Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(Jefimija @ 2016 01 28, 18:05)
Jūs apimtis rašotės pačios sau? Ar dar kažkur yra lentelė?

matuojamės kartą per mėnesį ir yra lentelė - pamatysi kitą savaitę, kad jau nusikėlė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 01 28, 17:46)
Galvoju padažiuką alyvuogių aliejus+citrinos sultys+žolelės,šiande norisi tokio. Ar labai blogai čia alyvuogių aliejus ?
Ačiū,Tu būsi mano asmeninė patarėja ir konsultantė  wub.gif  o kai atsibosiu sakyk  biggrin.gif  Skolinga neliksiu,eisim į kavinę kada pasėdėti ir pavaišinsiu dyyyydele pica  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



Alyvuogių aliejus tinka smile.gif

Ooo, picas tai aš mėgstu biggrin.gif Jei picom atsilyginsi, tai gali gaut patarimų norit to, ar ne lotuliukas.gif

QUOTE(alkaja @ 2016 01 28, 17:56)
Ačiū, D'esprit, kad padedi mums, bandai atvesti į teisingą gyvenseną bigsmile.gif



4u.gif

QUOTE(Jefimija @ 2016 01 28, 18:05)
Sveikos  4u.gif

d'esprit, mažokai sveri  lotuliukas.gif

Jūs apimtis rašotės pačios sau? Ar dar kažkur yra lentelė?


Aha, baigiu išnykt lotuliukas.gif

Kaip ir sake wicked, yra lentelė, kartą į mėnesį išsimatuojam apimtis ir tada įkeliu smile.gif

------------

Pabėgiojau, oras fantastiškas, 3km buvo pats tas, ypač kai teko bėgt prieš vėją cool.gif
Atsakyti
Pažiūrėkit, ar atidaro čia
Atsakyti
Wicked, vasario 27d Lemon joy koncertas Kaune!!!
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 19:44)
Pažiūrėkit, ar atidaro čia

Rodo 4u.gif
Atsakyti
Mano žaliosios dienos planas

1. Dieną pradėti nuo vandens stiklinės (šalto, šilto, su actu, citrina, medum, ar be nieko).
2. 3 normalūs valgymai per dieną. Kiekvienam valgymui kažkas baltymingo, bent jau 10g baltymo (užkandžiams nesiskaito).
3. Mankšta bent 15 min per dieną, išskyrus savaitgalius. Bent vieną iš savaitgalio dienų išeiti pasivaikščioti valandai parke / gamtoje (po parduotuves nesiskaito).
4. Saldumynai, cukraus turintys jogurtai, ir kiti produktai - tik savaitgaliais. Kepiniai - kartą į mėnesį. Arba - kepu, bet nevalgau.
5. Antradieniais iškrova.
6. Bent 1l gryno vandens.


Už bent vieno iš paryškintų neįvykdymą - raudona diena.

d'esprit, gal būtų galima tuos planelius perkelti ir į lentelės dokumentą, po lentele apačioje, na kad nekiltų abejonių ar nebūtų „pamiršta“? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jefimija: 28 sausio 2016 - 21:00
Sveikos merginos 4u.gif

Sąžiningai sportuoju ir maitinuosi, savijauta puoki ir iškart kūdesnė jaučiuosi thumbup.gif

Labai puiki idėja dėl žalių/raudonų dienų thumbup.gif Aš jau kurį laiką pati sau žymiuosi tokias dienas savo 'sporto tvarkarašty'. Apgalvosiu savus dienos tikslus ir ryt parašysiu smile.gif

Atsakyti
Pas mane šiandien (28d) buvo žalia diena

Pusryčiai: graikiškas jogurtas su medum, kava
pietūs: du virti kiaušiniai, šiek tiek majonezo
Pavakariai: bananas, kava
Vakarienė: išėjau valgyti burgerių (ne dietiška, bet baltyminga) lotuliukas.gif

Mankštą padariau, planą minimum įvykdžiau.

Vandens kažkiek išgėriau. Alaus irgi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Elli* @ 2016 01 28, 21:52)

Sąžiningai sportuoju ir maitinuosi, savijauta puoki ir iškart kūdesnė jaučiuosi thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif šaunuolė!
Atsakyti
QUOTE(Jefimija @ 2016 01 29, 01:13)
Vandens kažkiek išgėriau. Alaus irgi 

Tai vanduo nesiskaito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jefimija @ 2016 01 28, 20:56)
d'esprit, gal būtų galima tuos planelius perkelti ir į lentelės dokumentą, po lentele apačioje, na kad nekiltų abejonių ar nebūtų „pamiršta“?  lotuliukas.gif


Sukopijavau į antrą dokumento lapą smile.gif

QUOTE(*Elli* @ 2016 01 28, 21:52)
Sveikos merginos 4u.gif

Sąžiningai sportuoju ir maitinuosi, savijauta puoki ir iškart kūdesnė jaučiuosi thumbup.gif



Šaunuolė smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2016 01 29, 06:09)
Tai vanduo nesiskaito biggrin.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 19:44)
Pažiūrėkit, ar atidaro čia

atidaro 4u.gif
jei galima, aš nuo pirmadienio pradėsiu žaliuot ir raudonuot... blush2.gif nes šiandien maisto laisvadienis man, rytoj nusimato balius-tečio jubiliejus, tainemana kad pavyks atsilaikyt, tai geriausia nuo pirmadienio, ir kaip tik bus naujo mėnėsio 1 diena, puiki pradžia rolleyes.gif

QUOTE(Jefimija @ 2016 01 29, 01:13)

Vandens kažkiek išgėriau. Alaus irgi  bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 01 29, 08:21)

jei galima, aš nuo pirmadienio pradėsiu žaliuot ir raudonuot... blush2.gif nes šiandien maisto laisvadienis man, rytoj nusimato balius-tečio jubiliejus, tainemana kad pavyks atsilaikyt, tai geriausia nuo pirmadienio, ir kaip tik bus naujo mėnėsio  1 diena, puiki pradžia rolleyes.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif


Žinoma, kad gerai smile.gif


Įdomus rytas: atsikėliau 6val, pasibaigiau darbus ir vėl užmigau biggrin.gif Reiks nebesinešt kompo į lovą biggrin.gif
Atsakyti