Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++ klasės, Pasyvus namas - 32

[quote=cibulis,2015 05 30, 11:56]
1. Man irgi varis labiau patinka, bet variniai vamzdeliai už plastikinius su darbu brangiau apie 300 eurų. O kokia ten gali būti vibracija?

Kompresorius kai dirba yra vibracija. Gaila 300 euru? Nedek. Kiti nededa.

2. Man visgi jos atrodo brangios, norėčiau pigesnių tik nelabai radome. Vienintelis paguodžiantis dalykas tas, kad nebus dekoro intarpų, todėl sako, kad bus pigiau.

Pirk lenkiskas plyteles,bus pigiau smile.gif Plyteliu klijuotojas prakeiks,susiklijuosi su 3 mm kryziukais ir bus gerai. O uz kokybe reikia moketi. As susiklijavau su 1,5 mm kryziukais be jokiu problemu. Galvojau su 1 mm kryziukais klijuoti,bet kryziukai brangus smile.gif


Geriau man kas paaiškinkite kaip parketlentes dėti šiltame name. Vienas būdas - dėti paminkštinimą ir sudėti parketlentes (plaukiojantis). Antras būdas - jas klijuoti. Sako, kad priklijavus geriau atidavinės šilumą. Ar iš esmės gali būti didelis skirtumas tarp šių dviejų parketo sudėjimo būdų. Man labiau patiktų plaukiojantis, nes jis pigesnis.
Papildyta:

Skirtumas bus tik tas kad po kazkiek metu bus lengviau remontus pasidaryti,parketa nuo grindu nuimti..


Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2015 05 30, 16:20)
O ka vertinti? Normalios plyteles. Tiesa as tokiu nelabai megstu nes mano nuomone panasi kaip bruoniaus del tokiu. Nelabai patinka tokios akmens imitacijos. man per marga. Bet skonis draugu neturi. Bruoniui tik marmuras,man galetu ir betonas buti,pas tave tokios. manau uz tas plyteles nepermokejei baisiai.  O man  i ka  bepaziureciau ir patiktu,prasidejo nuo 35 euru..
Papildyta:
Moderniam name isivaizduoji marmura? As nelabai.. tad nereikia cia is savo varpines tarsketi,kaip gerai yra marmuras ir t.t. Yra tamtikros medziagos ,tamtikri stiliai ir ju paskirtis. nedaryk kiausinienes.

Zinai, man ir betonas gerai, gal net geriau nei plyteles. Betona priskirciau prie naturaliu medziagu tam tikrame interjere.
Kalbedamas apie marmura, turiu galvoje naturalia medziaga, o ne imitacija. Pasirinktas akmens tipas priklauso nuo namo stiliaus. Tiesiog galvoju, kad reiktu vengti imitaciju. Plyteles irgi gali buti labai grazu, ypac tokios kurios savitos is saves ir nieko nekopijuoja.
Cibulio namas modernumu nedvelkia, sakyciau, gimes buti pasyviu smile.gif

Kas del visokio plauko parketlenciu, tai dekit masyva, kol namas stoves nieko keisti nereikes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruonius: 30 gegužės 2015 - 15:50
Betono, monolito imitacija svarsciau visa pusmeti. Pastaruoju metu teko dalyvaut klijuojant ivairiu ir keraminiu ir akmens mases, matiniu, su reljefais ir panasiai. Betonines atmeciau pagride del to kad jos nebliza, tas blizgejimas labai pagyvina jai vonia nemaza, manoji 15m2. Isklijavau didelem matimem atracitinem katiline, nu nzn niurokai, kazkaip nesiziuri..

QUOTE(biesas66 @ 2015 05 30, 15:20)
O ka vertinti? Normalios plyteles. Tiesa as tokiu nelabai megstu nes mano nuomone panasi kaip bruoniaus del tokiu. Nelabai patinka tokios akmens imitacijos. man per marga. Bet skonis draugu neturi. Bruoniui tik marmuras,man galetu ir betonas buti,pas tave tokios. manau uz tas plyteles nepermokejei baisiai.  O man  i ka  bepaziureciau ir patiktu,prasidejo nuo 35 euru..
Papildyta:
Moderniam name isivaizduoji marmura? As nelabai.. tad nereikia cia is savo varpines tarsketi,kaip gerai yra marmuras ir t.t. Yra tamtikros medziagos ,tamtikri stiliai ir ju paskirtis. nedaryk kiausinienes.

Atsakyti
QUOTE(*** @ 2015 05 30, 18:04)
Betono, monolito imitacija svarsciau visa pusmeti. Pastaruoju metu teko dalyvaut klijuojant ivairiu ir keraminiu ir akmens mases, matiniu, su reljefais ir panasiai. Betonines atmeciau pagride del to kad jos nebliza, tas blizgejimas labai pagyvina jai vonia nemaza, manoji 15m2. Isklijavau didelem matimem atracitinem katiline, nu nzn niurokai, kazkaip nesiziuri..

Nusiraminkit, jusu vonia atrodo puikiai, ir blizgejimas suteikia gyvumo.
Vienas trukumas, kuri nezinau ar plyteliu gamintojai jau yra issprende, tai identiskas rastas ant visu plyteliu.
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2015 05 30, 18:04)
Betono, monolito imitacija svarsciau visa pusmeti. Pastaruoju metu teko dalyvaut klijuojant ivairiu ir keraminiu ir akmens mases, matiniu, su reljefais ir panasiai. Betonines atmeciau pagride del to kad jos nebliza, tas blizgejimas labai pagyvina jai vonia nemaza, manoji 15m2. Isklijavau didelem matimem atracitinem katiline, nu nzn niurokai, kazkaip nesiziuri..



As buvau rades betono imitacijos plyteles. buciau klijaves be tarpu,butu buve kaip tikras betonas. Bet prieziura ju nekokia. Prie matiniu dangu purvas limpa smarkiau. Pas mane pusiau poliruotos plyteles nes ant grindu vonioje perslidu poliruotos. (na isskyrus akcentines kurios stiklu dengtos)
Ups kad mes cia varom PN temoj apie plyteles..

Bruoniau. Tu pimpio nuo pirsto neskiri ar ka? Is pradziu moderniam name siulai marmura. dabar atradai nauja stiliu. Pasyvus.. pasyvus ir modernus tai diena ir naktis. Tu maisai stilius su tipais. Na bet cia eilinis bajeris is tavo puses.. kaip ir medzio masyva... Amzinam gyvenimui. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bruonius @ 2015 05 30, 18:14)
Nusiraminkit, jusu vonia atrodo puikiai, ir blizgejimas suteikia gyvumo.
Vienas trukumas, kuri nezinau ar plyteliu gamintojai jau yra issprende, tai identiskas rastas ant visu plyteliu.


Viskas yra issprendziama uz atitinkama kaina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2015 05 30, 19:46)
As buvau rades betono imitacijos plyteles. buciau klijaves be tarpu,butu buve kaip tikras betonas. Bet prieziura ju nekokia. Prie matiniu dangu purvas limpa smarkiau.  Pas mane pusiau poliruotos plyteles nes  ant grindu vonioje perslidu  poliruotos. (na isskyrus akcentines kurios stiklu dengtos) 
Ups kad mes cia varom  PN temoj apie plyteles..

Bruoniau. Tu pimpio nuo pirsto neskiri ar ka? Is pradziu  moderniam name siulai marmura. dabar atradai  nauja stiliu. Pasyvus..  pasyvus ir modernus  tai diena ir naktis.  Tu maisai stilius su tipais.  Na bet cia eilinis bajeris  is tavo puses.. kaip ir medzio masyva... Amzinam gyvenimui.  smile.gif
Papildyta:
Viskas yra issprendziama uz atitinkama kaina  biggrin.gif

Man absoliuciai vienodai sviecia koks kieno moderniaipasyviaiaktyvus tvartas. Tiek ziniu.

Kokios problemos su masyvu? Geresnes dangos sildomoms grindims neegzistuoja, visokio meslo parketlentes yra tik medienos imitacija, azuolo masyvas yra grindys. Parketlentes yra eiline nabagu mulkinimo priemone, bet kiekvienam savo, mano name ~140m2 priklijuotos prie betono masyvo lentos, nei vieno plyselio 5 sezonai sildymo. Sekmes ir nesinervink, niekas taves nevercia naudoti geru medziagu, klausyk vadybininku, pirk fanera, taupyk pinigus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2015 05 30, 20:29)
Man absoliuciai vienodai sviecia koks kieno moderniaipasyviaiaktyvus tvartas. Tiek ziniu.

Kokios problemos su masyvu? Geresnes dangos sildomoms grindims neegzistuoja, visokio meslo parketlentes yra tik medienos imitacija, azuolo masyvas yra grindys. Parketlentes yra eiline nabagu mulkinimo priemone, bet kiekvienam savo, mano name ~140m2 priklijuotos prie betono masyvo lentos, nei vieno plyselio 5 sezonai sildymo. Sekmes ir nesinervink, niekas taves nevercia naudoti geru medziagu, klausyk vadybininku, pirk fanera, taupyk pinigus drinks_cheers.gif


Jei tau viskas pofig,tai ko cia rasineji?
Beje,pas mane qick step laminatas bus ir as puikiai jausiuosi.. Sita grindu danga geriau praleis siluma,ir nereikes perslifuoti po penkiu metu,kaip kad pas tave.. Arba gyvensi prie subraizytu dangu.. Man svarbu ne pizoniskas noras pasididziuoti kad pas mane azuolines grindys,man svarbu kad jos netik puostu nama,bet ir butu naudingos. Silumos laidumas ir atsparumas mano prioritetai.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2015 05 30, 21:04)
Jei tau viskas  pofig,tai ko cia rasineji?
Beje,pas mane qick step laminatas bus ir as puikiai jausiuosi.. Sita grindu danga geriau praleis siluma,ir nereikes perslifuoti po penkiu metu,kaip kad pas tave.. Arba gyvensi prie subraizytu dangu.. Man svarbu ne pizoniskas noras pasididziuoti kad pas mane azuolines grindys,man svarbu kad jos netik puostu nama,bet ir butu naudingos. Silumos laidumas ir atsparumas  mano prioritetai.

Gerai tas laminatas, bet kai pradedi skaiciuoti, galu gale supranti, kad sukisi 70% masyvo vertes pinigu i laminata ir turesi vistiek laminata. Kita karta geriau paieskoti pigesniu alternatyvu, kaip kad uosio ar kokio azuolo su sakom ir t.t. Priklijuoti prie betono, tureti gera silumos laiduma ir ilgaamziskuma.
Kas del slifavimo, tai tamsta vel klysti, nes alyvuotu masyvo grindu slifuoti niekada nereikia. As net neslifavau, kai sudejom grindis.
Masyvo laidumas yra didesnis uz parketlenciu, nesvarbu ka faneros vadybininkai skiedzia. Tik masyvas turi buti 14 mm ir priklijuotas prie betono.
Nera ilgaamziskesnes medziagos uz masyvo grindis, o del laidumo, tai tavo name geoterminis, reiskia nuolat vienoda temperatura i grindis, tai gali klijuoti 14mm polistiroli vietoj medzio grindu, vistiek persils kiaurai tik gal ne per pusvalandi, o per 30 minuciu. Tiek ziniu, faneros vadybininku propagandos aukos. Nera tokios medziagos, kurios 14mm turetu apciuopiamos itakos silumos laidumui. Jus kraunat puse metro termoizoliacijos ant stogo, i sienas ir po grindimis, o pergyvenate del 14mm didelio tankio kietmedzio silumos laidumo?? Varge, varge.
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2015 05 30, 22:02)
persils kiaurai tik gal ne per pusvalandi, o per 30 minuciu.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2015 05 30, 23:02)
Gerai tas laminatas, bet kai pradedi skaiciuoti, galu gale supranti, kad sukisi 70% masyvo vertes pinigu i laminata ir turesi vistiek laminata. Kita karta geriau paieskoti pigesniu alternatyvu, kaip kad uosio ar kokio azuolo su sakom ir t.t. Priklijuoti prie betono, tureti gera silumos laiduma ir ilgaamziskuma.
Kas del slifavimo, tai tamsta vel klysti, nes alyvuotu masyvo grindu slifuoti niekada nereikia. As net neslifavau, kai sudejom grindis.
Masyvo laidumas yra didesnis uz parketlenciu, nesvarbu ka faneros vadybininkai skiedzia. Tik masyvas turi buti 14 mm ir priklijuotas prie betono.
Nera ilgaamziskesnes medziagos uz masyvo grindis, o del laidumo, tai tavo name geoterminis, reiskia nuolat vienoda temperatura i grindis, tai gali klijuoti 14mm polistiroli vietoj medzio grindu, vistiek persils kiaurai tik gal ne per pusvalandi, o per 30 minuciu. Tiek ziniu, faneros vadybininku propagandos aukos. Nera tokios medziagos, kurios 14mm turetu apciuopiamos itakos silumos laidumui. Jus kraunat puse metro termoizoliacijos ant stogo, i sienas ir po grindimis, o pergyvenate del 14mm didelio tankio kietmedzio silumos laidumo?? Varge, varge.


Neklystu. Grindys slifuojamos kai susibraizo ir nesvarbu kuom jos padengtos. Bruoniau,matyt nezinai kad storesniu mediniu grindu silumos nuostoliai gali siekti iki 7% Nusiperki brangias grindis ir dar poto uz sildyma moki papildomai. Rusiskas biznis.. Sakysi siltam namui pff.. kiek cia tekainuos bet.. Kiekvienas ziuri is savo varpines,ziuri kas jam geriau ir prasom cia neprimetineti savo nuomones kaip kad tai butu kokiatai panaceja.. rasai rasai,o gal pasakytum koks tavo grindu siluminis laidumas? Koks pas mane as zinau,o tu? Tiesa dar labai noretusi pazvelgti i tavo grindis,kas per grindys ir ar tikrai be tarpeliu lotuliukas.gif manau kad skiedi susiriesdamas kad nera tarpeliu. Tarpeliai neatsiranda tik trisluoksniam parketui. Tiesa. Koks skirtumas apart moralinio,kiek turi po kojom azuolo. 4 mm ar 14. kas nuo to geriau?
Apie pulistirolo persilima tai nusisnekejei isvis.. Tiesa manai kad jei apsisiltinai nama,saugai siluma,taupai,galima sau leisti prarasti grindyse kelis procentus? Matosi bruoniau uzsiciklinai savo senose statybose. Sekmes .
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti