Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

kaip galima sugadinti simpatišką veiduką makiažu...
http://www.buzzfeed....qpgp#.cnnePxaEX
Man baisiausias MAC.
No7 gal dar visai ir nieko.
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 04 15, 23:28)
Nu kaip čia pasakius, ūgis ne ūgis, svoris ne svoris, bet nuolaidų tai nelabai. O jei dar į spalvas, medžiagas pradedi žiūrėti... Kosmosas.

Bet kaip gerai, kai tiek problemų atkrenta. Įsivaizduok, turėtum dukrą, o jinai ateina ir sako- mama, mano suknelė, pirkta prieš dvi savaites, jau reikalauja pamainos, nes... bla bla bla kažkas ten jai biggrin.gif Ir iš maxės per salus turbūt netiktų...  lotuliukas.gif

Aš esu pirkus švarką 70% nuolaidą, ūgis 182... ir spalva priimtina, ir medžiaga, tiesa itališko sukirpimo, t.y. piliečiui su siaura šikna lyginant su pečiais. O šiaip tai stebuklas buvo kokis tai, nes nei striukių neina gaut, nekalbant apie švarkus, ibo jai viršus geras, tai apačia tabaluoja.

Neturiu jokių problemų su dukros noru pirkt, čia IMHO jau kaip išauklėsi taip turėsi, ta prasme vis vien daugiau mažiau mamą kopijuoja... aišku iš maxės netinka, kaip ir mamai, tai vargas išvis ką nors rast kas būtų velkama: nu tarkim reik sijono, nueini į parde, o ten kabo trys sijonai, ir visi vienodai ne tokie. Bet pas vaikinus irgi yra savos taisyklės, manau Noa saviškių irgi pensynyko marškiniais ir megzta liemene nė su kuolu neapmautų.

O aš savo mažiui batus nupirkau pavasarinius/vasarinius thumbup.gif , biežinius su oranžiniu, ir dar su 50% nuolaida, ir tik viena pora... svarbiausiai kad iš praitų metų batai, o praeitais metais jie dideli buvo, sulaukė visgi mūsų biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 04 15, 23:28)
Bet kaip gerai, kai tiek problemų atkrenta. Įsivaizduok, turėtum dukrą, o jinai ateina ir sako- mama, mano suknelė, pirkta prieš dvi savaites, jau reikalauja pamainos, nes... bla bla bla kažkas ten jai biggrin.gif Ir iš maxės per salus turbūt netiktų...  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Taigi taip, aš kai pasižiūriu, kaip kai kurios merginos visko nori, man taip neįprasta atrodo lotuliukas.gif Mano bernams, ypač vyresniam, px. Mažam dar dar, dar jis gali norėti tokio, o ne kitokio bliuzono (kai jau vis tiek eini pirkti, ne namie sėdėdamas), nes treneris tokį turi, arba maikės, ant kurios koks jo mėgiamas paveiksliukas (bet irgi tik tada, kai maikę perkam, šiaip jis nesugalvos nuo nulio, kad jam reikia maikės). Dar mažas gali mautis naujus batus, o ne senus, eidamas į mokyklą.
Bet jau vyresniam tai naujas daiktas yra tragedija lotuliukas.gif doh.gif Aš jau jam stengiuosi pirkti geros kokybės daiktus, nes siaubas yra juos pakeisti. Naują daiktą visada lydi pasipiktinimas - kam man jo reikia! Mama, tu geriau nusipirk sau ką nors! lotuliukas.gif O paskui vos ne jėga verti nešioti pirmą kartą, kol pasidaro senas. Tada jau tinka biggrin.gif

Mano senelis toks, visiškai nešmutkinis. Irgi valkios senus batus, iki jie nukris per siūles. Man jau nepatogu, nuperku jam naujus, stengiuosi, taikau, kad jam patiktų, kad būtų patogūs, nuperku odinius, clarks - tai kaip ir ačiū, bet jau metus taip spintoj ir guli, dėžėj lotuliukas.gif va, knygą jam duok, tai iškart panaudos, o batai, ką tie batai lotuliukas.gif Nu bet ką jam sakyt, mokslininkas, jie visi tokie biggrin.gif Močiutė buvo jį ant griežto paėmus, tai vaikščiojo visas elegantiškas madingu šlipsu ir pas siuvėją siūtu paltu, bet pats vienas tai jis dėjęs biggrin.gif

Užtai ir ant vaiko pykt negali. O ką jis kaltas, kad tokie genai lotuliukas.gif

Aprengiu, ir tiek lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 16, 08:43)
Bet pas vaikinus irgi yra savos taisyklės, manau Noa saviškių irgi pensynyko marškiniais ir megzta liemene nė su kuolu neapmautų.

Nemėginau unsure.gif Mėginau tik senus skylėtus džinsus atimt, o į jų vietą naujus duot. Gal reikia pabandyt, mąstymas įsijungtų lotuliukas.gif

Mano vyresnėlis visada skundžiasi - kodėl broliui galima su skylėtais džinsais vaikščioti, o iš jo jau aš atimti kėsinuosi biggrin.gif O pas brolį tipo tokie:
user posted image
Pačiam vyresnėliui tokius naujus davus, tai nė už ką neimtų, jam kad tik tyliai, ramiai, akių nebraižančiai lotuliukas.gif Bet kai nuo nešiojimo tokie pasidaro, tada nieko lotuliukas.gif Tai čia mano argumentai jam lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 balandžio 2015 - 08:06
QUOTE(Noa @ 2015 04 15, 12:16)
Ui, maniškiams tai nerealu...

Pažįstama situacija biggrin.gif . Mama visad pyko, kai brolis džiaugėsi 2 metrus pasiekęs: nafig tas ūgis, gyvenime nieko pirkt negausi, vienas finansinis nuostolis. Ji tėvui jau nieko negaudavo, nors toks ten jų ir skirtumas 4 cm... Pamenu kai džiaugėsi radusi ne smulkų vyrioką, kuris suprasdamas apie trūkūmą, dideliais marškiniais prekiavo... gaila nebeprekiauja.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 16, 02:16)
kaip galima sugadinti simpatišką veiduką makiažu...
http://www.buzzfeed....qpgp#.cnnePxaEX
Man baisiausias MAC.
No7 gal dar visai ir nieko.

Man tai, atvirai pasakius, niekas ten nebaisu, su tokiu požiūriu ji galėjo išvis niekur neit, o sėdėt namie, ir būt sau natural biggrin.gif

Gal nekatrie per tamsią pudrą paėmė, lancome pvz. bet gal neturėjo, pas ją gi oda labai šviesi.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 16, 08:55)
Nemėginau unsure.gif Mėginau tik senus skylėtus džinsus atimt, o į jų vietą naujus duot. Gal reikia pabandyt, mąstymas įsijungtų lotuliukas.gif

Manau įsijungtų, sprendžiu pagal MB. Jis laukia kol džinsai ima krist, tada eina į tą pačią pardę ir perka tuos pačius... Arba jei reik kur padoriai atrodyt eina į pardę ir perka tuos pačius, mol išeiginiai lotuliukas.gif . Ale kai mamukas nuperka ką "labai gražaus" dovanų, tai ir nuplyšus nevelka. Vienus batus vadalojau vadalojau po spintas (nu galvoju mažu apsiausi kai nuplyš senieji) gal 5-kis metus, ištrenkėm į sodybą... net ten nesiauna lotuliukas.gif .
Taip kad kol perkančiojo skonis tinka, tol ir nesvarbu.
Bet pripratimas prie rūbų manau nėra vyriškas bruožas, pamenu kaip laukiau kol užaugsiu ir tada jau nebereikės keist rūbų - nes nebeišaugsiu jų niekad... nu kad jie dar nuplyšta tik užaugus dašuto, o kad galim išaugt ir užaugus dar vėliau lotuliukas.gif . Žiūriu ir vaikai abu mano tokie. Perkam batus su mažium, klausiu ar patinka... o jis... ką žinau, aš į batus nežiūriu... patogus... kai ilgiau panešiosiu, priprasiu ir tada jau labai patiks.
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 04 16, 02:16)
kaip galima sugadinti simpatišką veiduką makiažu...
http://www.buzzfeed....qpgp#.cnnePxaEX
Man baisiausias MAC.
No7 gal dar visai ir nieko.

Man tai padengimas kliūna, o daugiau nepasakyčiau kad blogai, bent jau akys tai tikrai mažiau užkritusios ir ryškesnės atrodo g.gif . Nars lūpos labiausiai patiko, ir blušeriai pagal spalvą. Lancome - per tamsi veidos spalva kliūna... o va No7 lūpų spalva - prašovė, bet dengimas gražus.
bet nėr čia taip labai jau kažkaip
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 16, 09:23)
galim išaugt ir užaugus dar vėliau lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Liūdna, bet teisybė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 16, 01:16)
kaip galima sugadinti simpatišką veiduką makiažu...
http://www.buzzfeed....qpgp#.cnnePxaEX
Man baisiausias MAC.
No7 gal dar visai ir nieko.


Man Lancome baisiausias, toks nenatūralus, kaip blogai išteptas savaiminio įdegio kremas ar per tamsi pudra, ir vienas iš pirmesnių lūpdažis ar blizgis kaip ne iš tos operos, kažkaip lavoninės lūpos atrodo, o visa kita daugiau mažiau. Man gal Urban Decay geriausiai atrodo. Šiaip tas make up like no make up skirtingai yra kiekvienos suprantamas. Man tarkim turi matytis, kad aš pasidažiusi, nereikia ten vaivorykštinių šešėlių ir raudonų lūpų, bet šiaip, kad matytųsi, kad piešta kažkas, bet labai natūraliai.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 04 16, 07:55)
lotuliukas.gif Taigi taip, aš kai pasižiūriu, kaip kai kurios merginos visko nori, man taip neįprasta atrodo lotuliukas.gif Mano bernams, ypač vyresniam, px. Mažam dar dar, dar jis gali norėti tokio, o ne kitokio bliuzono (kai jau vis tiek eini pirkti, ne namie sėdėdamas), nes treneris tokį turi, arba maikės, ant kurios koks jo mėgiamas paveiksliukas (bet irgi tik tada, kai maikę perkam, šiaip jis nesugalvos nuo nulio, kad jam reikia maikės). Dar mažas gali mautis naujus batus, o ne senus, eidamas į mokyklą.


Nu, aš sakau, kad daug bėdų bent jau su šituo atkrenta berniukus auginant. Nors mano vyresnėlis tai jau pradeda- ausiuos tik mėlynus batus (nes tik su crocsais galima per balas varyt lotuliukas.gif ), arba šitas megztinis negražus, nesirengsiu. Bet tiek tos bėdos, svarbu, kad mylimi daiktai spėtų džiūti. Ir spalvas parinkt, nes nupirkau striukę, tai nieko, visai tinka, bet kepurę tai prašoviau smarkiai, toks vargšiukas atrodo nabagiukas alkanas nepamaitintas ir pan. schmoll.gif Tai galvoju, kad naujos kažkokios reikia g.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 16, 08:23)

Bet pripratimas prie rūbų manau nėra vyriškas bruožas, pamenu kaip laukiau kol užaugsiu ir tada jau nebereikės keist rūbų - nes nebeišaugsiu jų niekad... nu kad jie dar nuplyšta tik užaugus dašuto, o kad galim išaugt ir užaugus dar vėliau lotuliukas.gif . Žiūriu ir vaikai abu mano tokie. Perkam batus su mažium, klausiu ar patinka... o jis... ką žinau, aš į batus nežiūriu... patogus... kai ilgiau panešiosiu, priprasiu ir tada jau labai patiks.
Papildyta:



Tikrai ne vyriškas bruožas tas pripratimas, aš irgi ilgai nešioju tuos pačius rūbus, nedaug skudurų ir teturiu, nes tikrai sunku kažką rast, kas tiktų patiktų pagal kelis kriterijus, o jau kai randi, nešioji, kol nuo kupros ima krist, nes sudyla biggrin.gif Nes nu bėda biški nestandartiniam žmogui kažką papirkt, ypač, jei nori, kad tiktų pagal figūrą, dydis aišku atitinkamas, spalva, nu dar sudėtis pageidautina bent jau viskozė ar kažkas pusiau natūralaus. O tada voila kaina blink.gif prieinama- prieini, pažiūri ir nueini.
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 04 18, 02:35)
Nes nu bėda biški nestandartiniam žmogui kažką papirkt, ypač, jei nori, kad tiktų pagal figūrą, dydis aišku atitinkamas, spalva, nu dar sudėtis pageidautina bent jau viskozė ar kažkas pusiau natūralaus. O tada voila kaina  blink.gif prieinama- prieini, pažiūri ir nueini.

Va!!! O kai susirandi, per vargus, per metų metus, tai dar atsiranda chamų, kurie sako, kad juoda tau netinka, reikėjo imti salotinį, bet tokį ne ryškiai salotinį, o tokį biškį blausiau salotinį, tokį daugiau lyg link geltonos, bet nelabai, kad nebūtų per šiltas. Ir dar s perlamutrovymi pugovicami. Nušauti tokius !!!

Pasakytų verčiau, ką daryt, kad ta juoda normaliau atrodytų. Špaklium fizionomiją susitvarkyti ir tinkamo atspalvio skarelę nusipirkt yra gerokai lengviau, negu rūbą susirasti...
Atsakyti
va tokiu būdu visos gali būt sau žiemos:
user posted image biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 18, 18:10)
va tokiu būdu visos gali būt sau žiemos:
biggrin.gif


Ale tai kai gerai musulmonėms - akinius tik užsidedi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 18, 20:53)
Ale tai kai gerai musulmonėms -  akinius tik užsidedi biggrin.gif

pakeisk tikėjimą, ir tau tereiks tik akinius uzsidėt biggrin.gif
Atsakyti