Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

femme, man nr 1 wub.gif
Atsakyti
Man graziausias Nr. 3, bet siame kambaryje labiausiai tinka dabar esancios lelijos 4u.gif

O del dives ideto interjero pasiaiskinimas Femme smile.gif Na negaliu sakyt kad idealus interjeras, kad grazesnio nesu maciusi ir t.t. Nepatinka man gobelenai ant sienu, daug ka noreciau pakeist, bet visuma liuks. O del sviestuvu stiliaus, tas pvz kur kambaryje su komoda (ar kaip ten ji pavadinti) toks ratas ir virs jo lemputes - labai grazus sviestuvas. Tame interjere labai daug torseru su gaubteliais - tie irgi grazu. Patinka man ir kristolas apskritai kalbant, tik sioje temoje buvo labai daug dedama su aukso elementais kristoliniu sietynu (va tokiu tiesiog negaliu pernest), arba dar kur labai daug israitymu, tokiu perkrautu. Ai, nemoku as nupasakot tos savo nemeiles. Na, bet nelabai kam ir idomu.

Spirkit man biski, kad eiciau nufotkint ir klausinet jusu apie savo namus. Ruosiuos ruosiuos ir niekaip, o klausimu jau milijonas
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2015 01 20, 10:46)
Spirkit man biski, kad eiciau nufotkint ir klausinet jusu apie savo namus. Ruosiuos ruosiuos ir niekaip, o klausimu jau milijonas


spiriam spiriam new_russian.gif
Atsakyti
Femme, as irgi manau, kad neverta jums keisti tapetu, graziai ziurisi lelijos ir spalviskai priderintos, bet pilnai suprantu jus, man irgi kartais uzplaukia ka nors pakeisti smile.gif o jeigu keisciau is jusu pateiktu pavyzdziu rinkciausi tik Nr.3.
Atsakyti
Femme, vat tas ir matosi nuotraukose, kad tas tapetas su lelijom labiausiai prie visko dera spalviskai. Jei norisi papildomu spalvu gi visad galima ju inesti nelupant tapetu mirksiukas.gif pagalveles, klimukai, paveiksleliai, gelyte. 4u.gif
Atsakyti
palikciau ir as tas lelijas, nelabai kas pasikeis perklijavus i panasius tapetus blink.gif
Atsakyti
femme, man tai visi gražūs, bet kuris labiausiai tiktų, tai net nežinau, dabr viskas suderinta, surinkta, sudėliota 4u.gif Lai lieka tos lelijos, kol sugalvosite, kad nebepatinka sienų spalva, užuolaidos blush2.gif
Man atrodo, kad realybėje tos lelijos nėra tokios plastikinės kaip foto blush2.gif
Atsakyti
Iki galo nesuprantu, ka visos turit omeny sakydamos plastikines. Del tapetu fakturos, ar del paciu vaizdo/formos, ar bendra visuma sintetine?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 20, 13:15)
Iki galo nesuprantu, ka visos turit omeny sakydamos plastikines. Del tapetu fakturos, ar del paciu vaizdo/formos, ar bendra visuma sintetine?

nežinau, ką kitos turi omeny (na nebent Vida777 labai aiškiai papasakojo biggrin.gif kad jai kaip pas močiutę sekcijoj dirbtinų lelijų puokšte:D).
Aš asmeniškai turiu omeny pačią tapeto faktūrą - jinai tokia ale kaip audinio, bet su blizgesiu... Ir vinilas man tokia sintetinė medžiaga. Tai ir gėlės įgauna tą dirbtinumo prieskonį. Bet gal jau čia aš prisigalvoju doh.gif
Papildyta:
QUOTE(aistukas @ 2015 01 20, 12:19)
Jei norisi papildomu spalvu gi visad galima ju inesti nelupant tapetu mirksiukas.gif pagalveles, klimukai, paveiksleliai, gelyte.  4u.gif

prašom siūlyti spalvą be esamų biggrin.gif aš nesugebu sugalvot, kokia kita spalva taip op ir derėtų prie visų kitų doh.gif: nebent giminiškos - kadangi spinta ir tapetas turi tos žalsvai melsvos, tai dera žali ir žydri tonai, bet man čia nesiskaito kaip kita spalva...
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 01 20, 13:31)
Aš asmeniškai turiu omeny pačią tapeto faktūrą - jinai tokia ale kaip audinio, bet su blizgesiu...

O man kaip tik patinka tokia faktura g.gif
Atsakyti
o man labiausiai tame kambaryje uzkliuna tos dienines uzuolaidos doh.gif lelijas irgi mesciau, pirmas tapetu variantas man graziausias, labiausiai su lovos kiaurarasciu susisauktu manau, tik idomu ar bra nettiktu
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 20, 13:45)
O man kaip tik patinka tokia faktura g.gif

man irgi matyt patiko, o dabar patinka popierius biggrin.gif
Atsakyti