Įkraunama...
Įkraunama...

1998 metų vaikai, Bendraujam,dalinamės, diskutuoja

Ne, mano vaikinas irgi šaltai žiūri. Šiandien rytą atsikėlęs pažaidė kompu, nors liepiau pasimokyti. Skambino po pirmos dalies, sakė visai lengva, rašė rašinį apie meno galią, papasakojo, kuo rėmėsi, tai viskas gerai. Tik jei klaidų nepaliks. Na o dabar kita dalis, tai svarbu neskubėti ir neapsižioplinti.
Atsakyti

Egzaminai g.gif ką aš žinau, manau, kad šiuolaikiniai vaikai per daug pasitiki savimi rolleyes.gif viskas jam gerai, viską parašė.... bet kai paklausinėjau unsure.gif nepasirodė man nei lengva, nei paprasta.....
Atsakyti
laukiam rezultatu ax.gif
Atsakyti
laukiam smile.gif
Atsakyti
Dviejų šiandienos PUPP uždavinių sprendimai. Apie lėktuvus ir lapes.

Uždavinių sprendimas

1. Iš viso lėktuvas kelionėje pirmyn ir atgal užtruko 22,5-8=14,5 val. Tarkime, jis iš miesto A į miestą B skrido x valandų. Todėl iš viso jis užtruko x+2+(x+0,5)=2x+2,5 val. Kadangi dviem būdais suskaičiavome tą patį reiškinį, todėl galioja lygybė 2x+2,5=14,5. Nesunku gauti, jog x=6 val. Vadinasi lėktuvas į miestą B atvyks 4+6=10 valandą.

Atsakymas: 10 valandą.

2. Tarkime iš viso narvų yra m. Pagal sąlygą, lapių iš viso yra 6(m-50) arba 3(m+50). Kadangi dviem būdais suskaičiavome tą patį reiškinį, todėl galioja lygybė 6(m-50)= 3(m+50). Nesunku gauti, jog m=150. Vadinasi, lapių yra 6(150-50)=600.

Atsakymas: 600 lapių.



Skaityti daugiau: http://kaunas.kasvyk.../#ixzz3cZP0PB85
Atsakyti
visi yra
https://www.facebook...o...e=1
Atsakyti
Už lietuvių gavo 9, matysim, kaip su matematika bus smile.gif
Atsakyti
mes dar nežinom doh.gif
Atsakyti
Lietuvių 8 , tai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2015 06 11, 08:49)
mes dar nežinom  doh.gif

Pas mus manodienyne surašyta, matematika irgi 9, na ne veltui po 40 min išėjo doh.gif Būtų pasėdėjęs, būtų 10 gavęs
Atsakyti
Laba,

pas mus dienyne dar nesurašyta..... bet vakar sakė, kad už lietuvių 8 gavo thumbup.gif kaip jam čia super.... o matematiką pasitikrino ir mano, jog irgi 8 gaus....
Atsakyti
Kaip nuotaikos prieš 11 klasę? 4u.gif
Atsakyti