Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknejam kas virs 100...

QUOTE(Caramelia30 @ 2016 02 10, 12:53)
Neseniai čia buvo išpardavimai, jau baigėsi, dabar dideli bus tik vasarą smile.gif  online visad išpardavinų yra, o parduotuvės tam savo vietos pagaili, geriau naujas kolekcijas išsikabina smile.gif)
Kaip fainai jūs pakeliaujat, mes su savo šutve visas atostogas tik Lietuvoj leidžiam ir nesinori kol kas niekur kitur. Mano vyras iš viso ne keliauninkas, tai gal kai vaikai paaugs aš su jais kur pakeliausiu, jei finansai leis. Nes su 4 tai  blink.gif  doh.gif

jooo, 6 zmonems jau tikrai sunkoka keliauti butu,lektuvo bilietai vien kiek kainuoja, o ir kiek viesbucio kambariu jums reikes biggrin.gif Geriausia savo dideli kemperi isigyti, tada visi tilpsit ir vaziuojat kur norit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bevale @ 2016 02 10, 15:01)
jooo, 6 zmonems jau tikrai sunkoka keliauti butu,lektuvo bilietai vien kiek kainuoja, o ir kiek viesbucio kambariu jums reikes biggrin.gif Geriausia savo dideli kemperi isigyti, tada visi tilpsit ir vaziuojat kur norit bigsmile.gif

Jei vyras mėgtų keliaut, tai taip ir darytume, bet kai vis naminis, tai neverta tiek investuot, nes geras ddidelis kemperis irgi kainuoja, o dar kur jį laikyt ištisus metus doh.gif kol kas mums visiems reikia paaugt, nes vargas su tokiais kleckais bele kur... užtai mėgausimės vasara pas senelius Kauno kaime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 02 10, 13:08)
Jei vyras mėgtų keliaut, tai taip ir darytume, bet kai vis naminis, tai neverta tiek investuot, nes geras ddidelis kemperis irgi kainuoja, o dar kur jį laikyt ištisus metus doh.gif  kol kas mums visiems reikia paaugt, nes vargas su tokiais kleckais bele kur...  užtai mėgausimės  vasara pas senelius Kauno kaime  biggrin.gif

tai taip, su tokiais mazais vaikais tai kol kas daugiau vargo, o ne idomumo butu. Tegul paauga pirma. Tik gaila, kad tavo vyras nemegsta blush2.gif O vasara Lietuvoj yra super thumbup.gif Mes su vaiku vaziuojam dviese kol vyras dirba, o kai jau ir jam atostogas prasideda, tada griztam ir atostogaujam prie juros Italijoj, nes jam Lt jura per salta smile.gif
Atsakyti
As ir prisiduosiu penktadieni, nesitikekit vienos prizu dalintis biggrin.gif maitinuosi ne idealiai bet normaliai, tai sioki toki minusa tikiuosi.
Tiesiog gyvenimas tokiu tempu, kad nieko nespeju, paskaitau jus tik velai nakcia... Griztu namo apie 8 noris su vaikais pabendraut, kazka namie nuveikt.

O siaip tai esu sukresta - vakar mokykla pranese dukrytes klasej - kad klasiokas su meningokokine infekcija sunkiai sega (klasioko sesute deja mire nuo sios klastingos ligos verysad.gif ....) tai liepe stebeti savo vaikus, baisu is tikro, siandien net i darba nejau, dirbu is namu... O ir taip sirdi skauda del tos seimos...

Bevale, kaip smagu keiauti! Mes abu su MB megejai. Aisku viskas remiasi i finansus, dabar ir vaikai jau labai nori vaziuoti (7 ir 9 metai maniskiam). Tai 4 zmonem jau gaunasi nemazai islekt kur.
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2016 02 10, 14:15)


O siaip tai esu sukresta - vakar mokykla pranese dukrytes klasej - kad klasiokas su meningokokine infekcija sunkiai sega (klasioko sesute deja mire nuo sios klastingos ligos verysad.gif ....) tai liepe stebeti savo vaikus, baisu is tikro, siandien net i darba nejau, dirbu is namu... O ir taip sirdi skauda del tos seimos...

Bevale, kaip smagu keiauti! Mes abu su MB megejai. Aisku viskas remiasi i finansus, dabar ir vaikai jau labai nori vaziuoti (7 ir 9 metai maniskiam). Tai 4 zmonem jau gaunasi nemazai islekt kur.

vienas vaikas jau numire nuo meningokoko ir dabar antras vaikas toj pacioj seimoj serga?? Siaubas, tragedija kazkokia blink.gif verysad.gif O kokie simptomai? Skaiciau laikrastyje, kad ir pas mus miestelyje praeita savaite viena mergaite pagulde i ligonine su meningokoku, bet lyg stabili situacija. Kaip baisu unsure.gif

Keliauti smagu thumbup.gif Bet faktas, kad viskas remiasi i finansus. Jei galeciau, tai keliauciau dazniau,ilgiau, toliau, bet dziaugiuosi ir tuo, ka turiu 4u.gif O tavo vaiku amzius tai labai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bevale @ 2016 02 10, 19:17)
vienas vaikas jau numire nuo meningokoko ir dabar antras vaikas toj pacioj seimoj serga?? Siaubas, tragedija kazkokia blink.gif  verysad.gif  O kokie simptomai? Skaiciau laikrastyje, kad ir pas mus miestelyje praeita savaite viena mergaite pagulde i ligonine su meningokoku, bet lyg stabili situacija. Kaip baisu unsure.gif

Keliauti smagu thumbup.gif Bet faktas, kad viskas remiasi i finansus. Jei galeciau, tai keliauciau dazniau,ilgiau, toliau, bet dziaugiuosi ir tuo, ka turiu 4u.gif  O tavo vaiku amzius tai labai geras thumbup.gif

Tie vaikuciai kaip suprantu kartu susirgo, tik vienas sveiksta o kitas deja ne verysad.gif
Simptomai tai pradzioj kaip persalimo, auksta temperatura ir meningokokinis berimas (melynes randasi) prasideda nuo kojyciu dazniausiai. Bet esme ta kad kai yra zaibibe forma tos kraujosruvos randasi labai greit, ne tik ant odos, bet ir visu vidaus organu, smegenyse ... Zodziu baisu
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2016 02 10, 19:35)
Tie vaikuciai kaip suprantu kartu susirgo, tik vienas sveiksta o kitas deja ne verysad.gif
Simptomai tai pradzioj kaip persalimo, auksta temperatura ir meningokokinis berimas (melynes randasi) prasideda nuo kojyciu dazniausiai. Bet esme ta kad kai yra zaibibe forma tos kraujosruvos randasi labai greit, ne tik ant odos, bet ir visu vidaus organu, smegenyse ... Zodziu baisu

jetus kaip baisu verysad.gif blink.gif duok D, kad bent antras ligoniukas issikapstytu be rimtu pasekmiu... mano visi vaikai paskiepyti nuo meningokoko, bet viestiek baisu unsure.gif


kas del atostogu, tai mums viska riboja atostogos mokyklines, nes cia labia netoleruoja, jei vaikai nelanko mokyklu, tuo paciu ir darzeliu. tai dar siemet issiprasem anksciau paatostogaut, bet jau nuo kitu metu dicke skaitysis mokinuke, tai baigsis katino dienos. tures vsara tik 6 savaites ir per visus metus kazkiek ten buna, bet dazniausiai nesutampa tos atostogos su vyro atostogom, tai tik ir beliks man vienai su vaikais keliaut. nieko, bele tik isleidzia biggrin.gif dar man grizimas I LT, tai kaip ir pareiga, nes mano vaikai yra mano tevu vieninteliai anukai, o jie patys skraidyt nelabai... zodziu, bet kokios atostogos yra geris smile.gif)

niu siandien pasportavau, nuvedziau dicke I mokykla ir pavaikstinejau su vezimu tris valandas, geras sportas thumbup.gif nusipirkau dar timpas, 14 dydzio, bet kaip timpos tai net per laisvos blink.gif turbut padidintas ziauriai dydis, bet aij, vistiek smagiau, nei butu per ankstos lotuliukas.gif
Atsakyti
Eglutyte, eina sau kaip baisu. unsure.gif Tikiuosi viskas bus gerai. Bet gerai, kai is namu dirbt gali.

Bevale, taip, jis naminis, kaip Caramelia sako. lotuliukas.gif Jeigu varysiu - uzsirauks is menesi nekalbes. doh.gif Tiek to, vis tiek as Paryziu aplankysiu. wub.gif

Caramelia, nu tu varai. thumbup.gif

Grizau namo, reikejo pamokas padet paruost, tai tik dabar baigem. Uz ka??? Galvojau savo jau atsimokiau. lotuliukas.gif 16 metu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 02 10, 21:50)
Eglutyte, eina sau kaip baisu. unsure.gif Tikiuosi viskas bus gerai. Bet gerai, kai is namu dirbt gali.


Grizau namo, reikejo pamokas padet paruost, tai tik dabar baigem. Uz ka??? Galvojau savo jau atsimokiau. lotuliukas.gif 16 metu. unsure.gif

Labai retai naudojuos tuo darbu is namu; tik jei vaikai serga ir seneliai negalu paziuret

Airise o tavo mokine kelintoke?
Man tai sumergyte pirmoke viskas ok, ji labai savarankiska, tai tik retsykiais pasiziuriu. Bet su sunum tai va jau 3 metus kartu mokausi tai as tai tetis doh.gif tik atleidi vadeles ir zemyn. Jokios motyvacijis pas pati...

Caramelia neblogai pajudejai thumbup.gif pas mane judesio minimaliai deja
Atsakyti
Oooj kaip nelaukiu tų namų darbų, ypač kai čia teks viską mokintis jų metodika ir anglų kalba, būsiu labai protinga biggrin.gif

Dėl tų namisėdų mūsų, tai jie geriau lai sėdi, nei gastroliuoja. O mes vienos pakeliausim, ane mirksiukas.gif o jei rimtai, tai džiaugiuos kad aš nemažai apkeliavus iki vyro, bent po Europą, tai galiu sau kol kas rami vaikus augint, nespirgu keliaut biggrin.gif

Niu šiandien diena atlaikyta puikiai! Netgi per daug gal suvaikščiojau, nes kojas atsigulus gelia... bet labai gerai galvą pravėdinau, visos depresijos išsisklaidė! jau tikiuos ryt nuo tų pratimų neskaudės raumenų, o tai vaikštau visa išsiskėtus antrą savaitę lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif ramuma čia unsure.gif kaip laikaisi, frolka? Pasiilgau wub.gif
Atsakyti
Niuuu dasigyvenau, kad su savim kalbu kaaaa lotuliukas.gif kur mano kolegės? Diena atlaikyta tvarkingai, gerų rytoj skaičiukų visoms, kas sversis ir prisiduos.. blush2.gif unsure.gif 4u.gif
Atsakyti