Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža - 17

Nuo 23 spalio 

Atsakyti
JOLANCIUK
AČIŪ už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Siuo metu esu VPA trecius metus. Po poros menesiu baigiasi VPA. Noriu iseiti is darbo ir stoti i DB. Ar man priklausys ismoka? Ir pagal kurias pajamas skaiciuos? Ar uzdarbio ,ar kur gavau uz vaika? Gal man nereikia laukti dar pora menesiu iki VPA galo,iseiti is darbo ir stoti i DB dabar? Dekui patarusioms.
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2017 12 10, 14:35)
Siuo metu esu VPA  trecius metus. Po poros menesiu baigiasi VPA. Noriu iseiti is darbo ir stoti i DB. Ar man priklausys ismoka? Ir pagal kurias pajamas skaiciuos? Ar uzdarbio ,ar kur gavau uz vaika? Gal man nereikia laukti dar pora menesiu iki VPA galo,iseiti is darbo  ir stoti i DB dabar? Dekui patarusioms.

Gausit, skaiciuoja is paskutiniu 30 menesiu pajamu. Galit nelaukti, iseiti is darbo ir stoti, bet darbus vistiek gales siulyti.
Atsakyti
Pirma karta per visa gyvenima busiu bedarbe, kinkos dreba - baisiai bijau ir prasau patarimo.

Prasymas iseiti is darbo parasytas nuo 01-01. Kokie mano zingsniai toliau - kada kreiptis i DB, kokiu dokumentu pirmam vizitui reikia, ar dazni po to vizitai?... As visai mielai suletinciau darbo paieskas iki pavasario, nes turiu du kleckus, is kuriu viena pirmoke, kelios keliones suplanuotos...

Aciu patarusioms.
Atsakyti
Sveiki,

į darbo biržą kreipkitės 01.02 dieną. Geriausia būtų užsiregistruoti internetu.
Tuo pačiu pažiūrėsit,kokių reikia dokumentų. Lankytis reikia kažkur,kas du mėnesius.
Tik nusiteikit,kad pirma išmoka bus negreitai. Tokia tvarka
Geros dienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2017 12 11, 12:21)
Pirma karta per visa gyvenima busiu bedarbe, kinkos dreba - baisiai bijau ir prasau patarimo.

Prasymas iseiti is darbo parasytas nuo 01-01. Kokie mano zingsniai toliau - kada kreiptis i DB, kokiu dokumentu pirmam vizitui reikia, ar dazni po to vizitai?... As visai mielai suletinciau darbo paieskas iki pavasario, nes turiu du kleckus, is kuriu viena pirmoke, kelios keliones suplanuotos...

Aciu patarusioms.

Cia jau kaip pasiseks, nes visokiu konsultanciu buna, vienos neliecia vaikus turincias, kitoms nesvarbu, nes pagrindine darbo birzos funkcija, surasti jums darba.
Galit stoti, nebutina begti iskart nuo 01.02, galit ir po savaites, reikia tureti 12 men stazo per paskutinius 30 menesiu, kad gaudinetumete bedarbio ismoka.
Apsilankymas kas menesi arba kas 2 menesius.
Atsakyti
QUOTE(cocog @ 2017 12 11, 14:45)
Sveiki,

į darbo biržą kreipkitės 01.02 dieną. Geriausia būtų užsiregistruoti internetu.
Tuo pačiu pažiūrėsit,kokių reikia dokumentų. Lankytis reikia kažkur,kas du mėnesius.
Tik nusiteikit,kad pirma išmoka bus negreitai. Tokia tvarka
Geros dienos  smile.gif

Aciu uz patarimus ir nukreipimus. Cia viskas aisku.
O kodel pirmoji ismoka "bus negreit" ir l kada mazdaug tai?
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2017 12 11, 13:21)
Pirma karta per visa gyvenima busiu bedarbe, kinkos dreba - baisiai bijau ir prasau patarimo.

Prasymas iseiti is darbo parasytas nuo 01-01. Kokie mano zingsniai toliau - kada kreiptis i DB, kokiu dokumentu pirmam vizitui reikia, ar dazni po to vizitai?... As visai mielai suletinciau darbo paieskas iki pavasario, nes turiu du kleckus, is kuriu viena pirmoke, kelios keliones suplanuotos...

Aciu patarusioms.

Gretusiu, man irgi kinkos drebejo, ypac cia paskaicius kas rasoma. Buvau tam paciam mieste, kaip ir tu eisi.
Viena prieme pirma karta, po to paskirta buvo kita, pas kuria lankytis reikia. Niekas nepuole siulyti bele ko, kaip buvau cia isgasdinta. Pirmiausia atsizvelge i tai, kad turejau ilga darbo staza viename darbe, tai iskart supratau, kad susidaro ispudi apie zmogu. Bendravo tikrai labai siltai. Nekiso visai jokiu nenormaliu darbu. Issakiau savo norus, viska suzymejo. Kitas vizitas po 2 menesiu buvo paskirtas. Ir antro susitikimo metu nekiso jokiu nenormaliu darbu. Beje, pasake, kad su savo darbo patirtimi ir pati rasiu darba be ju pagalbos.

Beje, susirink diplomus, jei aukstasis. Nes as nezinojau, tai iskart net neregistravo, vaziavau i namus pasiimt.

O is tiesu bijojau ziauriai.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustina2000: 11 gruodžio 2017 - 20:36
QUOTE(gretusiu @ 2017 12 11, 21:23)
Aciu uz patarimus ir nukreipimus. Cia viskas aisku.
O kodel pirmoji ismoka "bus negreit" ir l kada mazdaug tai?

Todel, kad paskiria nuo 8 dienos po uzsiregistravimo, o ismoka kito menesio 20 d.
Kad darbus bele kokius siulis, taip, netiesa, siulis, koki jus nurodysit, bet, kad nesiulo visai irgi netiesa, nes viskas priklauso nuo konsultantes. Tas pats ir su apsilankymu, kaip konsultante pazymes, gali ir kas savaite jus kviestis, gali ir karta i 2 menesius, cia kad zinotumete, ko galima laukti. smile.gif
O bijot, tai is vis nera ko, net nesuprantu kodel cia taip baisu, gal del pacio statuso, kad "bedarbe" busit, bet gi tai ne visam laikui, uzdirbot bedarbio ismokai, tad tikrai nera ko geditis ja gaudineti.
Atsakyti
Dėl PSD... verysad.gif

Ar čia man vienai nepavyksta užpildyti formos savarankiškai mokėti psd perlo terminaluose (sodros puslapyje)?.. Nuo sausio pasikeitė įmokos suma, tad reikia spausdintis naują lapą. Ačiū.

Atsakyti
sveiki, gal kas zinote kaip yra mokama susirgus, t.y. pasiemus biuleteni esant d.b.?aciu 4u.gif
Atsakyti