Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukai 2012

Čia šnekučiuojasi mamytės, kurios stebuklėlio susilaukė 2012 m. sausio mėnesį ir tos, kurios nusprendė savo stebuklėliams padovanoti po broliuką ar sesutę smile.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atati: 26 kovo 2015 - 18:03
Man gelytes ir drugeliai tai dar nieko, net ruzava taip akiu nebepjauna kaip iki S gimimo, bet rubu visokiu turim, tik jau su aplikacijom labai vengiu, nors S labai patinka. O va i treningus nusmukusiu klynu jau nebegaliu ziuret, nebegrazu ir nusibodo, kam patinka, tik neisizeiskit biggrin.gif
Atsakyti
Man nusmuke, ypac mergaitems, nepatiko niekada. Ir treningu neturiu net jai, tik tympas. O siaip kaip ziuriu dabar i saviskiu rubus - Emilio rubus galetu nesioti mergaites, turiu galvoj tik keli pas ji su masinom, nes labai nemegstu visu tu spaidermenu, masinu ir siaip animaciniu heroju. Ne mergaitiski jie visai, bet be standartiniu "berniukisku atributu". O Simonos rubai berniukams jau ne smile.gif
Atsakyti
Mane irgi stebina, kad vis dar labai perka/siūna tas "haremines" kelnes. Ir Happeak'inis stilius jau nusibodęs. Kad ir šios timputės: už ką tiek mokėti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Atati @ 2015 03 26, 21:36)
Mane irgi stebina, kad vis dar labai perka/siūna tas "haremines" kelnes. Ir Happeak'inis stilius jau nusibodęs. Kad ir šios timputės: už ką tiek mokėti?  blink.gif

Uz parduotuves patalpas, atlyginimus, mokescius valstybei, uz tai kad ne masine gamyba ir siuna ne kinieciai. Maryte ir Balbieriskio pigiau ir turbut ne prasciau pasiutu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atati @ 2015 03 26, 15:22)
Kaip man nepatinka ta drabužių mada su gėlėm ir gyvūnais. Monai yra padovanotos kelios maikutės, tai su katinu, stirnom, triušiu gėlėse biggrin.gif

Man siltos striukes nepatinka, o vat bliuskytes labaaai liuksiskos:) ieskojau MM su triusiuku palaidinukes Velykom, bet ispirko visas:(

Haremines kelnes beee..mam dar tos kepures labai nusmukusios nepatinka...kaip maisas ant galvos.. doh.gif a jau kaip mada visi Lietuvos vaikai su jom doh.gif
Atsakyti
o man grazu mergaites su visais tais drugeliais ir gelytem. Bet jei ,tai saikingai! Ir tos geliu juostos ant galvu uzknise jau negyvai,tie Kuzmickaites drugeliai ir nutysusios kelnes. feee.... o siaip as is tikro,tai as daznai leidziu Ievai paciai pasirinkti.Rokui dar pati renku.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Pagaliau nauja tema! biggrin.gif

Man drugeliai,gėlytės jei skoninga ir suderinta,tai viskas ok. Va gyvūnai ne mano stichija,o visa animacija net purto. smile.gif Kažkaip net nebedovanoja nieko panašaus,mato,kaip rengiam,tai džiaugiuosi.


Dabar iš kitos operos. A prieš pora sav.atsirado ant nugaros ir kaklo raudonos dėmelės,po to užsidėjo pūlinukai,šašiukai,apgijo. Prieš pora dienų vėl nauji ant kojų,rankų. Ale ne vėjaraupiai,sako. Išrašė ir nuo alergijos,ir antibų tept. Keista,diagnozės nėr. Kas čia gali būt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jangaja @ 2015 03 27, 17:17)
Sveikos smile.gif Pagaliau nauja tema! biggrin.gif

Man drugeliai,gėlytės jei skoninga ir suderinta,tai viskas ok. Va gyvūnai ne mano stichija,o visa animacija net purto. smile.gif Kažkaip net nebedovanoja nieko panašaus,mato,kaip rengiam,tai džiaugiuosi.
Dabar iš kitos operos. A prieš pora sav.atsirado ant nugaros ir kaklo raudonos dėmelės,po to užsidėjo pūlinukai,šašiukai,apgijo. Prieš pora dienų vėl nauji ant kojų,rankų. Ale ne vėjaraupiai,sako. Išrašė ir nuo alergijos,ir antibų tept. Keista,diagnozės nėr. Kas čia gali būt g.gif

dilgeline gal?
Atsakyti
Sveikos

Maniske tai labai megsta viska kas su druugeliais gelytem pauksciukais. Sukneles turi but butinai su kisenem. Mylimoausios spalcos raudona ir rozibe Turi savo megstamus rubus. Viena kart i darza ejo su trumpa suknute/tunika ir sijonu niekaip nejo persneket kad persirengtu doh.gif biggrin.gif

ericute primink tos savo misraines su marinuotais pievagrybiais recepta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2015 03 27, 17:17)
dilgeline gal?

Pas mane dilgeline,tai net nepanasu i tai,ka Jangaja rase g.gif ,nors gal ju kelios rusys yra...
Idomiai,kad gydytojas skyre vaistu be jokios diagnozes g.gif

Pas mus yra visokiu drabuzeliu.Mazoji megsta,kad ant drabuzio butu kas nors nupiesta/prisiuta.Tu tokiu geletu neperku,bet viena kita sirdele,gelyte ar gyvuliukas tikrai nemaiso ax.gif

Labas smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
ryt einu parai i darba,tai siandien maisto gaminimo diena,kad seima nebadautu doh.gif
QUOTE(red_sun @ 2015 03 27, 20:42)
Sveikos

Maniske tai labai megsta viska kas su druugeliais gelytem pauksciukais. Sukneles turi but butinai su kisenem. Mylimoausios spalcos raudona ir rozibe Turi savo megstamus rubus. Viena kart i darza ejo su trumpa suknute/tunika ir sijonu niekaip nejo persneket kad persirengtu doh.gif biggrin.gif

ericute primink tos savo misraines su marinuotais pievagrybiais recepta ax.gif

zinok pernai Rokas uzsidejo dvejas treningines kelnes ir taip ejo i darzeli doh.gif lotuliukas.gif nu niekaip nepersnekejau ,kad vienas namie paliktu.Tai paskui aukletoja po pietu miego vienas kelnes paslepe biggrin.gif
va radau laimos bloga,ten gi mano garbei ta misraine uzvadinta biggrin.gif
http://svetainelaimo...vagrybiais.html
as ja vel darysiu velykom.baisiai skani ji man.
Atsakyti