Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions LV

Ai, kažkaip man smagu, ten važiuoti. Tikiuosi, paskutinis kartas. Norisi padėkoti asmenišksi, atsisveikinti. smile.gif Ir po Rygą pasivaikščioti.
Atsakyti
QUOTE(Tanga @ 2017 03 06, 22:13)
Ai, kažkaip man smagu, ten važiuoti. Tikiuosi, paskutinis kartas. Norisi padėkoti asmenišksi, atsisveikinti. smile.gif Ir po Rygą pasivaikščioti.

Patys didziausi sveikinimai!!! Valio valio valio! Dkaiciukai labai labai geri!! Sveikinu nestuke ;) o Jums nuo utrogestano nera salutinio poveikio?? Mane tai isbere ir labai niezti ;( seimos daktare sako kad 90 proc nuo vartojamu vaistu... eisiu pas dermatologa, bet dabar niekas nieko nesiulo vartoti... as tai tik parasiau i LV apie rezultatus o daugiau uzsirasiau pas ginekologe savo LT kur folikulus stebedavo, nes konsultacijoms manau per toli i LV vaziuot. Nebent is kokio Jus miesto? Nes nuo VLn tai toli..
Papildyta:
QUOTE(Mergike26 @ 2017 03 06, 18:26)
sveikinu, lengvo nešiojimo smile.gif, mes kovo 16 d. važiuojam pas Eva Barkane pirminėj konsultacijai, tikiuosi ir mums pavyks  nestuke.gif

O cia kokia embrions klinika? Kodel ja pasirinkot??Sekmes aisku Jums, kad kuo greiciau sitas kelias pasibaigtu ;)
Atsakyti
Mes iš Kauno, pakeliui dar tėvus aplankom.
Man kol kas nuo vaistų nieko nesidaro. Tik įdomu, kiek ilgai dar reikės juos naudoti. Prg nesakė tikrintis.
Atsakyti
QUOTE(Tanga @ 2017 03 07, 08:58)
Mes iš Kauno, pakeliui dar tėvus aplankom.
Man kol kas nuo vaistų nieko nesidaro. Tik įdomu, kiek ilgai dar reikės juos naudoti. Prg nesakė tikrintis.

Tai vadovaukites savo daktaro nurodymais, o kai nuvaziuosut po poros savaiciu paklausit kiek dar vartoti. Man tai surase, kai paklausiau, utrogestan vartoti iki 12 savaites, bet as dar ji tyriuos ir pasikonsultuosiu su savo ginekologe ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tangente: 07 kovo 2017 - 09:18

As ir gavau ats HCG 9824 smile.gif paaugom nuo 902 per savaitele ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tangente: 07 kovo 2017 - 09:41
QUOTE(Tangente @ 2017 03 07, 08:09)
O cia kokia embrions klinika? Kodel ja pasirinkot??Sekmes aisku Jums, kad kuo greiciau sitas kelias pasibaigtu ;)

Ta pati klinika kur ir Gints Treijs dirba. Šiaip rinkausi tarp Treijs ir Barkane, bet apsistojau ties ja. Nžn šiaip, tikiuosi gero rezultato, atsiliepimai irgi neblogi buvo, bet kiek žmonių tiek nuomonių. tuo momentu kai registravausi, tai pas trejs sunkiai kam pasisekdavo nestuke.gif , tai pamaniaus pas ja užsiregistruosiu nes yra merginų patenkintų jos darbo rezultatu. Baisu, bet reikia tikėtis kuo geriausio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergike26 @ 2017 03 07, 12:39)
Ta pati klinika kur ir Gints Treijs dirba. Šiaip rinkausi tarp Treijs ir Barkane, bet apsistojau ties ja. Nžn šiaip, tikiuosi gero rezultato, atsiliepimai irgi neblogi buvo, bet kiek žmonių tiek nuomonių. tuo momentu kai registravausi, tai pas trejs sunkiai kam pasisekdavo  nestuke.gif , tai pamaniaus pas ja užsiregistruosiu nes yra merginų patenkintų jos darbo rezultatu. Baisu, bet  reikia tikėtis kuo geriausio  smile.gif

Svarbiausia tiketi ! Kad ir nepasiseka, nereikia visko mesti. Reikia issiverkti ir toliau siekti savo tikslo!Nes ateis ir Jusu akimirka tik reikia jos islaukti ! As tai pati is AVA klinikos, man ji del atsiliepimu ir aptarnavimo labai patiko- jokiu eiliu. Niekas neveluoja. Tik sios klinikos kainos beangesnes. Bet kiekvienai geriausia ta klinika, kurioje pasiseka!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tangente: 07 kovo 2017 - 13:24
QUOTE(Tangente @ 2017 03 07, 14:22)
Svarbiausia tiketi ! Kad ir nepasiseka, nereikia visko mesti. Reikia issiverkti ir toliau siekti savo tikslo!Nes ateis ir Jusu akimirka tik reikia jos islaukti ! As tai pati is AVA klinikos, man ji del atsiliepimu ir aptarnavimo labai patiko- jokiu eiliu. Niekas neveluoja. Tik sios klinikos kainos beangesnes. Bet kiekvienai geriausia ta klinika, kurioje pasiseka!

Va būtent, tiek gydytojas tiek klinika tampa geriausia pas ką pasiseka ☺o teigiamų minčių tai trūksta, pratrūksti dažnai.. sunku būti stipriai...
Atsakyti
QUOTE(Mergike26 @ 2017 03 07, 14:25)
Va būtent, tiek gydytojas tiek klinika tampa geriausia pas ką pasiseka ☺o teigiamų minčių tai trūksta, pratrūksti dažnai..    sunku būti stipriai...

Be reikalo!! Tu privalai buti stipri, nes sioje kovoje niekas kitas tik pati turi nugaleti!! Nelabai ir kam pasiguosi. Kai man nepasisekdavo ir daktare tuk linguodavo galva ir sakydavo nesuprantu kodel : as sakydavau, nes reiskias dar ne laikas ! Bet as tikiu, kad man ateis tas laikas ir taskas. O kad visokiu minciu buna, tai visiems, bet svarbu negailet saves, o pradet veikt, nes tada savaime skaiciuoji dienas ciklo, isvykas ir tada laiko nera boogoms mintims ;) kokios jusu bedos? Ilgai bandot?
Atsakyti
QUOTE(Tangente @ 2017 03 07, 15:34)
Be reikalo!! Tu privalai buti stipri, nes sioje kovoje niekas kitas tik pati turi nugaleti!! Nelabai ir kam pasiguosi. Kai man nepasisekdavo ir daktare tuk linguodavo galva ir sakydavo nesuprantu kodel : as sakydavau, nes reiskias dar ne laikas ! Bet as tikiu, kad man ateis tas laikas ir taskas. O kad visokiu minciu buna, tai visiems, bet svarbu negailet saves, o pradet veikt, nes tada savaime skaiciuoji dienas ciklo, isvykas ir tada laiko nera boogoms mintims ;) kokios jusu bedos? Ilgai bandot?

Taip, nelabai gali kam pasiguosti, nes ne visi supranta. Kitiems atrodo taip viskas paprasta, nervuoja kitų spaudimas ir klausinėjimai...ko laukiat, seni tėvai būsit, juk visiems neaiškinsi... o tada vėl pyktis ir neviltis puola, kodėl mums taip.. ir vėl ašaros... labai psichologiškai išsekus jaučiuosi, nors reikia tikėti kad bus viskas gerai ☺ na mums nesiseka jau apie 5 metus, darytos 2 LP (endo ll) 4 IUI. Pas vyrą nustatyta agliutinacija ir astenospermija, nors IUI metu rezultatai geri, bet rezultato jokio. Dabar beliko tik IVF.. o jūsų pozytivumas labai teigiamai veikia 😉
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergike26: 07 kovo 2017 - 15:27
QUOTE(Tangente @ 2017 03 07, 10:40)
As ir gavau ats HCG 9824 smile.gif paaugom nuo 902 per savaitele ;)


clap.gif Super! O kelinta jums savaitė? Skaičiukai tikrai jau nemaži.
Kaip smagu! wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergike26 @ 2017 03 07, 16:24)
Taip, nelabai gali kam pasiguosti, nes ne visi supranta. Kitiems atrodo taip viskas paprasta, nervuoja kitų spaudimas ir klausinėjimai...ko laukiat, seni tėvai būsit, juk visiems neaiškinsi... o tada vėl pyktis ir neviltis puola, kodėl mums taip.. ir vėl ašaros... labai psichologiškai išsekus jaučiuosi, nors reikia tikėti kad bus viskas gerai ☺ na mums nesiseka jau apie 5 metus, darytos 2 LP (endo ll) 4 IUI. Pas vyrą nustatyta agliutinacija ir astenospermija, nors IUI metu rezultatai geri, bet rezultato jokio. Dabar beliko tik IVF.. o jūsų pozytivumas labai teigiamai veikia 😉


Mano situacija panaši. Endo II, darytos 5 IUI. Bet kai jau pasiryžau IVF ir nuvažiavau pas Treijsą, tai jis iškart pareiškė, kad su mano situacija IUI buvo tik pinigų švaistymas. Tačiau IVF irgi neskubėjo brukti, siūlė pradžioje bandyti medikamentinį gydymą. Būtų dar metai ir nežinia, ar duotų rezultatą. Tada aš jam ir sakau, kad aš jau pakankamai ilgai laukiau. Be to su vyru 14 m. kartu gyvenom ir saugojomės tik skaičiuodami dienas. Jei galėčiau pastoti natūraliai, jau būčiau pastojusi ne kartą. Jis pritarė. Perėjom iškart prie IVF. Ir aš nė karto dėl to nepasigailėjau. Pamatysi, viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Tanga @ 2017 03 07, 17:51)
clap.gif Super! O kelinta jums savaitė? Skaičiukai tikrai jau nemaži.
Kaip smagu!  wub.gif
Papildyta:
Mano situacija panaši. Endo II, darytos 5 IUI. Bet kai jau pasiryžau IVF ir nuvažiavau pas Treijsą, tai jis iškart pareiškė, kad su mano situacija IUI buvo tik pinigų švaistymas. Tačiau IVF irgi neskubėjo brukti, siūlė pradžioje bandyti medikamentinį gydymą. Būtų dar metai ir nežinia, ar duotų rezultatą. Tada aš jam ir sakau, kad aš jau pakankamai ilgai laukiau. Be to su vyru 14 m. kartu gyvenom ir saugojomės tik skaičiuodami dienas. Jei galėčiau pastoti natūraliai, jau būčiau pastojusi ne kartą. Jis pritarė. Perėjom iškart prie IVF. Ir aš nė karto dėl to nepasigailėjau. Pamatysi, viskas bus gerai.

O kokį jums protokolą taikė (ilgą ar trumpą)? Tyrimus savo vežetės ar ten darėtės? Kiek Jums viskas kainavo?iki kelių dienų augino, kiek dėjote embrioų? smile.gif jeigu galima smulkiau norėčiau suzinoti 4u.gif galima ir į pm kad čia neįsiplėsti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tanga @ 2017 03 07, 17:51)
clap.gif Super! O kelinta jums savaitė? Skaičiukai tikrai jau nemaži.
Kaip smagu!  wub.gif
Papildyta:
Mano situacija panaši. Endo II, darytos 5 IUI. Bet kai jau pasiryžau IVF ir nuvažiavau pas Treijsą, tai jis iškart pareiškė, kad su mano situacija IUI buvo tik pinigų švaistymas. Tačiau IVF irgi neskubėjo brukti, siūlė pradžioje bandyti medikamentinį gydymą. Būtų dar metai ir nežinia, ar duotų rezultatą. Tada aš jam ir sakau, kad aš jau pakankamai ilgai laukiau. Be to su vyru 14 m. kartu gyvenom ir saugojomės tik skaičiuodami dienas. Jei galėčiau pastoti natūraliai, jau būčiau pastojusi ne kartą. Jis pritarė. Perėjom iškart prie IVF. Ir aš nė karto dėl to nepasigailėjau. Pamatysi, viskas bus gerai.

O kokį jums protokolą taikė (ilgą ar trumpą)? Tyrimus savo vežetės ar ten darėtės? Kiek Jums viskas kainavo?iki kelių dienų augino, kiek dėjote embrioų? smile.gif jeigu galima smulkiau norėčiau suzinoti 4u.gif galima ir į pm kad čia neįsiplėsti 4u.gif
Atsakyti