Įkraunama...
Įkraunama...

Darboholikių klubas

Miaskut man kaskaip keliom dienos anksciau bet panasu, kad mms irgipareidineja, o tarsi pms ir nepastebejau, tiesa svoriukas biski sokinejo keleta dienu, panasu vel grupini pasirguliavima darysim lotuliukas.gif

nu mane kaip paskutiniu metu mozarella veza shakes, vakar Prismoj tokios biski kitoniskos su prieskoniais papirkau - nu galiu viena vietoj deserto lapnoti bigsmile.gif

o sportus as biski apleidau, ta prasme pratimu nebeturiu laiko kada daryti tai tik arba dviratis arba begimas pas mane meniu blush2.gif
Atsakyti
nagi kas cia dabar vel per tyluma ramuma a g.gif g.gif

Miaskut ar tu dar pabegioji?? davai rugpjucio 23 begam moteru maratoniuka?? tik 5 km, mes su dukra jau uzsiregistravom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 07 29, 08:38)
nagi kas cia dabar vel per tyluma ramuma a  g.gif  g.gif

Miaskut ar tu dar pabegioji?? davai rugpjucio 23 begam moteru maratoniuka?? tik 5 km, mes su dukra jau uzsiregistravom bigsmile.gif

Nea, nebėgioju, nemėgstu ir uždrausta man. Apie tą moterų bėgimą tai pagalvojau, ale - tądien jau Romoje būsiu, tai ne sudba biggrin.gif

Kaip tau su sportais per karščius? Man sunkiai, žinok, nėr buvę, kad minant dviratį mėšlungiai trauktų, o va dabar po kokių 10 km prasideda doh.gif , ir galva praktiškai nuolat svaigsta, nebais gerai jaučiuosi, nors karščius kaip ir mėgstu.
Atsakyti
Miaskut as dabar tik begioju bet anksti ryte, jau 6 ryto veliausiai isbegu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 07 29, 10:02)
Miaskut as dabar tik begioju bet anksti ryte, jau 6 ryto veliausiai isbegu  mirksiukas.gif

Aš neretai penktą ryto atsigulu tik hihihi.gif

Dabar praktiškai tik važinėju, na dar namie kažkiek pasportuoju, sportklubin per mms nėjau, o dabar per karšta doh.gif
Atsakyti
na karalaites, a gyvu dar cia musu yra g.gif

vasara i pabaiga eina, arteja tamsus, zvarbus ir "edrus" laikotarpis, tai gal sakau atgaivinam musu bureli aaa bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 08 21, 12:24)
na karalaites, a gyvu dar cia musu yra g.gif

vasara i pabaiga eina, arteja tamsus, zvarbus ir "edrus" laikotarpis, tai gal sakau atgaivinam musu bureli aaa bigsmile.gif  bigsmile.gif

Sutinku, va tik į Romą suskraidysiu, ir tada būsiu lieknutė ir dailutė nail.gif:
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 08 21, 19:57)
Sutinku, va tik į Romą suskraidysiu, ir tada būsiu lieknutė ir dailutė nail.gif:


o tai jau Romoje tipo jokiu ten makaronu ir picu nevalgysi? beje kada iskrendi ir kaip svoriukas siai dienai, gal biskuti "atsiganei" nes visai jau svarstykles tavo nieko nerode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 08 22, 10:04)
o tai jau Romoje tipo jokiu ten makaronu ir picu nevalgysi? beje kada iskrendi ir kaip svoriukas siai dienai, gal biskuti "atsiganei" nes visai jau svarstykles tavo nieko nerode smile.gif

Atsiganiau atsiganiau, grįžau į 53 kg, norma biggrin.gif

Romoj tai aišku, kad skanausiu viską, čia dalis kelionės plano, dailutė lieknutė būsiu PO lotuliukas.gif

O tamsta ryt Vilniun bėgiman, jo? bigsmile.gif Aš visiems šiųmečiams bėgimams po atmazą turiu paruošus, darbe bandė ištraukt į Vilniaus maratoną registruotis, ale aš kaip tik iš dukriuko tądien grįžinėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 08 22, 18:47)
Atsiganiau atsiganiau, grįžau į 53 kg, norma biggrin.gif

Romoj tai aišku, kad skanausiu viską, čia dalis kelionės plano, dailutė lieknutė būsiu PO lotuliukas.gif

O tamsta ryt Vilniun bėgiman, jo? bigsmile.gif  Aš visiems šiųmečiams bėgimams po atmazą turiu paruošus, darbe bandė ištraukt į Vilniaus maratoną registruotis, ale aš kaip tik iš dukriuko tądien grįžinėsiu biggrin.gif



o Miakut taimes abi dabar 53 kg zonoje thumbup.gif thumbup.gif

sestad tikrai taip - begime su dukra sudalyvavom (nors as shikniuka gerai nusidauzus esu, bet vaistu ikaliau ir vistiek begau), nu labai smagu buvo, daug geru emociju pasikrovem, dabar norim si sestad color run sudalyvauti, kablys i nugara istrigo..tik nervas jame, kad dazniausiai tokie renginiai vilniuje buna, o taip gerai butu kad Kaune butu...
Atsakyti
Okkey, kaip spalvotasis bėgimas, dalyvavai? smile.gif

Man reik, kad kojos sugytų kažkiek, bliam, kasdien po 6-8 val. pėstute Romoje, vis tik pasijautė, kad ir geri mano sandaliukai. Prisimušiau pūslių kokias 5, blauzdos kiek maudžia irgi, liaškos tik geležinės nuo dvirkos, anoms nieko biggrin.gif

Svorį tai tą patį parsivežiau, beveik 53 biggrin.gif
Atsakyti
Oi Miaskut, begimas buvo nerealus, daug geru emociju su dukriuku pasikrovem, ziauriai patiko, kitais metais jei bus tikrai varysim thumbup.gif

ei Miaskut kad nebutu cia "beveik" 53, reik tikru cielu 53 lotuliukas.gif lotuliukas.gif

gydyk kojytesm, as vis dar subiniuka jauciu bet jau jau gyvesne esu, jau nuotaika vel gaminti atsidaro, vel vekuoti pradejau, vienzo judesiauju bigsmile.gif
Atsakyti