Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Sveikos. Gal kuri turit pasidabruotus stalo irankius? Pirkau ebay, nuotraukose viskas gerai atrode, pardavejas siunte kiekviena rinkini tokiu gumuku apvyniojes ir ten, kur tas gumas buvo, dabar juodi dryziai... bandziau spec valymo servetele valyt, merkiau į vandeni su folija, soda ir druska, tai siaip pajuodimai viskas nusivalo, o va tose vietose lieka, o jei ir nusivalo, tai atrodo kaip korozijos pazeista... kazin juvelyras nuvalytu? Jauciu kad su pasidabruotais neuzsiims, gi ten plonas sluoksnis, nebus kaip...
va pirmoj foto kaip atrodo pajuodimai
user posted image
o cia nuvalius. Lieka matinis dryzis toj vietoj.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilze: 20 sausio 2015 - 13:03
QUOTE(femme @ 2015 01 20, 13:31)

prašom siūlyti spalvą be esamų biggrin.gif aš nesugebu sugalvot, kokia kita spalva taip op ir derėtų prie visų kitų doh.gif: nebent giminiškos - kadangi spinta ir tapetas turi tos žalsvai melsvos, tai dera žali ir žydri tonai, bet man čia nesiskaito kaip kita spalva...


Esamom aplinkybėm, man, kaip ir daugumai, atrodo, kad neverta keisti tų lelijų. O dėl papildomų spalvų, tai, manau, labai gerai žiūrėtųsi bet kuris iš tų rausvų tonų, esančių jūsų įkeltuose tapetų pavyzdžiuose, komplekte su pilka. Tiesiog reiktų vietoj žiūrėti, kuris iš jų geriausiai žiūrisi (nes bent jau aš tai tik miglotai įsivaizduoju kokia iš tiesų yra jūsų spintos spalva, bet iš visų komentarų suprantu, kad tikrai ne tokia ryški ir energinga, kokią rodo mano monitorius doh.gif ).

Nors man asmeniškai, kaip ir Pupukui, šiame kambaryje labiausiai kliūna užuolaidos - nedera jos man nei tarpusavyje, nei prie kambario visumos .
Pats tapetas irgi ne mano skonio, bet šiuo atveju man labiau kliūna plotas, kuriuo jis išklijuotas. Ir jei su laiku bus nuspręsta keisti tapetus - aš pagalvočiau apie jo įrėminimą vietoje to, kad klijuoti per visą sieną nuo ...iki. Arba gal netgi išklijuoti tuo pačiu tapetu ir tą sieną, kurioje yra durys. Nes taip, kaip jis užklijuotas dabar, labai išryškina visus tuos kampus aplink duris. Nežinau, gal durys ir yra įstatytos per vidurį sienos, ir abiejuose kraštuose atstumas yra vienodas iki kampų, bet vizualiai atrodo, kad tas kampas, kur yra prie sienos su tapetu, yra žymiau arčiau staktų nei kitoje durų pusėje. Žodžiu, nežinau, ar supratot ką aš čia bandžiau pasakyt, bet esmė būtų tokia - kur ir kiek apskritai to tapeto reiktų klijuoti.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 01 19, 23:31)
Reik man geriau kitus kambarius pradėt, užteks šitą nabagą mūčyt doh.gif


As taip supratau, kad Femme tapetu klausima "uzdare" smile.gif

QUOTE(femme @ 2015 01 20, 13:31)
prašom siūlyti spalvą be esamų biggrin.gif aš nesugebu sugalvot, kokia kita spalva taip op ir derėtų prie visų kitų doh.gif:


O ka cia daug galvoti - man asmeniskai spalvu cia pakankamai, jos visos ramios ir dera tarpusavyje. Spalvinio papildymo tikrai netruksta - cia juk poilsio kambarys rolleyes.gif
Esamas spalvas ir galima isnaudoti pagalvems: melsvos ivesti maziausia, nes jos pakankamai yra, tada siek tiek pilkos, bet rastuotos, nes lygi yra uzuolaidoje ir daugiausia prislopintos rausvos (imant is tapeto), kurios yra maziausia ir kuri graziai ziuresis balto lovugalio fone:

user posted image

Nezinau ar is foto matosi, bet pagalviu audiniai skirtingi: rausva yra svelnus barchatas/veliuras, dryzuota/rastuota - linas, melsva - nesvarbu (sios forma gali buti ir cilindras) smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 20 sausio 2015 - 13:48
QUOTE(femme @ 2015 01 20, 12:31)

prašom siūlyti spalvą be esamų biggrin.gif aš nesugebu sugalvot, kokia kita spalva taip op ir derėtų prie visų kitų doh.gif:


Tiesiog nuplėšti tas lelijas ir sieną išdažyti ta pačia spalva, kaip ir likusios sienos. O tada dekoruoti aptariamą sieną paveikslu ar veidrodžiais virš naktinių stalelių (kurie su laiku atsiras biggrin.gif). Man atrodo, kad svečių kambarys turi būti kuo paprastesnis, ir neutralesnis.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 01 19, 22:45)
ir užuolaidos (nesigasdinkit dėl sijonų, dabar gerokai patrumpinti biggrin.gif)
http://i95.photobuck...zps49b72d00.jpg

sienų spalva (šiltai pilka) ir užuolaidos buvo derintos prie tapetų fono - dažyt sienų ar keist užuolaidų tikrai neplanuoju biggrin.gif

Užduotis - išrinkt tapetus, geriausiai derančius prie esamų elementų, o jei nepavyksta - nedaryt nieko biggrin.gif

bigsmile.gif Vakar nepažiūrėjau, tai dabar iš smalsumo žvilgtelėjau.. čia jūsų užuolaidos net ne guli, jos stovi (kaip renesanso damos sijonas tongue.gif )

Ten turbūt viskas dera.. bet iš pirmo žvilgsnio mano akiai truputį kliūna dieninių užuolaidų gelsvumas prie naktinių pilkumo, šaltumo ir sienų pilkumo g.gif Bet gal visumoj, erdvėj viskas ok. unsure.gif

----
Latifa, ačiū už pasidalinimą dėl laiptinės lango. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2015 01 20, 13:02)
..... Lieka matinis dryzis toj vietoj.

Bandyk pamerkti ir palaikyti vandeny, kuriame virė bulvės. Tik ten neturėtų būti druskos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tyli upė @ 2015 01 20, 15:09)

bet iš pirmo žvilgsnio mano akiai truputį kliūna dieninių užuolaidų gelsvumas prie naktinių pilkumo, šaltumo ir sienų pilkumo  g.gif 

O man atrodo, kad nedera dieninės užuolaidos raštas su tapetų lelijomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2015 01 20, 14:02)
Sveikos. Gal kuri turit pasidabruotus stalo irankius? Pirkau ebay, nuotraukose viskas gerai atrode, pardavejas siunte kiekviena rinkini tokiu gumuku apvyniojes ir ten, kur tas gumas buvo, dabar juodi dryziai... bandziau spec valymo servetele valyt, merkiau į vandeni su folija, soda ir druska, tai siaip pajuodimai viskas nusivalo, o va tose vietose lieka, o jei ir nusivalo, tai atrodo kaip korozijos pazeista... kazin juvelyras nuvalytu? Jauciu kad su pasidabruotais neuzsiims, gi ten plonas sluoksnis, nebus kaip...
va pirmoj foto kaip atrodo pajuodimai



pabandykite su dantų pasta (su fluoru). bent jau įprastus pajuodavimus (kai sidabras juoduoja dėl oksidacijos) įveikia puikiai. thumbup.gif
Jokiu būdu netrinkite šiuškščiais paviršiais, subraižysite. Tinka kempinėlė indams plauti (minkštoji pusė).
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2015 01 20, 16:09)

Ten turbūt viskas dera.. bet iš pirmo žvilgsnio mano akiai truputį kliūna dieninių užuolaidų gelsvumas prie naktinių pilkumo, šaltumo ir sienų pilkumo  g.gif  Bet gal visumoj, erdvėj viskas ok. unsure.gif

realiai spalvos iškraipytos, užuolaidų ir sienų pilka yra šilta, su rusvu atspalviu, kaip ir tapeto fonas. Na o užuolaidos ne taip stipriai gelsvos, kaip foto, daugiau natūrali nuskalbtų nėrinių spalva smile.gif

TuDa, tavo dėka prisiminiau, kad būdavo tokios tiulinės tarybinės užuolaidos su klevo lapais lotuliukas.gif gal ir su lelijom būčiau gavus lotuliukas.gif ko ne vintažas hihihi.gif


Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 01 20, 18:01)
realiai spalvos iškraipytos, užuolaidų ir sienų pilka yra šilta, su rusvu atspalviu, kaip ir tapeto fonas. Na o užuolaidos ne taip stipriai gelsvos, kaip foto, daugiau natūrali nuskalbtų nėrinių spalva smile.gif

TuDa, tavo dėka prisiminiau, kad būdavo tokios tiulinės tarybinės užuolaidos su klevo lapais lotuliukas.gif gal ir su lelijom būčiau gavus lotuliukas.gif ko ne vintažas hihihi.gif

Neišieškota bigsmile.gif Vat kvelo lapai, o jei dar lelijos.. ten labiau tiktų bigsmile.gif (juokas biggrin.gif )

Man, kaip TuDai ir raštas jų truputį kliuvo.. ne tik geltonumas (foto labai nelimpa ten tie atspalviai, bet gal tik foto mirksiukas.gif ). Žodžiu, tapetus palikt, su užuolaidomis - išsiaiškinti 4u.gif

O man patiko ir ta mintis, kad tapetus lupt ir dažyt.. nes kažkaip labai daug visokio plauko raštų tame jūsų kambaryje.. ax.gif Lova, spinta dekoratyvios labai jau pačios kaip tokios.. rolleyes.gif
Man nuo visų jūsų tapetų akyse apraibo.. wacko.gif jausmas panašus, kaip aš gėlėtų užuolaidų ieškojau dabartinei svetainei.. po kažkurio laiko priėjau sau išvadą, kad saugiausia negėlėtos, nes veik visose kažkas pradeda erzinti, tai spalvų per daug, tai per mažai, tai koks nors pumpurėlis ne taip nupieštas, kaip reikia doh.gif Kol kas aš nuo stambių kvietkų susilaikiau cool.gif
Atsakyti
Femme, jei mesi lauk uzuolaidas, tai parodyk, kur ismesi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 01 20, 14:16)
Bandyk pamerkti ir palaikyti vandeny, kuriame virė bulvės. Tik ten neturėtų būti druskos 4u.gif
Papildyta:




QUOTE(laumzirge @ 2015 01 20, 14:54)
pabandykite su dantų pasta (su fluoru). bent jau įprastus pajuodavimus (kai sidabras juoduoja dėl oksidacijos) įveikia puikiai. thumbup.gif
Jokiu būdu netrinkite šiuškščiais paviršiais, subraižysite. Tinka kempinėlė indams plauti (minkštoji pusė).

Bandžiau su dantų pasta, bet nepadėjo...tai vėl merkiau į vandenį su folija, druska ir soda, laikiau kokį gerą pusvalandį, tada ėmiau drėgną skudurėlį, kišau į sodą ir švelniai pavaliau. Ir nusivalė bigsmile.gif pusę dienos pražaidžiau, 135 vnt kol nuvaliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 01 19, 20:13)

as niekada nebuvau uz vienos sienos tapetavima ir sutinku su nuomone, kad ji "palaidai" atrodo bendroje erdveje. Man grazu tapetai nisose, remuose, bet kam cia idomu... Ir jeigu kiltu minciu ta siena dazyti, balsuociau uz!
Is esmes man ne tik kad nepatinka tos lelijos, bet ir bra del ju iskrenta is konteksto - jiems reikia i draugija arba tamsesnes spalvos akcentu arba apvalios formos, kaip ir ju sakos. Pagrindinis dalykas, kad del to itin priderinto tapeto, jis tampa konkurentu spintai, o to negali buti - spinta yra number 1 ! Jai papildyti uztektu smulkiu detaliu.
As svarstyciau tapetus Nr. 1 ir 3.
Pirmieji, kaip jau anksciau minejau, labai naturalus, lengvi, uz ju tarsi dangus svieciasi. Melsva ir zalsva spalva papildytu spinta, bet nekonkuruotu su ja, o hortenziju apvalus ziedynai atkartotu bra laikikliu forma. Kazi ar tas baltas ju fonas butu jau toks akinamai baltas.
Tretieji spalviskai tiktu prie esamo interjero, bet man jie jau tokie saldus barokiniai.
Visi kiti - per stambus arba per ryskus.
Dar vienas variantas - pasirinkti prabangiau atrodancius tapetus (naktiniu uzuolaidu lygio) ir klijuoti iki puses sienos uz lovos g.gif .



Atsakyti