Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo operos

o as ziuriu, jei aktoriai grazus ir siuzetas kaskiek intriguojantis, ne toks kaip visu, pvz: Bete ziurejau. O dabar viena akim (kai nepamirstu) paziuriu Joana - man idomi si istorija, nors pabaiga galima nuspeti, bet ziureti idomu. O labiausiai patinka kostiumines muilo operos - grazus zmones, grazus drabuziai, ex. rolleyes.gif
Tarpkitko, labiausiai patiko per Baltija rodyti "Pavojingi rysiai" - jeginis filmas buvo.
Atsakyti
priebegomis ziurejau Bete, bet va paskutine ecomodos serija kazkaip pramargalinau....jei kas mate, papasakokit kuom baigesi....visai toks keistas serialas buvo, vis stebedavaus, kaip ten tos meteriskutes dirba g.gif tik plepa ir plepa laugh.gif

o siaip visus serialus ziuriu priebegom, visai patikdavo "CSI kriminalistai" ir "6 pedos po zeme".
Vyras aisku Sopranu gerbejas, ir....kartais su draugais paziuri laukinuke (be garso laugh.gif ), jiems mat mergos ten grazios laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
man labiau patinka sopranai, seksas ir miestas, 6 pedos po zeme nei pvz bete ar laukinuke ir pan
Atsakyti
NA ''MUILO OPERU'' GERBEJOS PASIDALINAM ISPUDZIAIS NAUJU SERIJALU biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Doma @ 2004 08 13, 13:50)
o as ziuriu, jei aktoriai grazus ir siuzetas kaskiek intriguojantis, ne toks kaip visu, pvz: Bete ziurejau. O dabar viena akim (kai nepamirstu) paziuriu Joana - man idomi si istorija, nors pabaiga galima nuspeti, bet ziureti idomu. O labiausiai patinka kostiumines muilo operos - grazus zmones, grazus drabuziai, ex. rolleyes.gif
Tarpkitko, labiausiai patiko per Baltija rodyti "Pavojingi rysiai" - jeginis filmas buvo.


"Pavojingi ryšiai" (originale "Šeimos ryšiai" arba "Šeimos saitai") - braziliškas serialas. Juos rodo per ORT (1 baltijos kanalą). Šiuo metu beveik baigiamas rodyti "Klonas" ir ką tik pasibaigė "Įsimylėjusios moterys".
Braziliškuose tikrai labai gražūs interjerai (nepalyginsi su meksikietiškais) ir gražūs aktoriai. Ir netrypčioja vienoje vietoje kelias serijas iš eilės - daug greitesnis veiksmas, o man tai - privalumas. Nors kartais, ypač į serialo pabaigą, vis dėlto pradeda užknisti (ko norėti - serialas doh.gif ).
Beje, tuos "Pavojingus ryšius" pirmiausia parodė Baltarusijos televizija, paskui ORT, ir galų galiausiai ir lietuvaičiai nusipirko (jeigu neklystu, net porą kartų parodė). g.gif
Atsakyti
As tik dabar ziurejau maistinga angela. Eilinis meksikieciu serialas, bet kai pradedi ziuret kazkaip vis idomu darosi kaip ten bus toliau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 03 29, 16:52)
As tik dabar ziurejau maistinga angela.


Oij šakės, vos nuo kėdės nenugriuvau, kai perskaičiau apie "Maistingą angelą" biggrin.gif galvojau, kad apie tokius nupenėtus, bet nenupeštus padarus serialas biggrin.gif tik po to supratau, kad tai yra visai ne maistingas, o maištingas tas angelas...
Atsakyti
QUOTE
Oij šakės, vos nuo kėdės nenugriuvau, kai perskaičiau apie "Maistingą angelą"  galvojau, kad apie tokius nupenėtus, bet nenupeštus padarus serialas  tik po to supratau, kad tai yra visai ne maistingas, o maištingas tas angelas...

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Manau daugiau reiktų rašyti lietuviškomis raidėmis, nes gali kilti nesusipratimų.
Atsakyti
As siaip meksikietisku serialu neziuriu, bet man laabai patiko braziliski serialai - tokie kaip jau minetas "Pavojingi rysiai" thumbup.gif Meksikietiski jau atsibode - tas pats per ta pati - gali pradeti ziureti seriala nuo vidurio ir suprasi kas ir kaip cry.gif nebeidomu schmoll.gif
Atsakyti
NA BET KA VEIKT NAMUOSE JEI NEZIURET SERIJALU? blink.gif JUK TUO LAIKU NIEKO KITA NERODO TV
Atsakyti
Žiūriu serialus kelias dienas per savaitę, kol pusryčiauju.O ką žiūriu, tai nekreipiu dėmesio.Net kai kurių pavadinimų nežinau.Įjungiu LNK,kažkoks naujas prasidėjo, tai pažiūriu iki reklamos, perjungiu į TV3.Paskui dar BTV pažiūriu, Svajonių Kryžių.
O įdomiausias buvo Judo žmona ir maištingas angelas. biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš pasižiuriu maištinga angela karts nuo karto...Visai nieko serialas...
Atsakyti