Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

QUOTE(oztoko @ 2015 05 08, 17:43)
Oi aciu visoms uz pagalba, apsiginkluosiu kantrybe ir kiutinsiu ieskot smile.gif

Nepamirsk sautuvo ir startuku!! Baisiai sustros! biggrin.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oztoko @ 2015 05 08, 17:43)
... apsiginkluosiu kantrybe ir kiutinsiu ieskot smile.gif

Nu ir...??? bigsmile.gif
---------------
Flegmatiko nerado kur idarbint tai paskyre Zoologijos sode vezlius priziuret. Kita diena vezliu nera, o narve rauda flegmatikas.
- ... Kas? Kur? Kaip?!!! blink.gif
- As tik paglostyt norejau, bet vos pradariau vartelius, o jie visi kaip rove... verysad.gif
---------------
... ... ...
Ausra isidienojusi, prabudome ir keeelkiiimeeees! 4u.gif
----------------
Kaip visada gatavs pioneer.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikas Arvydai. Uz ko laikais? Gal turi ir akvariuma? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(arvydas. @ 2015 05 09, 15:02)
Sveikas Arvydai. Uz ko laikais? Gal turi ir akvariuma?  bigsmile.gif

Neee is kur gi man gaut. Bedzius esu. Tik ant pasalopos uz daugiavaiki ir maskatuojuos verysad.gif
Laikaus kaip visuomet tvirtai isikibes drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir dziaugiuos, kad vis dar gyvas esu thumbup.gif
O kai tu, Arvydai? Gal koki posla anekdota apie pyderus brusksteltum? bigsmile.gif Arba apie kumeles... Koks skirtumas

Papildyta:
QUOTE(arvydas. @ 2015 05 09, 15:11)
Sveikas Arvydai. Uz ko laikais? Gal turi ir akvariuma?  bigsmile.gif
Papildyta:

Neee is kur gi man gaut. Bedzius esu. Tik ant pasalopos uz daugiavaiki ir maskatuojuos  verysad.gif
Laikaus kaip visuomet tvirtai isikibes  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  ir dziaugiuos, kad vis dar gyvas esu  thumbup.gif
O kai tu, Arvydai? Gal koki posla anekdota apie pyderus brusksteltum?  bigsmile.gif Arba apie kumeles... Koks skirtumas

Ta prasme apie porucika Rzevski? bigsmile.gif Bet tada kumeles gali isizeist, o mudu po bana gausim. Nu ir pox. Tuoj atsiurbiu ir pradedu mastyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 05 09, 15:16)
Sveikas Arvydai. Uz ko laikais? Gal turi ir akvariuma?  bigsmile.gif
.............................................
.............................................

vos nemiriau is juoko beskaitydama smile.gif))

matau, kad turi laisvo laiko ir neturi su kuo pagalbeti, o man kaip tycia reikia pagalbos smile.gif
padek issirinkti akvariumui sildytuva ir oro kompresoriu smile.gif
kas liecia oro kompresoriu - noriu graziu burbulu ir tylaus darbo smile.gif kokias firmas rekomenduotum?

Papildyta:
QUOTE(oztoko @ 2015 05 08, 16:37)
Merginos padekit, niekur nerandu kriaukliu. Reikia ne kokiu juriniu, o paprasciausiu, kaip vynuoginiu sraigiu. Blogiausiu atveju patarkit, kur tu sraigiu irskot, ka jos megsta, sugaudysiu, krapstysiu is kiauto smile.gif. O gal matet kur, gal pas kuria metosi ir nereikia. Po menesiuko kriauklinuku parsivezt planuoju, tai namu jiems reiks, va ir ieskau kriaukliu sad.gif

i kaima jei toki turi gauni palekti, vynuoginiu sraigiu pasirinkti, joms dabar kaip tik sezonas, po menesio ju nebeliks. kiek zinau siauliuose jas supirkineja po 0,45cnt, jei didesniais kiekiais 0,6cnt ... vaikai jas labai renka..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 09 gegužės 2015 - 16:00
QUOTE(vikosiuks @ 2015 05 09, 16:58)
vos nemiriau is juoko beskaitydama smile.gif))

matau, kad turi laisvo laiko ir neturi su kuo pagalbeti, o man kaip tycia reikia pagalbos smile.gif
padek issirinkti akvariumui sildytuva ir oro kompresoriu smile.gif
kas liecia oro kompresoriu - noriu graziu burbulu ir tylaus darbo smile.gif kokias firmas rekomenduotum?

Skirtingai negu tarp kumeliu sitoj vietoj esu visiskas lopas. Be to, net nebeiziuriu kur akvo kubatura uzrasyta. Del viso pikto tiek sildytuva, tiek filtra rinkciaus, kad butu bent pusantro karto galingesni negu ant dezutes parasyta. O firma g.gif nors kraujais vemk, bet visi kosminiai laivai pagaminti Kinijoj. lotuliukas.gif
Bet grizkim prie kumeliu!
- Grafaite, jus nealpkit del kiekvieno zodzio, o meskit ta posliaka Bolkonski! Jus, madmuzel, net neisivaizduojat koks jis poslas! Kai mes su husarais savo arklius krusam, kunigaikstis mums suoliukus is po koju isspardo verysad.gif
Atsakyti

o koki galite rekomenduoti 288l akvukui, oro kompresoriu, kad butu TYLUS.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2015 05 09, 18:10)
o koki galite rekomenduoti 288l akvukui, oro kompresoriu, kad butu TYLUS.

Ka reiskia "tylus"???? bigsmile.gif Nakti miegamajam dirbs ar kaip? Jau sakiau, kad neismanau, bet vat Cile tiesiog apsikabinus tuos kompresorius gyvena tai turbut gales kazka protingiau leptelt lotuliukas.gif Tik jai irgi reik isankstines salygas sudiktuot. (O be to giliai abejoju ar kas nors pardej klausosi kokiu garsumu zirzia. Kai pirksit,- sakys, kad visai neburbia, o stepselis tik del fasono, nes viskas vyksta nuo saules batareiku) 4u.gif
300 jau normaliokas!! Cia ir filtro ir pompos reik. Gerai, kad zingeidaujat. Turbut mergicos patars ir druciai susitaupysit lotuliukas.gif (Puse man). Tik nesiskubinkit!!! Yra elementari taisykle (beveik Parkinsono desnis): kai tik susimoki,- uz minutes prasideda nuolaidos drinks_cheers.gif
Bet esminis dalykas nesikeicia: reik pirkt pusantro karto galingesni negu nurodyta reklamoj. I piniga tas daiktas druuuuciai kerta (ko ne dvigubai gali skirtis), bet jei jau nusiimineji stanika tai ir triusikus prie to pacio striptizo nepasikuklink. O mazu orgz? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki. As kaip visada su klausimais biggrin.gif
Sikart del anubio. Gan greit jie auga pas mane, negrazius lapus as iskerpu. Ir dabar taip gaunasi, kad puse rizoido neturi lapu. Ar man ji sutrumpinti? Ar tegul buna tas sprindis plikas?
Beje, pecilija siandien isnerse, pirmas nerstas ju pas mane. Skanaus joms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirtingoji @ 2015 05 10, 00:53)
Sveiki. As kaip visada su klausimais  biggrin.gif
Sikart del anubio. Gan greit jie auga pas mane, negrazius lapus as iskerpu. Ir dabar taip gaunasi, kad puse rizoido neturi lapu. Ar man ji sutrumpinti? Ar tegul buna tas sprindis plikas?
Beje, pecilija siandien isnerse, pirmas nerstas ju pas mane. Skanaus joms smile.gif

Jei netrukdo - netrumpink. Is esmes nana per ta sakni ir dauginas. Tai jei trumpinsi, tada nudzyrink, kad bent su 1 lapuku (gali but miniatiurinis neuzauga) butu ir kam nors padovanok 4u.gif Net keista, kad siais laikais anubiai taip gerai auga lotuliukas.gif Kazkas cia pas mus netvarkoj g.gif Pagal talmuda anubis turetu tik viena lapuka i menesi uzaugint. Bet talmuda gi rase kai dar nebuvo nei Pasaulinio tvano, nei Cernobilio tai... ax.gif biggrin.gif
---------------------
Ale susigalvok tu man toki nica! MIRTINGOJI jin matote! bigsmile.gif Vat tuom as ir skiriuos nuo Homero, kad anas mokejo tarp eiluciu rasyt, o as net reikiamo srifto klavoj nerandu. schmoll.gif Nu bet tiesiog aiskai persasi, kad turetu but NEmirtin... Ux, gudriai cia mane apmove blush2.gif g.gif doh.gif biggrin.gif Varau pasigert is tos nevilties. Spekit ar tai bus pirmas kartas? drinks_cheers.gif
P.S. Jei ieskote priezasciu pasigert iki zemes graibymo,- per metus ju galima rast lygiai 3650! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 05 10, 07:34)
P.S. Jei ieskote priezasciu pasigert iki zemes graibymo,- per metus ju galima rast lygiai 3650!  4u.gif

ech, ne ten ieskau matyt - nes jau dvienas nei vienos negaliu rast lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri` @ 2015 05 10, 10:22)
ech, ne ten ieskau matyt - nes jau dvienas nei vienos negaliu rast  lotuliukas.gif

Jei atvarytum PAZIURET (!!) MANO (!!) kreveciu gal ka ir suaustume ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 05 10, 09:53)
Jei atvarytum PAZIURET (!!) MANO (!!) kreveciu gal ka ir suaustume  ax.gif  biggrin.gif

biggrin.gif cha, atvarysiu kai jau mano skolininkes paauges, ir bus pasiruosusiuos keliauti i naujus namus biggrin.gif (ne ne, ne pas gaidi i nasrus) schmoll.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti