Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions LV

QUOTE(Braškiukas @ 2017 11 25, 23:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lika" data-cid="71902081" data-time="1511630859"><div><p>Sveikos vartotojo įkelta nuotraukaAr Latvijoje daro pagalbines proceduras nesusituokusioms poroms?😊</p></div></blockquote><p>Tikrai taip smile.gif</p>

Aciu uz atsakyma😊
Atsakyti

Sveikos 4u.gifAr Latvijoje daro pagalbines proceduras nesusituokusioms poroms?😊

Rekomenduočiau pasikalbėti su Embrions LV klinikos specialistu. Aš jau ateinantį penktadienį pas jį važiuosiu antrą kartą. Galiu jei norite duoti kontaktą pasiteirausit kas rūpi gal pati, tai ir latvijos nereikės :)

Atsakyti

Merginos turiu iš tr lapkritį parsivežtų ir nebereikalingų vaistų gal kam ko reikia? Visi galioja viskas ok. Rašykit į až.

Crinone gelis

Estrofem

Folbiol

Prednil 16

Rulid 300

Glifor (metforminas)

Atsakyti
QUOTE(Elionora @ 2017 12 01, 12:21)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lika" data-cid="71902081" data-time="1511630859">
<div>
<p>Sveikos vartotojo įkelta nuotraukaAr Latvijoje daro pagalbines proceduras nesusituokusioms poroms?😊</p>
</div>
</blockquote>
<p>Rekomenduočiau pasikalbėti su Embrions LV klinikos specialistu. Aš jau ateinantį penktadienį pas jį važiuosiu antrą kartą. Galiu jei norite duoti kontaktą pasiteirausit kas rūpi gal pati, tai ir latvijos nereikės smile.gif</p>

Buciau dekinga uz kontakta😊😊😊
Atsakyti

Nors tema senokai buvo aktyvi, gal kažkam pravers informacija.

Noriu pasidalinti, kad Lietuvoje lankosi ir konsultuoja gydytojas iš Embrions. Kiekvieną mėnesį jis konsultuoja Kaune: http://baltuklinika.lt/naujienos/136-nevaisingumo-gydymo-specialistas-egils-gasins-birzelio-8d. 


Aš asmeniškai pas jį nesikonsultavau, nors esu prieš keletą metų lankiusis pas Embrions gydytojus. Bet lankausi šioje šeimos klinikoje ir pamačiau skelbimą. Manau, kelio pradžiai verta apsilankyti... 
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Išsiparduodu vaistus
Progestan 50, 7dėžutės
Crinone , 6dėžutės
Climara 3,8 6dėžutės (pleistrai, dėžutėje 4vnt.)
Clexane 0,4 5 švirkštai
Fraxiparine 0,3 8 švirkštai (pirktas LT)
Visi vaistukai turkiški. Siunčiu

Forumo neskaitau, rašykit i.rupaine@gmail.com
Atsakyti
Dovanoju progesterono leidziamo rusisko 31 ampule po 1 ml. Galioja iki liepos. Tai kaip suprantu iki menesio pabaigos,toms,kurioms dabar jau reikia. Ir utrogestan 100 mg 1 kapsule (galioja iki 2019)

Dar turiu wobenzym,inositolio milteliu ir aktyvios gelezies Galfer. Visu pasibaiges galiojimas 1/2/4 menesius. Turiu drauge vaistininke. Ji minejo, kad is tikro yra saugu vartoti papildus bent pusmetis po galiojimo, net iki metu. Paciai man nereikia, juolab dabar zindau, tai nesuvartosiu.

Rasykit az, temu neseku.
Atsakyti
Gal kam fraksiparino reikia, rasykite az
Atsakyti