Įkraunama...
Įkraunama...

Darboholikių klubas

Ui, Šmikuli, baisu apsinuodijimai... Sveikutė jau? smile.gif

Aš tai nei neturiu ką pasakyt, svoris nukritęs tiek, kad džinsai visi smukinėja, dasivariau iki 51 kg su kapeikom doh.gif , nors nei valgau mažiau, nei energijos trūksta, gal tik mažiau miegu biggrin.gif
Atsakyti
labas dienas mergikes, ui cia kokios ne kokios is jusu abieju zinios, viena nuodijasi, kita isvis isnykti baigia blink.gif Miaskut jau 51 biski sakyciau ziauru darosi a g.gif g.gif

o as tai ka atsiet atostogauju, tai dirbam plusam isijuose - pirti isirenginejam, dar savaite atostogu likusi, bet aisku kad nespesim, nes plotai nemenki, o ir darbo buvo vos ne nuo nulio, tiek pirtyje tiek priespirtyje, - bet is tikro jau daug pazenge, viena siena surentem, visas apsiltinom, plytelem grindys isklotos, paciospirties lubos ir viena siena jau su dailyletem, tikimes, kad per likusia atostogu savaite iki pirties gultu dasimusim thumbup.gif na ir ka liks tada jau vis po darbo prispierty lentelem kalineti rolleyes.gif rolleyes.gif

del mitybos - visai belekokia pas mane ji per atostogas gaunasi, jokio riezimo doh.gif buna uzsidirbi ir vos ne visa diena nieko nevalgai - o tada vakare pries gulant prikapoji visokiu nesamoniu doh.gif dar pms ir mms tik ka buvo, tai su svoriu biski apsipykusi vos ne 55 vis matau blush2.gif matomai Miaskos kg pas mane atsikrauste g.gif

na nieko, po savaites darbant tai bent jau mitybos rezimas grys i savo vezias bigsmile.gif

grazsio dienos mergikes - sakau pagaliau jau silumos gal nors paskutine atostogu savaite gausiu doh.gif doh.gif
Atsakyti
Okkey, nu tikrai kad mano kg pas tave bus išėję hihihi.gif , ei, atiduok bent vieną biggrin.gif
Atsakyti
Ahoy miargai. Sveikata jau vietoje - saldumynai trasoj. sad.gif
Pasilaikiau tos dietos, o po to kaip nuo lenciūgo nutrūkau. Dar biškį kirminas dėl mokslų graužia, tai saldumynais sielos žaizdas gydau... Žodžiu, gėda man rodytis.
Bet eilinį kartą nenuleidžiu rankų! cool.gif

Okkey, o tau sunkiai uždirbtų atostogų negaila times darbams? Neturi noro kur prie ežeriuko ar jūros kaip plekšnė padrybsoti? g.gif Nors paskaičius tavo užsiėmimus pradedu galvoti, kad ramus poilsis tau kančia ir bausmė būtų. biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas madam'es bigsmile.gif

Miaskut puskilis mano dingo, ar tau daejo jis ar kur pakeliui i vilniu pasimete g.gif lotuliukas.gif

Smikute, gal ir noreciau kur padrybsoti, bet pirma - visa tris savaites iki siol buvo salta jobsikmat, antra - nu kam man tas ezeras jei as namie pruda turiu, ploto padrybsoti irgi per akis, trecia- nu idomu kiek dienu be darbo (tiksliau judesio ) tempciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif nors is tikro padrybsoti noreciau - bet tik uzsienyje, kur viskas iskaiciuota, kad nesukt galvos del valgio o megautis tenyksciais patiekalais ax.gif bet cia jau kitiems metams planas, siemet pravalas gavosi doh.gif

va vakar darem totalia iseigine nuo darbu (as tai darbui pasirasiau, bet MB jau pirstukai istino nuo vinuku lotuliukas.gif ), tai ka ryte prisisportinau,tada kelias valandas saulej padribsojau, podruske veliau aplankiau, su vaikiais domino sukalem ir vsio - nervas jame, kad neturiu ka veikti blink.gif

sakau suniu einam nors i miska pasivaikscioti, o tas gi tingi - sako einam ant turniko pakabeti, ir ka..pakabejom, kojas pakilnojom ir sumastem kad davai nepasivaikstom o prasibegam...sakau nu bandom - o as gi totali begimo ANTIfane, nes nu nepabegu nors tu ka...


bet oo EURIKA..o tai atradimas, miergai as galiu BEGTI, jeeeee pasirodo cia mano smegenyse siaip kirminas isiveises buvo, pasirodo as galiu...3 su centais km vakare prasibegom, nu kaip smagu, begiosiu dazniau tikrai thumbup.gif

kai posta pavariau unsure.gif cool.gif grazios dienos mergaites 4u.gif
Atsakyti
Oho, Okkey, nu bet tu sportsmenka su varikliuku, jau tavo visa buitis kaip geras sportas, o dar dviratis, dar baseinas, dar bėgiojimas... aš apakus, rimtai blink.gif

Šiandien dviračiu prasinešiojau gerai, reikėjo tarakonus smegenuos pravaikyt, tai grįžau varvanti, nors labai ir neskubėjau, tik atstumas nemažas gavosi ir kuprinė ant pečių nelengva. Sėdėjau sėdėjau duše paskui, kaifas ir relaksas... wub.gif

Puskilis iki manęs neatėjo, Okkiuk, siųsk naują, bo tikrai išnyksiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Miaskut ne taip lengvai apsigyvene kg siltus namus palieka lotuliukas.gif bet siusiu butinai , i savaites gala pasiruosusi dar puskilio doze tau nukreipt:mirksiukas:

mergikes a kur vel Cuba taip ziauriai ilgam prapuolus g.gif

siandien varau pamaklinet kaunan, paliksiu MB plyeteles deti o pati pasitusinsiu..nors aisku toks ir pasitusinsi, gavau sarasa ko nupirkti turiu, tai plyteliu kliju, kamino pajungima surinkti reiks, kad peciu butu galima prijungti, tai slangeles, tai pleveles, vienzo isude dar ir kalna reikalu rolleyes.gif teks suktis, kad gryzus speciau dar kaip drieziukas sauleje pasikaitinti bigsmile.gif
Atsakyti
nesupratau, kodel cia tokia tyluma ramuma a g.gif

nagi lendat visos is pakampiu bigsmile.gif

vsio - baigesi mano katino dienos verysad.gif ale kaip greit tos 4 sav. atostogu praleke blink.gif ir atrodo nieko padaryti nesuspejau cool.gif nezinau, ar kad siandien i darba ar kad pilnatis, bet nesuprantu ar miegojau doh.gif o kad jau varciausi ilgiausiai tai vsio - nutariau geriau jau keltis, ka ten lovoj kuistis doh.gif

na ka grazios savaites pradzios ir islyskit gi pagaliau i etery 4u.gif
Atsakyti
Okkey, bet tikrai, kaip staigiai tavo atostogai pralėkė! blink.gif

Aš tai išdalinusi savo atostogas gabaliukais, vis dar yra ko laukt - Italija, Škotija, Kipras… wub.gif o po to ateis žiema ir depresūcha lotuliukas.gif

Svorius mano stabiliai apie 52 sukasi, normaliai, aš patenkinta, dingo pilvas bigsmile.gif Kažkiek sumažėjo saldainių noras, dažniau juos dešra pakeičiu hihihi.gif
Atsakyti
youtube labai daug patarimu ir video smile.gif gyvenu sestam aukste, tai kasdien lipu laiptais, grieztai nesinaudou liftu. patikekit manim, geriau nebuna wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gudri lapė @ 2014 07 21, 21:09)
youtube labai daug patarimu ir video smile.gif gyvenu sestam aukste, tai kasdien lipu laiptais, grieztai nesinaudou liftu. patikekit manim, geriau nebuna wink.gif


cia tipo geriau nebuna 6 aukste gyventi???

as gyvenu "fazendoje", darzai, siltnamiai, zole ir bla bla - geresnio judesio nerasi, kokiu tik raumenu neidarbinu lotuliukas.gif

labas rytas gazeles (Miaskut, ku ku maku )

siandien prasibegau 6,4 km, nu jausmas superinis, pirma karta ryte begau, pries tai vis vakarais, tai biski kaisdavau, nu bet ryte kaip fainai, tik kad per tuos darzus bus sunku rytais prisitaikyti, nes pries darba dar vis darzan patraukdavau bet kaip sakoma -"kai nori - ieskai galimybiu, kai nenori-priezasciu" - fik tie darzai, palaukti gali cool.gif Nors siandien dar spejau spraginiu viena lysve nuskinti lotuliukas.gif

siandien meniu planuoju: prispieciai melionas, pietus - kalakuto kumpio guzas su sparaginem pupelem ir dar agurku uzkasiu, pavakariams varske su jogurtu, na o vakariene dar vis nenuspresta...

Miaksut ka tu a??
Atsakyti
Labuks, Okkey, aha, mačiau feisbuky tavo bėgimą thumbup.gif , maladiecas tu kaip visuomet thumbup.gif

Nu aš ką, pati savim stebiuosi, bet ryškiai sumažėjęs saldumynų poreikis, sąmoningai savęs nevaržau, bet nelabai noriu. Aišku, rytinis šokoladas su kava niekur nedingo biggrin.gif

Sporto poreikis išaugo, bet lygiagrečiai su sportklubiu dabar daugiau pasitaškau ant dviračio, kol sušlampu, kokius 12 km aukščiausia pavara, dar tebesuku lanką kadien, po lanko 10 min serija rankoms su hanteliais, kartais dar ir 10 min serija liaškoms ir sėdimąjai. Svorius laikosi apie 52 - 52,5, šiandien mėmės parėjo, tai porą dienų ant ramiai pabūsiu.

Maistas - beveik nebevalgau mėsos, bet čia gal dėl karščio, į vegetaras nepretenduoju, pietums - salotos su mocarelos sūriuku wub.gif

Nu vat tiek iš miaškų gyvenimo biggrin.gif
Atsakyti