Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Ryto" pradinė mokykla

QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 03, 20:32)
Tegul reitinguoja pagal tai, kas geresnę žmoną turi..
Neturiu žmonos... verysad.gif
Nedelsdama einu ieškot, nes ką gali žinoti, kada prireiks... g.gif Pradėsiu nuo direktorių, gal rasiu kokią vienišą ir gerą. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 03, 19:32)

Ka galiu pasakyti, jeigu butumet toks geras tevas ir butumet seniau apie sita mokykla domejasis tai butumet zinojes, kad tos eiles buna kiekvienais metais ir ne vien i sita mokykla, tai manau tikrai butumet pats gulejes prie tu duru ir butumet pirmas ir nerasytumet cia ant kitu nesamoniu doh.gif Bet matyt per ilgai stebejote tuos konteinerinius tai nespejote i mokykla ateiti doh.gif
Jau siaubas butu su tokiu tevu patekti i viena klase, pas mus darzelyje vienas toks yra(gal jus kartais), tai visiems jau nuo jo bloga, ir aukletojoms ir valdziai ir tevams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2015 04 03, 19:39)
Sierovasss, aš tai siūlau jums ramintis ir baigti kitus įžeidinėti. Čia jau kaip moderatorė sakau, nes jau šlykštu skaityti. Nesugebat be emocijų ir kitų menkinimo diskutuoti, gal pailsėkit kelias dienas.

Gerbiamoji moderatore

Prašau parašyti mano žodžius, kuriuose buvo asmeniniai ižeidimai.

Sakote, kad rašote kaip moderotorė... Tai kaip moderatorė turite žinoti, kad jūsų asmeninė nuomonė ir malonumas skaityti - niekaip nesusiję su jūsų, kaip moderatorės funkcijomis...

Aš ne saldainis... Jums gali tai nepatikti... O jei aš tikrai kažką įžeidžiau - ok, sorry... Bet lyg to nebuvo... Ar buvo? Gal jums tiesiog nepatinka mano nuomonė? Aš daug kartų skaičiau SM taisyklės.. Spėju - jas žinau ne blogiau nei jūs. Pateikite, kur aš jas pažeidžiau - ir aš atsiduodu į jūsų teisingas rankas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 03, 18:15)
Juk aš jau rašiau: tas "brolių" parametras - jau džiazas... Jis nėra uždraustas, bet ir ne iš aukščiau nuleistas...
Tai, kas neparašyta iš aukščiau - gali būti parašyta sprendimo priėmimo dieną, direktorės įsakymu. Tik parašyta turi būti... Ir dabar jau esu tikras - parašyta bus smile.gif

tokį parametrą taiko dauguma mokyklų, ir šio parametro esmė paprasta: jei mokesi šeimos nariai - vadinasi ši šeima jau bent 4 metus prisidėjo prie šios mokyklos gerinimo...


ar manote, kad esame stebimi mokyklos administracijos? lens.gif

nu vat, o gretučka visai kitaip aiškina, ir man jos aiškinimas skamba logiškiau- kad pirmenybė turintiems brolių, seserų, besimokančių toje mokykloje todėl, kad patogiau būtų tėvams abu vaikus kartu vesti.

Blogai, kai priėmimo sąlygos nėra aiškiai surašytos- tada ir atsiranda erdvė fantazijoms pagal tai, kaip kiekvienam patogiau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretucka @ 2015 04 03, 19:44)
Jau siaubas butu su tokiu tevu patekti i viena klase, pas mus darzelyje vienas toks yra(gal jus kartais), tai visiems jau nuo jo bloga, ir aukletojoms ir valdziai ir tevams doh.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tai juk ne mums kartu reikės mokytis... Aš pirmą klasę jau baigiau... Jūs dar ne?
Tai nepergyvenkite, aš juk ne dėl savęs, aš dėl savo sūnaus stengiuosi..
O mano sūnus nuostabus, jums tikrai nebus nemalonu su juo mokytis...

Moderatorei:
Skaitome pažodžiui: aš tik pratesiau "Gretuckos" mintį wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Fox_lady @ 2015 04 03, 19:50)
ar manote, kad esame stebimi mokyklos administracijos?  lens.gif

Žinau... Tik niką taktiškai nutylėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 03, 19:55)
Žinau... Tik niką taktiškai nutylėsiu smile.gif


Ech, tai galėtų čia ir atsakyt viską,nereiktų be reikalo į mokyklą su klausimais keliaut bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2015 04 03, 19:43)
Neturiu žmonos...  verysad.gif
Nedelsdama einu ieškot, nes ką gali žinoti, kada prireiks...  g.gif  Pradėsiu nuo direktorių, gal rasiu kokią vienišą ir gerą.  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2015 04 03, 19:50)
nu vat, o gretučka visai kitaip aiškina, ir man jos aiškinimas skamba logiškiau- kad pirmenybė turintiems brolių, seserų, besimokančių toje mokykloje todėl, kad patogiau būtų tėvams abu vaikus kartu vesti.

Na žiūrėkite: vieta geresnėse mokyklose - deficitas...
Galvojate administracijai rūpi tai, kad "jums bus patogiau atvešti vaikus?
Nemanau....
Nes tada pirmenybė teiktų ir tiems, kas šalia dirba, kam į darbą pakeliui ir t.t.

Tik visa tai nelabai logiška, ir niekaip nesusiję su mokykla...

Aš nežinau, kaip tas "brolių seserų" parametras atsirado... Tačiau vienos mokyklos direktorė argumentavo butent taip, kaip aprašiau: jau mokėsi, jau prisidėjo prie mokyklos gerbūvio, todėl jam ir pirmenybė... Prieš tą, kuris visiškai iš gatvės...

O kaip jums patogu atvešti, kiek jūs laiko sutaupote ar saliarkos - na kam tai rūpi? juk tai jūsų laikas ir kuras... ne mokyklos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 03, 20:55)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Tai juk ne mums kartu reikės mokytis...
***
Žinau... Tik niką taktiškai nutylėsiu smile.gif
Klasės mikroklimatą įtakoja ne tik mokytojas, mokiniai, bet ir tėvai.
***
Visur turi būti tvarka ir teisingumas. Ir viešumas! hihihi.gif

Sierovasss, na, prisipažinkit, kad šmaikštaujat, - bus tvarka ir ramybė.
Ar ne šmaikštaujat? Tada liūdna. Jūsų nuomonę įvertinau kaip "ekstremalų" humorą. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 03, 20:00)
Aš nežinau, kaip tas "brolių seserų" parametras atsirado... Tačiau vienos mokyklos direktorė argumentavo butent taip, kaip aprašiau: jau mokėsi, jau prisidėjo prie mokyklos gerbūvio, todėl jam ir pirmenybė... Prieš tą, kuris visiškai iš gatvės...


Na gerai, neesmė kaip jis atsirado. Bet esmė- kaip jis taikomas šitoje mokykloje. Ar pirmenybė tiems, kurių b/s mokĖsi, ar kurių mokOsi einamuoju momentu?

pvz. Mašioto (ir vėl) yra aiškiai parašyta:
Mokytis pagal pradinio ugdymo programą pirmumo teise priimami priešmokyklinio ugdymo grupę toje mokykloje lankę vaikai ir broliai, seserys (mokyklos vidaus tvarkos taisyklės 2014-12-02, įsak. Nr. V-103).
Parašyta ir kokiu dokumentu remiamasi. O kur "Ryto" nuoroda į kokius nors dokumentus? Tarkim, žmogus nebuvo atvirų durų dienoje, atėjo priėmimo dieną su dokumentais- tais, kurie parašyti mokyklos tinklapyje. Kaip jam žinoti, kad apskritai yra kažkokios pirmenybės b/s turintiems, jeigu tinklapyje nenurodoma? Čia tas pats kaip kažkurie tėvai pridėtų prie prašymų brandos pažymą iš darželio, nes administracija tai slapčia vertina kaip pliusą- nors nutyli apie tai priėmimo taisyklėse.

QUOTE(klopedija @ 2015 04 03, 20:10)
Sierovasss, na, prisipažinkit, kad šmaikštaujat, - bus tvarka ir ramybė.
Ar ne šmaikštaujat? Tada liūdna. Jūsų nuomonę įvertinau kaip "ekstremalų" humorą.  blink.gif


Jis tiesiog neatsispiria norui patrolinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fox_lady: 03 balandžio 2015 - 20:19
QUOTE(klopedija @ 2015 04 03, 20:10)
Klasės mikroklimatą įtakoja ne tik mokytojas, mokiniai, bet ir tėvai.
***
Visur turi būti tvarka ir teisingumas. Ir viešumas! hihihi.gif

Sierovasss, na, prisipažinkit, kad šmaikštaujat, - bus tvarka ir ramybė.
Ar ne šmaikštaujat? Tada liūdna. Jūsų nuomonę įvertinau kaip "ekstremalų" humorą.  blink.gif

Tai ir yra humoras... Viskas, išskyrus tai, kad tikrai gausiu savo sūnui vietą...
Tikrai žinau, kad daug mokyklų administracijų seka tokius forumus... Juk čia tautos tribūna...
Kaip pažangios įmonės skaito skundus apie save, ir taip tobulina savo procesus, taip elgiasi ir dauguma mokyklų administracijų... Nemanau, kad Ryto pradinė - kitokia...
Kas atstovauja šiai mokyklai - suprasti nesunku... atsidarai rašančių anketas, pasiskaitai senesnius postus - ir jau turi duomenų sprendimui...

O bendrai - aš jums padedu prastumti laiką... Belaukiant tos nelemtosios 04.15.
Tai jūs man, moterytės - alaus turėtumėte pasiūlyti, o ne banais grasinti...
tongue.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 03, 20:18)
O bendrai - aš jums padedu prastumti laiką... Belaukiant tos nelemtosios 04.15.


O už tai tikrai padėkosiu smile.gif

Beje, kodėl manote kad 15 praneš rezultatus? Ankstesnėje temoje radau įrašą, kad kažkuriais metais (pernai ar užpernai) tėvai laiškus gavo gal 12 ar tai 9 dieną.
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2015 04 03, 20:15)
Na gerai, neesmė kaip jis atsirado. Bet esmė- kaip jis taikomas šitoje mokykloje. Ar pirmenybė tiems, kurių b/s mokĖsi, ar kurių mokOsi einamuoju momentu?

Nežinau... Panašu, kad tikra pirmenybė tiems, kas MOKOSI, bet kai reikia taiko ir tiems, kas MOKĖSI...
Bet čia - jau ne protokolui...
Pet atviras dienas būtent šį klausimą uždaviau administracijai... Tai tik numykė... Matyt kaip reikia, taip ir pritaiko... Tokia "nerašytinė, o paprotinė teisė"
QUOTE(Fox_lady @ 2015 04 03, 20:15)
Jis tiesiog neatsispiria norui patrolinti...

Ach, turiu prisipažinti - esu nuodėmingas.. Jei tik sukirba kokia mintis - tiesiog nesusivaldau... visomis jėgomis stengiuosi susilaikyti, bet pirštai patys subarškina dar vieną postą... Bet tuoj savaitgalis, uždės tramdomuosius marškinius - ir viskas susitvarkys... Dar kelias minutes pakentėkite wink.gif
Atsakyti