Įkraunama...
Įkraunama...

Dietiškas ir ne, naudingas ir nenaudingas maistas

QUOTE(TexSy @ 2013 08 12, 16:51)
Sveikos smile.gif

neseniai pradejau dometis sveika gyvensena. Pirmiausia noreciau pamineti, kad svorio mesti man nereikia, taigi kaloriju kiekis is esmes manes nejaudina. Ir taip naturaliai nepersivalgau niekada, tiesiog nesinori daugiau ir sustoju kai jauciuosi kad dar siek tiek galeciau suvalgyti. Bet mane labai domina maisto derinimas ir kokie produktai bei gaminimo budai apskritai yra sveikiau. Neseniai nusipirkau garpuodi, daug ka gaminu jame. Is sitos temos pasisemiau tokiu ziniu: viska valgyti pilno riebumo ir pan, na ne liesas varskes ir pan, kosiu negaminti su pienu, baltu kepiniu (batono, bulkuciu) irgi geriau atsisakyti, valgyti daug darzoviu. Kas dar? Kaip yra su tuo rugimu? Kaip valgyti kad to nebutu? Dar, gal galetumet parasyti pagrindinius maisto derinimo principus, nes cia atrodo tarsi jus visos jau juos zinot ir net nerasot apie tai detaliai, o va as zalia tame... Ir dar vienas dalykas...megstu valgyti 'slapiai' t.y. su padazais, bet jei majonezai ir pan yra nesveika, tai kokius padazus jus naudojat? Seniau kai daug kepdavau tai daznai naudodavau parduotuvinius, bet db nebesinori ju... ax.gif

Dekui  4u.gif

Tau geriausia butu apsilankyti sioje temuteje- gausi daug ir naudingos informacijos 4u.gif
Atsakyti
Aš tai labai natūraliai stebiuosi mūsuose suklestėjusia įvairiausio plauko neva trenerių mada ir jų propuoguojama neva sveika ir teisinga maitinimosi mada blink.gif. Valgykit žiemos metu "šviežius" pomidorus, paprikas, agurkus, porus, pievagrybius, dar vištienos krūtinėles, plakitės sintetinius maisto papildus, baltymus ir sveikai ilgai gyvensit bei būsit liekni ir raumeningi. Ir neva sveiko gyvenimo knygas apie tai liedžia cool.gif doh.gif. Tiesa sakant, jau senai "užkliuvo" sveikai besimaitinantys, kurie vieną dieną košę su džiovintais ir dėl negedimo išpurkštais įvairiais chemikalais riešutais ir vaisais valgantys, o kitą dieną įvairius "Milka" šokoladus, "Haribo" guminukus, saldainiukus ir pan. kemšantys "pasilepinimui", kraujinius vėdarus ar saldaus torto gabaliuką cool.gif. Na, tokio atveju tikrai reiktų patylėti, o ne propoguoti tokią "sveiką mitybą", nors aš abejoju, kad šiuo metu tokia gryna sveika mityba ir sveikas gyvenimo būdas, aplinka ir oras apskritai įmanomi pas mus Europoje rolleyes.gif. Klimato atšilimas ir kaita, tirpstantys ledynai, išsiliejantys ežerai, sausra, chemikaluose auginamos daržovės, fabrikai, ypatingai teršiantys ir niokojantys aplinką, išmetamosios dujos, užterštantas vanduo - o jie sveikai gyvena, maitinasi bei sportuoja uždarose sporto stalėse ir "raumenus" demonstruoja cool.gif. Ar apskritai yra sveiko mąstymo (jei mąstoma)?? Atrodo kaip paika mada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 03 sausio 2016 - 16:58