Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 92 laida

QUOTE(Brūkšniukas @ 2015 07 22, 08:45)
Ramu temoje.... nei apie varškę, nei apie gėjus.....
Gerai, apie renginius! hihihi.gif
Rytoj, liepos 23 d., ketvirtadienį, 19 val., Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, V. Putvinskio g. 55, Kaune, renginiai „Čiurlionis įkvepia improvizuoti“. Įėjimas nemokamas.
http://renginiai.kas...rovizuoti/19563

Ketinu apsilankyti ir su kuo nors susitikti. biggrin.gif
Atsakyti
man vasarą visad gerokai mažiau laiko skaityti smile.gif Dabar Čechovą skaitau, apsakymų rinkinį "Žmogus futliare". Ką jau čia bekomenuosi biggrin.gif Tik gailiuosi, kad vertimą paėmiau, originalas visai kitaip skambėtų. Na, bet jau vis tiek iki galo skaitysiu.
Atsakyti
Labos 4u.gif
QUOTE(Brūkšniukas @ 2015 07 22, 09:45)
o aš gadinau naktį su Ursulos Poznanski "Saeculum" cool.gif

Kaip tik sita beatostogaudama pagaliau iveikiau biggrin.gif biski pezala...o kaip tau?
Dabar skaitau Padermes serijos treciaja dali "Amminoji naktis" biggrin.gif Apokalipse, branduoline naktis, virusas, vampyru epidemija. Man patinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zis: 22 liepos 2015 - 15:18
QUOTE(saintlina @ 2015 07 22, 14:56)
man vasarą visad gerokai mažiau laiko skaityti  smile.gif Dabar Čechovą skaitau, apsakymų rinkinį "Žmogus futliare". Ką jau čia bekomenuosi  biggrin.gif  Tik gailiuosi, kad vertimą paėmiau, originalas visai kitaip skambėtų. Na, bet jau vis tiek iki galo skaitysiu.

Aš rinkinio rusų kalba gan ilgai ieškojau, tikrai gero taip ir neradau. Bet Čechovą skaityti rusų kalba - grynas malonumas. Lietuviškai ne tas.
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2015 07 22, 15:16)
Labos 4u.gif

Kaip tik sita beatostogaudama pagaliau iveikiau biggrin.gif biski pezala...o kaip tau?



pridurkų kompanija doh.gif aišku ne tie, kurie viską suplanavo - tai normalūs, gudrūs nusikaltėliai biggrin.gif bet visa kita kompanija - tikrai durnyno verti pridurkai doh.gif
kaip sakė romėnai - "kvailių skaičius yra begalybė" cool.gif

bet susiskaitė greitai - grynai atostoginis romanas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2015 07 22, 09:45)
Ramu temoje.... nei apie varškę, nei apie gėjus.....

jeigu būtų karšta, sakyčiau, kad visos hamakuose  4u.gif snūduriuoja, bet kadangi ne itin šilta, tai, matyt, su arbata ir pledu? biggrin.gif

o aš gadinau naktį su Ursulos Poznanski "Saeculum" cool.gif

Skaitau viska is eiles. Dirbu kaip isprotejus. Uzsiregistravau i Karoloniskiu biblioteka. Vilnietes, susibegam kita savaite susiu 4u.gif
Atsakyti
Galiu visas dienas iki ketvirtadienio, paskui nebusiu Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Buvo tikrai malonus renginys. thumbup.gif
Čiurlionis (Rokas Zubovas) ir džiazas (Artūras Anusauskas) - KAIFAS!
Tik skaitovas kažkodėl visai nepanašus į Aidą Giniotį. lotuliukas.gif
Dėkui Pajautai, kad suagitavo. 4u.gif

user posted image

Na, gal tik pirma dalis... gerokai apšaldė publiką... lotuliukas.gif
Smuikas, kuris tiek išvaizda, tiek tembru buvo panašus į altą, skambėjo nešvariai, muzika, eilės... nūda, o ne improvizacija.
O ir super-duper melomanės-intelektualės-publikantės trukdė pliurpti su Pajauta. lotuliukas.gif


P.s.
Kelintą dieną spragsiu photobucket`e, niekaip nesukeliu nuotraukų, vėl kažkokie naujinimai, šįsyk "nenormalūs". unsure.gif Na, bet susitvarkysiu. biggrin.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif
QUOTE(SOFIJA5 @ 2015 07 23, 23:00)
Skaitau viska is eiles. Dirbu kaip isprotejus. Uzsiregistravau i Karoloniskiu biblioteka. Vilnietes, susibegam kita savaite susiu  4u.gif

As vis dar atostogauju, tai labai uz thumbup.gif O gal jums pirmadienis tiktu? Man butu idealu smile.gif Bet i kitom dienom nieko nesu susiplanavusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2015 07 24, 01:46)
Labos 4u.gif

As vis dar atostogauju, tai labai uz thumbup.gif O gal jums pirmadienis tiktu? Man butu idealu smile.gif Bet i kitom dienom nieko nesu susiplanavusi 4u.gif

Man tinka biggrin.gif Dabar tik reikia visoms kitoms greitai greitai pasisakyti, ar pirmadienis tinka. Būtų puiki savaitės pradžia 4u.gif
Atsakyti
Tinka man pirmadienis 4u.gif Gal kas turit antra dali Drakono raiteles? kaip tik butu vaziavimui i kaima, pirma dali jau baigineju, ir antros neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 07 24, 09:56)
Tinka man pirmadienis 4u.gif Gal kas turit antra dali Drakono raiteles? kaip tik butu vaziavimui i kaima, pirma dali jau baigineju, ir antros neturiu doh.gif

Aš neturiu, bet gali užeiti į Jeruzalės biblioteką, ten tikrai visos dalys yra. Iš ten ir skaičiau 4u.gif
Atsakyti