Įkraunama...
Įkraunama...

Kuzey Güney

Aha, as irgi jau bent Samsune tikejausi kazkokios aistros... Net ir motina gi nustebus buvo kad nieko tarp ju nebuvo:lotuliukas: Na, bet bent jau kartu jie pabuvo, uz ranku pasilaike, apsikabino.... Tai jau daug Kuziejui.... Pakeite Samsunas jo poziuri, paliete Dzemre jo smegeneles su sia kelione... tongue.gif, pradejo jis del jos kovoti... O ir Gunejaus tikrasis veidas pradejo jam rysketi... Nors labai jau miglotai. Man labai graziai Kuziejus aiskino tam berniukui "broliukui" ka reiskia buti broliu... Uz sirdies griebe jo zodziai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 27 spalio 2013 - 18:34
Mockava sutinku su tuo ka parasei drinks_cheers.gif bet vis tiek mane nervina, kai lauki to kažko... Bet taip ir neįvyksta, o gal mes tiesiog jau pripratę prie tu siužetu kur meile liejasi laisvai lotuliukas.gif ir dabar kai kazkas naujo atrodo taip keistai g.gif bet kokiu atveju tuom ir žavi ši istorija wub.gif
O turkai savo serialuose isviso mane nustebino su gana laisvu elgesiu, isgerinejimais ir net nustebau kai pamačiau kad jie ir eglute puošia ir dovanas dovanoja. Ko musulmonai tikrai nedaro schmoll.gif

Atsakyti
Taip, kaip sakiau keista ir man tas buvo, bet kazkaip apsipratau su tuo, nors sutinku truksta mums tu meiles scenu, gal ir todel kad mes jas matome vos ne kiekvienam filme. Taigi tu tiesa sakai.

Po Kuzey Guney ziurejau Menikse ir Halil, na ten daug stipriau viskas parodyta apie paprocius, po to filmo kazkaip kitaip pradejau ziureti i tuos moteru garbinimus is tolo, vyrus bijancius prisiliesti. Nors neisivaizduoju to realiame gyvenime, kazkaip man tas nesuprantama, koks gali buti izeidimas paimant moteri uz rankos, apkabinant ja, net ir pabuciuojant ja. Na, bet deja mes gyvenam kitame pasaulyje....ir nors Turkija palyginus yra viena is labiausiai issivysciusiu musulmonisku saliu tuo atzvilgiu, vistiek tai kitokia kultura...

Pasirodo net ir sitie filmai, kurios mes ziurime ir negalime atsistebeti, pvz Pakistane yra iskarpyti... Nes per daug atviros scenos, pokalbiai ir tt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 27 spalio 2013 - 20:00
Kurios laukia igarsinimo :-) Prideta 55 serija, su vienbalsiu vertimu....
Atsakyti
Bet jau Giunejui apibudinti tai truksta zodziu. gryna motina, teisingai jis jai pasake, as tavo kūrinys
Atsakyti
Aha, tikrai, net daug geresnis uz motina sakyciau. As dievaz jo, kaip ir Zeinep pradejau nekesti ziuredama si filma, gerai sis aktorius savo Giuneju vaidina. Siaubingas personazas, ar ne? Nors as tarpais abejodavau, taciau vis del to jis myli Dzemre, ar ne? Visas sias nesamones is pavydo gi daro..... Ziaurus tas pavydas, jeigu net su broliu taip elgtis privercia...
Atsakyti
man rodos ne meile ten o savininkiskas jausmas - mol cia mano buvo, be to sekso negavo, tai dabar pavydas grauzia, kad Kuzejus gaus

bet visi aktoriai labai gerai vaidina. vien ta Chandan ko verta, kaip ji ta snukeli perkreipia, kai susinervina, net norisi i marmuze uzvaziuoti per ekrana. ot talentas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 07 lapkričio 2013 - 09:39
QUOTE(Zivilka @ 2013 11 07, 10:21)
man rodos ne meile ten o savininkiskas jausmas - mol cia mano buvo, be to sekso negavo, tai dabar pavydas grauzia, kad Kuzejus gaus

bet visi aktoriai labai gerai vaidina. vien ta Chandan ko verta, kaip ji ta snukeli perkreipia, kai susinervina, net norisi i marmuze uzvaziuoti per ekrana. ot talentas

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu pabaigiau seriala ir aš. įtemptas iki paskutinės serijos, o paskutinė tai ypač, kai jau tikiesi, kad viskas ramiai gražiai praeis, tik jau ne pas turkus smile.gif
aišku buvo ir ištemptų vietų, bet mėgsta jie tokiu būdu jausmus, išgyvenimus pateikti, tai kas jau žiūri turkų serialus, teks apsiprasti.
bet šiaip tikrai geras, įdomus, rekomenduoju.

Vakar dar pažiūrėjau tą filmą su Kivanč drugelio sapnas. visiškai nepatiko sad.gif
Atsakyti
Neturiu nervu as su tuo Kuzeyjum doh.gif Pradedu ziuret jau kelinta karta ir negaliu.
Atsakyti
pradzia tikrai ne pati idomiausia
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2013 11 15, 06:00)
Neturiu nervu as su tuo Kuzeyjum  doh.gif Pradedu ziuret jau kelinta karta ir negaliu.


Net įdomu, iki kiek serijų "datraukei"? Man gal kokia 10 šiaip sau buvo, be didelio susidomėjimo. Na, tiksliai neprisimenu kiek, bet tikrai pradžia irgi buvo gana nuobodi, taip kaip kad ir uždraustos meilės..
Atsakyti