Įkraunama...
Įkraunama...

Korean Drama

Seeme gudruolė kokia smile.gif Skaičiau, kad knyga gerokai paprastesnė už filmą, net buvo tokia nuomonė, kaip režisierius sugebėjo iš tokio nieko gerą daiktą padaryti ax.gif Jei tik turėsiu laiko, užmesiu akį, man rodos, ten nedidelė apimtis?
Peršalai, ar kas rimčiau? Sveik 4u.gif

Big Bang, na ir kaip tos akys? smile.gif
Atsakyti
Mosso - kol kas dar patinka, bet kasdien po epizodą tik pažiūriu, dar tik tris pažiūrėjau ir nežinau ar šiandien žiūrėsiu dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2015 11 16, 18:04)
Seeme gudruolė kokia  smile.gif Skaičiau, kad knyga gerokai paprastesnė už filmą, net buvo tokia nuomonė, kaip režisierius sugebėjo iš tokio nieko gerą daiktą padaryti  ax.gif Jei tik turėsiu laiko, užmesiu akį, man rodos, ten nedidelė apimtis?
Peršalai, ar kas rimčiau? Sveik  4u.gif


Apsinuodijau doh.gif o gal cia koks virusas unsure.gif
Kadangi as kinietiskai nekalbu, o tuo labiau neskaitau, tai originalas man nezinomas.
Radau toki megejiskai paversta tekstuka, is 84 skyriu yra isversti 43. Yra kazkokiu nukrypimu nuo knygos, bet daug kas labai panasu.
Filme mane biski ta "paslepta" reklama uzknisa.
Na bet kad tam aktoriui 36 metai, tai ne uz ka nepasakyciau.

As jau ziuriu Oh My Venus, dar ir Glamurous Temptation nauja serija laukia, zodziu, as patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Seeme @ 2015 11 17, 11:04)
Apsinuodijau doh.gif o gal cia koks virusas unsure.gif
Kadangi as kinietiskai nekalbu, o tuo labiau neskaitau, tai originalas man nezinomas.
Radau toki megejiskai paversta tekstuka, is 84 skyriu yra isversti 43. Yra kazkokiu nukrypimu nuo knygos, bet daug kas labai panasu.
Filme mane biski ta "paslepta" reklama uzknisa.
Na bet kad tam aktoriui 36 metai, tai ne uz ka nepasakyciau.

As jau ziuriu Oh My Venus, dar ir Glamurous Temptation nauja serija laukia, zodziu, as patenkinta bigsmile.gif

Oi, kaip nemalonu, sveik greičiau arba eik pas doctor.gif
Aš irgi nekalbu, net nesugebu pakartoti, ką jie ten sako smile.gif
Va va, dėl reklamos žmonės irgi skundžiasi, bet aš kažkaip jos nefiksuoju, vis į profesorių arba jo asistentę išsižiojus žiūriu - labai man jų porelė patinka.
Kai tik pradėjau žiūrėti azijietišką kiną, man visi atrodė nerealiai jauni, dabar akis kažkaip priprato, jau skiriu, kas dar nepilnametis, o kam jau apie 40 biggrin.gif
Tas aktorius viename savo interviu pasakojo, kaip jis prisižiūri save, tai aišku, kodėl taip atrodo.
My Venus irgi žiūrėsiu, skaičiau komentarus apie tai, kaip savo kūną dabar yra ištobulinęs Sub, vien dėl to reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2015 11 17, 19:47)
Aš irgi nekalbu, net nesugebu pakartoti, ką jie ten sako  smile.gif
Va va, dėl reklamos žmonės irgi skundžiasi, bet aš kažkaip jos nefiksuoju, vis į profesorių arba jo asistentę išsižiojus žiūriu - labai man jų porelė patinka.
Kai tik pradėjau žiūrėti azijietišką kiną, man visi atrodė nerealiai jauni, dabar akis kažkaip priprato, jau skiriu, kas dar nepilnametis, o kam jau apie 40  biggrin.gif
Tas aktorius viename savo interviu pasakojo, kaip jis prisižiūri save, tai aišku, kodėl taip atrodo.
My Venus irgi žiūrėsiu, skaičiau komentarus apie tai, kaip savo kūną dabar yra ištobulinęs Sub, vien dėl to reikia  mirksiukas.gif


Manyciau, kad jau pasveikau, aciu uz linkejimus.

Mano mazosios klaseje yra kinietukas, tai ji kelias frazes yra ismokusi, bet be supratimo apie reiksme. Tai as ja protinu, kad ismoktu bent kelis zodzius kasdien ar bent jau kas savaite.
Dicke bandys stoti i tokia gimanzija, kuri yra viena is dvieju mokyklu Lietuvoje, kur mokoma kinu kalbos. Bet kad ji pritingi kalbas mokytis, nors jai tikriausiai ir priverstu gyvenime.

Reklama Audi (viska ten pavardino, visus privalumus tongue.gif ) tai vos ne kaip Fifty Shades, dar Apple, nors man netrukdo. Vyras man sako, cia groja muzika is Elementary, tai sakau, cia masina uzleido besiklausydama ju pokalbio. Tai i mane taip paziurejo blink.gif mol ka cia nusisneki.
Kai palygini korejietiskus serialus, kur masinu zenklai uzdangstyti su plevelem, zmoniu rubai apklijuoti lipnia juosta, kad tik nesimatytu zenklo, tai man irgi ziuriai juokingai atrodo, nors gale buna padeka Mersui ar pan.

As tai kaip tik skaiciau lapkricio men interviu su tuo aktoriumi, kad jis kaip tik pasakojo, kad tik paskutiniu metu pradejo susimastyti, kad gal ir reikia rupintis, nes zmones is jo tikisi, ir labai gedisi tu savo grozio ritualu. Bet kai dabar jis yra SK-II veidas, tai nori nenori ji ten paremontuoja ir turi visiems pasakoti, ka naudoja.

Tai jau rodo rodo ta "kuna", pacioje pirmoje serijoje sugrudo ji visa i tokia maza vonele, tik siknos ir nesimato doh.gif Su tuo kitu aktoriumi, kur dabar vaidina boksininka Korean Snake, as ziurejau variety apie plaukima, tai jis man irgi idomus. Tik vat Henrio nevirskinu, viena vieninteli karta as ji maciau, kaip per pasimatymu sou "paperde", kad suviliotu mergina blink.gif Ir tas ale blogietis (tas pats kur Birth of Beauty) isvis fainas, nors mokinio rolei gerokai per senas atrode.
Atsakyti
QUOTE(Seeme @ 2015 11 17, 20:23)
Reklama Audi (viska ten pavardino, visus privalumus tongue.gif ) tai vos ne kaip Fifty Shades, dar Apple, nors man netrukdo. Vyras man sako, cia groja muzika is Elementary, tai sakau, cia masina uzleido besiklausydama ju pokalbio. Tai i mane taip paziurejo blink.gif mol ka cia nusisneki.
Kai palygini korejietiskus serialus, kur masinu zenklai uzdangstyti su plevelem, zmoniu rubai apklijuoti lipnia juosta, kad tik nesimatytu zenklo, tai man irgi ziuriai juokingai atrodo, nors gale buna padeka Mersui ar pan.

Tai jau rodo rodo ta "kuna", pacioje pirmoje serijoje sugrudo ji visa i tokia maza vonele, tik siknos ir nesimato doh.gif Su tuo kitu aktoriumi, kur dabar vaidina boksininka Korean Snake, as ziurejau variety apie plaukima, tai jis man irgi idomus. Tik vat Henrio nevirskinu, viena vieninteli karta as ji maciau, kaip per pasimatymu sou "paperde", kad suviliotu mergina blink.gif Ir tas ale blogietis (tas pats kur  Birth of Beauty) isvis fainas, nors mokinio rolei gerokai per senas atrode.

Ai, Audi - čia jau net ne reklama, o visiškas perviršis, dar pagalvojau, kaip fainai, kad ten visi Audi važinėja, pradedant eiliniu policijos inspektoriumi ir baigiant kriminalistikos genijum.
Henrio visai nežinau, bet jis ko gero man vienintelis čia ir nepatinka drinks_cheers.gif
Sub'as vonelėje jau taip apšviestas, gal galima matyti žmogaus kraujotaką.
Bet kaip profesionaliai jis suvaidino daktarą, buvo gražu žiūrėti.
Keistai pas juos tie brandūs mokinukai atrodo, bet matyt, tokie standartai. Jau skaičiau, kad Korėjoje šio serialo reitingai labai žemi.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Pradejau ziureti Oh My Venus, manau patiks smile.gif
Ir pradesiu Love Me If You Dare
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 11 20, 20:43)
Sveikos smile.gif Pradejau ziureti  Oh My Venus, manau patiks smile.gif
Ir pradesiu Love Me If You Dare

drinks_cheers.gif, bus aptariančiųjų.
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 11 20, 21:43)
Sveikos smile.gif Pradejau ziureti  Oh My Venus, manau patiks smile.gif
Ir pradesiu Love Me If You Dare

http://lmfyd.blogspo...hapter-123.html
čia novelė šitos dramos.
p.s. 46chapteris blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pradesiu dabar Glorious Temptation, nes reikia laukti kitu filmu serijas, tai ner ka veikti biggrin.gif
Oh My Venus labai patinka.
Love Me If You Dare truputi nuobodokas, bet paziuresiu visa.

Atsakyti
Ka ziurite idomaus? smile.gif

Oh My Venus gaila, bet baigesi. Dabar pradejau ziureti Cheese in the trap smile.gif O daugiau, kaip ir nezinau ka ziureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2016 01 08, 20:24)
Ka ziurite idomaus? smile.gif

Oh My Venus gaila, bet baigesi. Dabar pradejau ziureti Cheese in the trap smile.gif O daugiau, kaip ir nezinau ka ziureti biggrin.gif

Nežiūri dabar korėjiečių, kažkaip apsiraminus žiūriu amerikiečių serialą. Bet reikėtų manau pažiūrėti vėl kokią 4u.gif
Atsakyti