet rėmas net mažųjų su 12 colių ratais - tvirtas ir rimtas. ( teip sako vyras, nes aš ties nesuprantu).
Tik dabar dviračių kainos SD tikrai nepatrauklios. sad.gif


o uz kokia kaina pries 3-4 metus pirkot?

labai gerai, kai tvirtas remas.

mes ziurim Dunlop, tai kaina 100 eur su trupuciu. sakyciau labai gera kaina. pas mus uz tiek nieko nenupirksi....
tik idomu, kaip Dunlop'u kokybe... g.gif



QUOTE(mazyte @ 2015 03 31, 21:05)
Mes irgi esam pirke, 12 coliu, 20 coliu, visus isaugom, ir perleidom kuo puikiausios bukles kitimes, daba esame sita nusiziureje
http://www.sportsdir...olcode=93221424

kad lengvas bus nesitikiu, ir tureti lengvi nebuvo... o sakot kainos nepatrauklios, man sito dviracio kaina net labai tinka, nes uz tiek cia tikrai nenupirksiu....


ir man kainos atrodo geros drinks_cheers.gif
tik idomu, kokios buvo anksciau, kai dar patrauklesnes buvo biggrin.gif


o kaip siuncia dvirati SD, jei sunkus?
taip pat kaip visas kitas prekes? ar atskira deze dviratis atkeliauja?

QUOTE(Daivija @ 2015 04 01, 23:14)
Sveiki,
Gall galit pasakyti, kaip kokybė, dydžiai Pierre Cardin vyriškų marškinių, maikučių, megztukų? Kažin, nėra visiški skudurai? 4u.gif


esu pirkus Pierre Cardin dzinsus, marskinius, megztukus. visu kokybe patiko. tikrai ne skudurai.

marskiniai plono audinuko, bet vasarai tai super.... o ir audinio pliusas toks, jog nera labai glamzus, nereikia ilgai lyginti. keleta kartu perbraukei lygintuvu ir grazu smile.gif

dydziai sakyciau atitinka. gal net siek tiek i mazesne puse. pvz vyras viska devi XL dydzio, tai marskiniai tokie ant ribos. ne mazi, bet jau pavalgyti irgi nebera kur biggrin.gif

dzinsu kokybe gera. dydis atitiko. devisi puikiai.

o dar labiau man patinka is ten pirkti, kai paziuriu, kiek pas mus Pierre Cardin parduotuvese drabuziai kainuoja... doh.gif
Atsakyti
Labuka.


O vis dar per DHL siuncia? ... Net darant apsipirkima raso apie "Barlin Delivery" g.gif
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2015 04 06, 19:20)
Labuka.
O vis dar per DHL siuncia? ... Net darant apsipirkima raso apie "Barlin Delivery"  g.gif

DHL 4u.gif
Atsakyti