Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža - 17

QUOTE(JOLANCIUK @ 2018 05 15, 11:37)
Taip, 100% tikra, net 200% smile.gif


aciu, nenoriu suklaidint zmogaus smile.gif
Atsakyti

Sveiki, 2013 metais isejau i VPA, pirmus metus gavau 70proc nuo atlyginimo motinystes pasalpa, antrus metus perasiau vyrui, negavau pajamu. Tuomet 2015 metais dar budama motinystes atostogose vel isejau i VPA su antru vaiku, pirmus metus gavau tuos 70proc, antrus metus vel gavo vyras, as pajamu neturejau. Dabar greitai baigsis treti VPA metai, pajamu nera. Planuoju eit i darbo birza. Idomu, kaip man skaiciuos pasalpa pagal kokias pajamas? Nes pajamos is VPA buvo ne nuolat. Iki dekretiniu pradirbau apie 5 metus. Dekoju :)

Atsakyti
QUOTE(Freija* @ 2018 05 15, 21:29)
<p>Sveiki, 2013 metais isejau i VPA, pirmus metus gavau 70proc nuo atlyginimo motinystes pasalpa, antrus metus perasiau vyrui, negavau pajamu. Tuomet 2015 metais dar budama motinystes atostogose vel isejau i VPA su antru vaiku, pirmus metus gavau tuos 70proc, antrus metus vel gavo vyras, as pajamu neturejau. Dabar greitai baigsis treti VPA metai, pajamu nera. Planuoju eit i darbo birza. Idomu, kaip man skaiciuos pasalpa pagal kokias pajamas? Nes pajamos is VPA buvo ne nuolat. Iki dekretiniu pradirbau apie 5 metus. Dekoju smile.gif</p>

Is paskutiniu 30 menesiu pajamu skaiciuos praleidus 1 menesi iki istojimo i birza, kur nebuvo pajamu, ten bus 0
Atsakyti

Tai vadinasi jei metus pajamu nebuvo, tai tie menesiai 0, tai pasalpa man labai numus iki minimumo... 

Atsakyti
QUOTE(Freija* @ 2018 05 16, 08:38)
<p>Tai vadinasi jei metus pajamu nebuvo, tai tie menesiai 0, tai pasalpa man labai numus iki minimumo... </p>

Taip, ismokos vidurkis bus mazesnis.
Atsakyti

Dar klausimas... O jei pastaruosius kelis men gavau tik vaiko pinigus (60eur), ar neuzskaitys, kad cia buvo mano pajamos?

Atsakyti
QUOTE(Freija* @ 2018 05 16, 10:05)
<p>Dar klausimas... O jei pastaruosius kelis men gavau tik vaiko pinigus (60eur), ar neuzskaitys, kad cia buvo mano pajamos?</p>

Ne, vaiko pinigai nera draudziamosios pajamos, todel jie neieina.
Atsakyti

Ne, vaiko pinigai nera draudziamosios pajamos, todel jie neieina.

 

Aisku, aciu jums uz info :)

Atsakyti

Sveiki.o birzos ismoka  kaip pajamos uzsiskaiciuja?

Atsakyti
QUOTE(kristiggg @ 2018 05 17, 08:00)
<p>Sveiki.o birzos ismoka  kaip pajamos uzsiskaiciuja?</p>

Taip, cia yra draudziamosios pajamos, jos isiskaito tiek del soc.pasalpos, kompensacijos tvarkantis, tiek del motinystes ismoku.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2018 05 17, 10:26)
Taip, cia yra draudziamosios pajamos, jos isiskaito tiek del soc.pasalpos, kompensacijos tvarkantis, tiek del motinystes ismoku.

Jolanciuk, tai esant darboo birzoje ir praejus vell metams, antra karta i ja registruojantis, ar skaiciuosis i pajamas gautos pirmu metu birzos ismokos ? Speju, kad kvaila klausima uzdaviau, juk cia ne darbo pajamos, taip ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2018 05 17, 20:31)
Jolanciuk, tai esant darboo birzoje ir praejus vell metams, antra karta i ja registruojantis, ar skaiciuosis i pajamas gautos pirmu metu birzos ismokos ? Speju, kad kvaila klausima uzdaviau, juk cia ne darbo pajamos, taip ?  ax.gif

Taip. Gaunant bedarbio ismoka net ir stazas eina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 18 gegužės 2018 - 08:26