Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukai 2012

QUOTE(ericute @ 2015 03 28, 20:21)
Sveikos,
ryt einu parai i darba,tai siandien maisto gaminimo diena,kad seima nebadautu  doh.gif

zinok pernai Rokas uzsidejo dvejas treningines kelnes ir taip ejo i darzeli  doh.gif  lotuliukas.gif  nu niekaip nepersnekejau ,kad vienas namie paliktu.Tai paskui aukletoja po pietu miego vienas kelnes paslepe biggrin.gif
va radau laimos bloga,ten gi mano garbei ta misraine uzvadinta biggrin.gif
http://svetainelaimo...vagrybiais.html
as ja vel darysiu velykom.baisiai skani ji man.

Tie vakai prisigalvoja biggrin.gif Kamile tai namie daznai uzsideda pvz dvi maikes nes negali issirinkti kuria detis doh.gif: ir neperkalbesi niekaip tikras oziaragis ji biggrin.gif

Aciu uz recepta :4u as ja ir gaminsiu tik bijau dsug valgyt baisiai ten kiausiniu daug. Bet nors sauksta paragausiu.
Atsakyti
QUOTE(Jangaja @ 2015 03 27, 16:17)
Sveikos smile.gif Pagaliau nauja tema! biggrin.gif

Man drugeliai,gėlytės jei skoninga ir suderinta,tai viskas ok. Va gyvūnai ne mano stichija,o visa animacija net purto. smile.gif Kažkaip net nebedovanoja nieko panašaus,mato,kaip rengiam,tai džiaugiuosi.
Dabar iš kitos operos. A prieš pora sav.atsirado ant nugaros ir kaklo raudonos dėmelės,po to užsidėjo pūlinukai,šašiukai,apgijo. Prieš pora dienų vėl nauji ant kojų,rankų. Ale ne vėjaraupiai,sako. Išrašė ir nuo alergijos,ir antibų tept. Keista,diagnozės nėr. Kas čia gali būt g.gif

Gali būti mažieji odos moliuskai

stilius drabužių sakot, dukrius mano į panas jau eina, tai pati purtosi visų piešinių, nebent dar raidės kokios, arba nuotraukos. O U bele su kokia mašina, lėktuvu, liūtu ir aišku herojais bigsmile.gif tai tokios visos skirtos darželiui, o į žmones eiti turiu gražių nupirkusi, be paveiksliukų biggrin.gif

ericute, aš po 2 sav nebuvimo nebesirūpinu maisto palikti šeimai biggrin.gif praeitą savaitgalį Vilniuje buvau 3 dienas, šį savaitgalį vėl paskaitos, nesuku smegenų, žinau, kad neliks nevalgę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2015 03 28, 20:41)

ericute, aš po 2 sav nebuvimo nebesirūpinu maisto palikti šeimai biggrin.gif  praeitą savaitgalį Vilniuje buvau 3 dienas, šį savaitgalį vėl paskaitos, nesuku smegenų, žinau, kad neliks nevalgę bigsmile.gif

matai,as tuom nesu garantuota biggrin.gif
ai beje pamirsau uzklausti; kokio dydzio jusu vaiku kojos? As Rokui esu nupirkusi dcors botus c 10/11. Ievai siandien lygiai tokio pat dydzio nupirkau . ir abiem tinka blink.gif tai nesuprantu,ar cia Ievos koja maza,ar cia Roko labai didele g.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2015 03 28, 22:16)
matai,as tuom nesu garantuota biggrin.gif
ai beje pamirsau uzklausti; kokio dydzio jusu vaiku kojos? As Rokui esu nupirkusi dcors botus c 10/11. Ievai siandien lygiai tokio pat dydzio nupirkau . ir abiem tinka  blink.gif tai nesuprantu,ar cia Ievos koja maza,ar cia Roko labai didele  g.gif

Gal Ievos maza g.gif nu as su tais botais dar neapsisprendziua doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2015 03 28, 22:16)
nesuprantu,ar cia Ievos koja maza,ar cia Roko labai didele  g.gif

Monos pėda 16cm, kaip tik vakar matavau. Ecco basutės su 17cm vidpadžiu dabar kaip tik, nemanau, kad užteks per vasarą schmoll.gif Tai taviškės pėda visai nedidelė smile.gif
Papildyta:
Lietuviška abėcėlė: galima parsisiųsti į telefoną http://abecele.com/ Monai kažodėl nepatiko sad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Extra, klausei del Medos, tai tik siandien vyras nuveze, nes vel buvo apsirgus... atsakymai po 10dienu, bet uz tai atbuvo kaip kareivis, nei cypt, sake net neskaudejo biggrin.gif eme is venos krauja
Atsakyti
QUOTE(darbiete @ 2015 03 30, 14:45)
Sveikos 4u.gif

Extra, klausei del Medos, tai tik siandien vyras nuveze, nes vel buvo apsirgus... atsakymai po 10dienu, bet uz tai atbuvo kaip kareivis, nei cypt, sake net neskaudejo biggrin.gif eme is venos krauja

nesumazejo sirgimai? kokius tyrimus darys is kraujo?
Atsakyti
Mikoplazma, chlamidijas
Atsakyti
QUOTE(darbiete @ 2015 03 30, 15:01)
Mikoplazma, chlamidijas

pranesk ar ras ka nors.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2015 03 30, 14:58)
nesumazejo sirgimai? kokius tyrimus darys is kraujo?

Extra o jus skiepijot S tuo skiepu? Kamile gal ir maziau kiek serga g.gif: Bent praeina lengvai sloga ir kosulys. Man labai padeda tik slogai prasidejus nosi tepu aliejumi sumaisytu su arbatmedzio eteriniu aliejum. I ryte pries datzeli visad patepu nosyte.
Atsakyti
QUOTE(red_sun @ 2015 03 30, 15:44)
Extra o jus skiepijot S tuo skiepu? Kamile gal ir maziau kiek serga g.gif: Bent praeina lengvai sloga ir kosulys. Man labai padeda tik slogai prasidejus nosi tepu aliejumi sumaisytu su arbatmedzio eteriniu aliejum. I ryte pries datzeli visad patepu nosyte.

Kiek islanko darzeli nesirgus? As bandziau tepti S nosyte, nepastebejau efekto.
Neskiepijom ir neskiepysim kol kas, isskaiciavom su vyru ir ta info kiek yra internete, kad mums geriausiu atveju sumazetu 7% ausu uzdegimu, o daugiau nieko. Nors visi gyd. agituoja skiepyt, atseit ir prie virusu pades, bet as neradau tokios info, nenoriu be reikalo kisti visokio brudo i ja. Dabar zaidziam su homeopatija, negaliu nieko pakomentuot kol kas.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2015 03 30, 23:03)
Kiek islanko darzeli nesirgus? As bandziau tepti S nosyte, nepastebejau efekto.
Neskiepijom ir neskiepysim kol kas, isskaiciavom su vyru ir ta info kiek yra internete, kad mums geriausiu atveju sumazetu 7% ausu uzdegimu, o daugiau nieko. Nors visi gyd. agituoja skiepyt, atseit ir prie virusu pades, bet as neradau tokios info, nenoriu be reikalo kisti visokio brudo i ja. Dabar zaidziam su homeopatija, negaliu nieko pakomentuot kol kas.

3 savaites. Buvo lengva slogyte prikibus. Po to seip darem pertrauka nuo darzelio kad pailsetu. Tai nezinau ar cia sutapimas ar padejo. Dabar sirguliavo biski ir nsmie laikau kad dar prie naujo laiko priprastu siek tiek
Atsakyti