Įkraunama...
Įkraunama...

Minčių perlai ir perliukai- X

Mūsų gyvenimas – kaip saulės kelias. Tamsiausiu momentu tikrai žinau – vėl išauš diena.
/Londono „Times“ redakcinė skiltis/

___ user posted image-user posted image
___ user posted image-user posted image
__ user posted image-user posted image
Atsakyti
________ user posted image

Nėra didesnio nugalėtojo už tą, kuris sugebėjo nugalėti save patį.
/H. Bičeris/

___ user posted image-user posted image
Atsakyti
Toks pasaulis puikus, toks žiaurus, įvairus:
Jame pinas vainikai ir gėlės, ir kraujas.
Tik pažvelk, tik pajusk pradus!
Jis kas valandą kitas, kas valandą naujas.

/Kazys Binkis/

user posted image-user posted image
Atsakyti
_____ Reikia tikėti, kad laimė galima, jeigu nori būti laimingas.
/Levas Tolstojus/

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 25 balandžio 2015 - 18:37
______ Meilė išlieka visada. Keičiasi tik žmonės.
/Paulo Coelho. Prie Piedros upės – ten aš sėdėjau verkdama./

user posted image-user posted image
Atsakyti
Blogiausias būdas ilgėtis žmogaus – tai būti kartu su juo ir suprasti, kad jis niekada nebus tavo.
/G. Garsija Markesas/

___ user posted image
Atsakyti
Пока ты там играешься моими нервами,
Я тут волком вою на полнолуние,
Захлебываясь психическими шедеврами...
_______ Ты не любовь. Слышишь ? Ты моё безумие...


user posted image- Googoosha - Round Run
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 25 balandžio 2015 - 21:35
Если однажды тебе захочется плакать — позови меня… Я не обещаю, что заставлю тебя смеяться, но я обязательно поплачу вместе с тобой… Если однажды ты захочешь убежать, не бойся… позови меня… Я не обещаю, что попрошу тебя остаться… Но я убегу вместе с тобой. Если однажды тебе не захочется никого не слышать, позови меня … И я буду молчать вместе с тобой… Но если однажды ты позовёшь…А я не откликнусь, поспеши ко мне! Вероятно, в этот момент я в тебе очень и очень нуждаюсь…

G.G.Marquez
Atsakyti
Tapk geresniu ir pats suprask, kas esi, prieš sutikdamas naują žmogų ir tikėdamasis, kad jis tave supras. /G.G.Marquez/

Gali būti, kad šiame pasaulyje tu tik žmogus, bet kam nors tu - visas pasaulis./ G.G.Marquez/

Niekada nenustok šypsotis, net kai tau liūdna: kas nors gali įsimylėti tavo šypseną. /G.G.Marquez/

Tikras draugas - tas, kuris laikys tave už rankos ir jaus tavo širdį./G.G.Marquez/

Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies. /G.G.Marquez/

___ user posted image
Papildyta:
QUOTE(Morta G. @ 2015 04 25, 23:04)
Если однажды тебе захочется плакать — позови меня…
G.G.Marquez


Jei vieną dieną tu norėsi verkti - pakviesk mane. Aš nepažadu, kad tave pralinksminsiu, bet galėsiu verkti kartu.
Jeigu vieną dieną norėsi pabėgti nuo visų, nebijok... pakviesk mane. Aš tavęs neprašysiu sustoti, bet bėgsiu kartu.
...
Bet jei vieną dieną tu pakviesi... ir aš neatsiliepsiu. Susirask mane, gal man reikia tavo pagalbos.

/G.G.Marquez/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 25 balandžio 2015 - 22:30
QUOTE(Varinija @ 2015 04 25, 22:24)
Tapk geresniu ir pats suprask, kas esi, prieš sutikdamas naują žmogų ir tikėdamasis, kad jis tave supras. /G.G.Marquez/

Gali būti, kad šiame pasaulyje tu tik žmogus, bet kam nors tu - visas pasaulis./ G.G.Marquez/

Niekada nenustok šypsotis, net kai tau liūdna: kas nors gali įsimylėti tavo šypseną. /G.G.Marquez/

Tikras draugas - tas, kuris laikys tave už rankos ir jaus tavo širdį./G.G.Marquez/

Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies. /G.G.Marquez/

___ user posted image
Papildyta:
Jei vieną dieną tu norėsi verkti - pakviesk mane. Aš nepažadu, kad tave pralinksminsiu, bet galėsiu verkti kartu.
Jeigu vieną dieną norėsi pabėgti nuo visų, nebijok... pakviesk mane. Aš tavęs neprašysiu sustoti, bet bėgsiu kartu.
...
Bet jei vieną dieną tu pakviesi... ir aš neatsiliepsiu. Susirask mane, gal man reikia tavo pagalbos.

/G.G.Marquez/

cool.gif
labai prasmingos Marquez'o mintys.Gali skaityti ir skaityti.......
Atsakyti
Akys neklysta. Bent jau tol, kol pasikliaujama savo paties, o ne kitų akimis. /Akselis Miunte/

_____ user posted image
Atsakyti
____________________ LABANAKT _________________
______________________________________ RAMIOS ________________
_____________________________________________________ JŪSŲ VARINIJA

____________ user posted image

Būkime dėkingi už šią dieną jog išmokome daug; jei nepasimokėme daug, tai bent jau pasimokėme truputį; jei nepasimokėme truputį, tai bent jau mes nesusirgome; jei mes susirgome, tai bent jau nemirėme. Todėl už tai būkime dėkingi.
/Sidharta Gautama/

___ user posted image-user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 25 balandžio 2015 - 23:00