Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

QUOTE(wolke7 @ 2016 08 27, 14:17)
gali but, kad turesim atiduot...sake- pakalbesim po laidotuviu  unsure.gif jis pirma ieskos suns dokumentu  rolleyes.gif


Bet tai vistiek nesuprantu, juk jus ji nusipirkot kodel reikia atiduoti?
As savo Cookie neatiduočiau niekam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2016 08 27, 14:02)
Bet tai vistiek nesuprantu, juk jus ji nusipirkot kodel reikia atiduoti?
As savo Cookie neatiduočiau niekam  ax.gif

ne mes ji nusipirkom....kaimynas pries 5m ji LT Kaune turguj nusipirko,is pradziu jis kas antra savaitgali mums ji palikdavo,kai sveikata pradejo bloget kaimynui ir ilgesniam laikui palikdavo...paskutiniu metu jau tik pas mus ir bebudavo...kaimynas sakydavo tu su juo gali lietuviskai pakalbet,jis tave geriau supranta smile.gif taip kad as negaliu to suniuko savintis,kad ir kiek myleciau ax.gif
Atsakyti
Sian buvom tkmaxx, laukiau prie kasos ir ten gi visokiu skanunynu buna prideta - anglisku, italisku. Tik ziuriu ziuriu... Pergales saldainiai bigsmile.gif Dezutes po 1,99€ 😊 nepirkom, bet pats faktas tai nustebino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2016 08 26, 19:38)
Pipa,o palapine vezetes is DE - sory uz kvaila klausima  ax.gif



is DE vezemes ir net ne viena, o dvi - dviviete ir triviete biggrin.gif Musu mazytes, lengvos MSR palapines. Mes viska is cia tempemes, ten nusipirkom tik duju balioneli viryklei.
Wolke, nebijok, ten tikrai viskas zymiai paprasciau nei atrodo. Tikrai. Man taip pat viskas baisiai komplikuota besiruosiant atrode, o is tiesu buvo paprasciau nei Europoje, ten viskas labai apgalvota, kad tik tau patogu butu. Pvz. kiekviename, net paciame paprasciausiame kempinge, turi medini staliuka su suoliukais ir toki metalini bliuda griliui/ugniai ir t.t., tad to jau net nereikia veztis. O kempingu ten yra begalyyybeeee thumbup.gif
Ich, skridom su vaikais. Bet maniskes jau dideles - 11 ir 13 metu.

Jolitka, mane taip pat paveto, buna padepresuoji, apsisuki ir kazkaip tokiau vaziuoji wub.gif Bet kiek paklausai, tai praktiskai kiekvienoje seimoje tas pats. Padejuojam su sese, bendradabemis ir toliau gyveni. Tik tarpai tarp tu pavetymu vis mazesni ir mazesni unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2016 08 27, 16:20)
Sian buvom tkmaxx, laukiau prie kasos ir ten gi visokiu skanunynu buna prideta - anglisku, italisku. Tik ziuriu ziuriu... Pergales saldainiai  bigsmile.gif Dezutes po 1,99€ 😊 nepirkom, bet pats faktas tai nustebino  smile.gif


As Pergales saldainius daznai matau TK. Bet as pati jau kokie 3-4men. kai praktiskai visai nevalgau saldainiu, pyragu, bulkuciu ir t.t. isskyrus tamsu, min. 85%, sokolada ir pacios keptus pyragus su minimumu agavu sirupo ir tik pilno grudo kepinius is Effenberger kepyklos. Del sveikatos.
Atsakyti
Laba diena, gerbiamosios :)

Norejau pasiteirauti, ar si darbo agentura nera "Fake"? bendrauju su agentu per skype, aisku, uz didelius pinigus zada ir kalbos kursus, ir gyvenamaja vieta rasti bei darba rasti. Nebezinau kokiais budais galiu isitikinti ar tikrai cia viskas? http://www.dienstlei...dheitswesen.de/

Aciu :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purpurinėėė: 31 rugpjūčio 2016 - 17:28
QUOTE(Pippa @ 2016 08 31, 15:51)
Bet as pati jau kokie 3-4men. kai praktiskai visai nevalgau [...]. Del sveikatos.
o, kokia tu saunuole 4u.gif

QUOTE(Purpurinėėė @ 2016 08 31, 17:27)
Norejau pasiteirauti, ar si darbo agentura nera "Fake"?
mes cia nelabai su tuom susidurusios. Uzklausk FB grupeje "Gyvenimas Vokietijoje", ji didele, daug nariu, galbut jau kazkas buvo susidures 4u.gif sekmes
Atsakyti
As pernai pavasari Pergales saldainius pirkau,bet man jie siaip sau.Nors Pergales produktai vieni skaniausiu is lietuvisku saldumynu.
Gaminu vyrams valgyti,reiks mazaja i lovyte pietu guldyti ir mokinukes,siandien ir pusesere kartu pasiimsim,is mokyklos parsivezt .Vienas pozityvus dalykas,vaikai atlieka namu darbus mokykloje.
Dar galva sukt ka nevalgiems vaikams valgyt padaryt

Papildyta:
Ka norejau pasakyt,kad skaiciau straipsni,kad vokieciu pasas gali galingiausias pasaulyje(del bevizio ivaziavimo i ivariausias salis) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippa @ 2016 08 31, 14:34)
Wolke, nebijok, ten tikrai viskas zymiai paprasciau nei atrodo. Tikrai. Man taip pat viskas baisiai komplikuota besiruosiant atrode, o is tiesu buvo paprasciau nei Europoje, ten viskas labai apgalvota, kad tik tau patogu butu.

aciu Pippa uz padrasinima 4u.gif bigsmile.gif o ka sakai del anglu kalbos...jeigu tokie paslaugus - tai gal ir zodynelio ar ranku-koju pagalba susikalbetumem lotuliukas.gif ...ar vieta kempinguose reikia is anksto rezervuotis....matai kokia ikyri esu,bet man kyla milijonai klausimu rolleyes.gif blush2.gif

maniskis pervaziavo dviraciu Alpes , nuo Zugspizes iki Gardasee , tai dabar baisiausiai patenkintas,didziuojas savimi lotuliukas.gif vaziavo su grupe
Atsakyti
QUOTE(Pippa @ 2016 08 31, 16:34)
Jolitka, mane taip pat paveto, buna padepresuoji, apsisuki ir kazkaip tokiau vaziuoji wub.gif Bet kiek paklausai, tai praktiskai kiekvienoje seimoje tas pats. Padejuojam su sese, bendradabemis ir toliau gyveni. Tik tarpai tarp tu pavetymu vis mazesni ir mazesni  unsure.gif

Mes matai kartu gyvenam ir dirbam :) o darbe paskutiniu metu gan itempta, tai toks uzburtas ratas gaunasi :)

Sakykit, ar man taip pasirode ar isties - vokieciai garseje kokybe palaipsniui nusivaziuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 01 rugsėjo 2016 - 23:08
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2016 09 01, 20:59)
Mes matai kartu gyvenam ir dirbam :) o darbe paskutiniu metu gan itempta, tai toks uzburtas ratas gaunasi :)

Sakykit, ar man taip pasirode ar isties - vokieciai garseje kokybe palaipsniui nusivaziuoja?




Oi kaip tikiu, nelengva 24val kartu. Net ir prie graziausiu santykiu.
Nusivaziuoja, nes patys jau praktiskai nieko negamina.

Po darbo vaziuojam link Harz, beveik Moocho kaiminysteje busim biggrin.gif
Ai, dar gavau kambari policininku poilsiavieteje prie Siaures juros rudeni. Gal kuri norit? http://erholungswerk-der-polizei.de/ Prie Siaures juros yra St. Peter ir Föhr, prie Baltijos - Kalifornijoje. Kainos gana normalios, poilsines studentisko tipo, bet tvarkingos. Mes vaziuojam i Föhr.
Atsakyti
QUOTE(Pippa @ 2016 09 02, 14:24)

Po darbo vaziuojam link Harz, beveik Moocho kaiminysteje busim  biggrin.gif



As ir netoli. mirksiukas.gif Per langa matau tolumoje Brocken.Galit uzsukt y svecius. mirksiukas.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti