Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Tanite @ 2016 08 26, 10:19)
Tie tylučiai labai taupūs energijos prasme, čia aktualiau ištraukimas, nes vistiek jie per trumpą veikimo laiką svarbu, kad ištrauktų drėgmę ir kvapus. Daug tų gamintojų yra, ko tikrai nedėčiau, tai visokių Vagner ir pan, na senukų užsakymu gaminamų. Jau geriau šiek tiek daugiau investuoti. Pas mus vonia 3,5 kvadrato, dedam 85 m3/h ištraukimo ventiliatorių, 8 W galia.

as nusipirkau kazkoki pigu lenkiska. Viskas ten su juo gerai, Sukasi, traukia, negarsiai veikia. tiesiog ne vienas kitas netiko nes per maza skyle mano meistriukai padare blink.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 08 28, 07:29)
Baseine taip, bet ne namuose :)

tai gi čia pasireklamuot užbėgo biggrin.gif nekreipkit į juos dėmesio biggrin.gif
Atsakyti
nu man tai jau labai keistai pasirode :D :D :D arba nera skonio, arba reklama, kaip sakot :D
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 08 29, 09:51)
nu man tai jau labai keistai pasirode :D :D :D arba nera skonio, arba reklama, kaip sakot :D

o man visai fainai, esu maciusi vaiku vonioje labai stilingai pritaikytas tokias spinteles mirksiukas.gif mielai savo berniuku vonios kambaryje tokias irengciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B'ena: 29 rugpjūčio 2016 - 10:53
QUOTE(B'ena @ 2016 08 29, 10:49)
o man visai fainai, esu maciusi vaiku vonioje labai stilingai pritaikytas tokias spinteles  mirksiukas.gif mielai savo berniuku vonios kambaryje tokias irengciau


jo, nebent turite atskiras vonias berniukams, mergaitėms, tada prie miegamojo, tada svečių, paskui svečių vaikams, dar prie pirties ir dar vieną prie baseino nu ir šiaip dar vieną, mažu kam prisireiks. Ir kiekviena jš su persirengimo patalpa, nemažese kaip 25m². Tada jo. Galima ir su tokiom spintelėm pasidaryti, nes jau fantazijos gali nebeužtekti visom voniom. Ir dar padaryti rakinamas ir raktus laikyti pas namų ūkvedį. Nes gink dieve susimaišysi spinteles. Arba galim kurti namų interjerą "viešos pirties motyvais". Tada geresnį variantą sunku ir surasti būtų. Įtariu netgi pagrindinį prizą būtų galima nusinešti kokiame nors tarptautiniame interjerų konkurse.
Jus netraumuokite vaikų, persigalvokite, kol nevėlu. Nes gali susipainioti, ar jie namie, ar kokioje baseino treniruotėje. Žiūrėk, dar nueis miegoti su maydymosi kepurėlėm ir akinukais.
Atsakyti
Aš irgi nesuvokiu, kam vonioje persirengimo spintelė. Tipo, kitas pasigrobs rūbus, ar kaip? tai gal dar jos bus su rakteliais, o raktelius išduos mama virtuvėj? Nei jos patogios, kad sakytum kokiem rankšluosčiam pasidėt, nei gražios, nei pigios labai...

Tai ir koridoriuj batus kiekvienas savo rakins, ar ką?
Papildyta:
Jei čia reklama, tai čiūdikai :D Aš dar traktoriaus padangas įdėsiu į vaikų kambario temą ir paklausiu - o kažin, ar tokioje patogu migdyti kūdikį, kaip manote? :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 29 rugpjūčio 2016 - 11:34
O aš tai palaikyčiau B'eną :) Pastebiu, kad šiais laikais vis daugiau įrangos iš gamybos ir pan. sričių migruoja į buitį - plieniniai darbastaliai, alia aukšto slėgio čiaupai plautuvėms, metaliniai vežimėliai ir spintelės, šviestuvai, kur anksčiau karvidėse tik kabindavo :) Tai ko tokių spintelių negalima? Jei žmonėms patinka ir tinka, ir susigalvoja ką ten laikyti. Spalvų visai įdomių esama.

Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 08 29, 12:35)
O aš tai palaikyčiau B'eną :) Pastebiu, kad šiais laikais vis daugiau įrangos iš gamybos ir pan. sričių migruoja į buitį - plieniniai darbastaliai, alia aukšto slėgio čiaupai plautuvėms, metaliniai vežimėliai ir spintelės, šviestuvai, kur anksčiau karvidėse tik kabindavo :) Tai ko tokių spintelių negalima? Jei žmonėms patinka ir tinka, ir susigalvoja ką ten laikyti. Spalvų visai įdomių esama.

4u.gif
mielai deciau, jei jos pigiau kainuotu ir raktus dalinciau, ir rakinciau drinks_cheers.gif beje, ne tik vonioj jas deda, bet ir paaugliu kambariuose ir atrodo labai stilingai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 08 29, 14:00)

mielai deciau, jei jos pigiau kainuotu


Pigiau ir kartu antireklama partizanui, kurio dėka čia diskutuojam :D :
http://www.metalica....category/14/35/
http://www.ameco.pl/...e-metalowe.html

Pilna nuorodų PL "szafka ubraniowa bhp", "metalowe szafy cena"
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 08 29, 13:14)
Pigiau ir kartu antireklama partizanui, kurio dėka čia diskutuojam :D :
http://www.metalica....category/14/35/
http://www.ameco.pl/...e-metalowe.html

Pilna nuorodų PL "szafka ubraniowa bhp", "metalowe szafy cena"

4u.gif pastudijuosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 08 29, 13:00)
4u.gif 
mielai deciau, jei jos pigiau kainuotu ir raktus dalinciau, ir rakinciau  drinks_cheers.gif  beje, ne tik vonioj jas deda, bet ir paaugliu kambariuose ir atrodo labai stilingai  ax.gif

nu priplokit mane su maišu, nu bet niekaip neįsivaizduoju tokių spintelių pas save vonioje ... net ir pas vaiką kambarį. Nu tragedija man kažkokia. Suprantu kokiam nors žaidimų kambaryje, kur vaikai suleidžiami pažaisti. Nu bet ir tai tik iš dalies. Ne, ir ten neįsivaizduoju ... Nu šitiek prikurta gražių interjerų, šitiek visokių gražių baldų, tiek dizaineriškų ir ne sprendimų, kur net nesinori iš vonios išeiti, net galvoti nereikia .. tai ne, metalines sporto salės persirengimo kambario spinteles, kokias 4 į vonią tik pyst ... teisingai, nėra ko ten eit. Pagal švilpuką atsikėlei, greit įbėgai, prausimosi/dantų valymo funkciją atlikai, iš spintelės rakšluosti atsirakinai, nusišluostei, kamaufliažkę ant sprando, karinius čebatus iš ten pat apsimovei ir marš į rikiuotę, tuoj mama virtuvėj iš aliuminio katilo košę dalins. 45 sekundės kamšalo prikišimui į skrandį ir krosiukas į mokyklą, tėvui krosas į darbą.
Noa, kelkit traktoriaus padangas į viešumą, interjerą darysim. Su lenciūgu prie lubų - ir lova. Kas kad nepatogu. Ir šviestuvai visur iš karvidžių, kur net atominį karą atlaiko, gereiausia net nevalyti. Va kur interjetras! Trūksta tik raudono plakato "Петилетку - за 3 дня" Aj, dar tas metalines baleikas vonioj pradėkim dėt. Vietoj vonios. Ir kam unitazai? skylę grindyse su nuolydžiu išbetonavai, kojom paaukštinimą ir viskas. Nužnikas ir yra. Gražu ir originalu!
įmetu keletą įdėju vonios interjerui: toks arba toks ir dar čia gražiai metalinės spintelės žiūrėtųsi.
dar radau nebogą kosmetinę. ir spintelę prie kriauklės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo longger: 29 rugpjūčio 2016 - 16:26
Aš žmogus hipis ir tikrai galiu pastatyt per žiemą lauke stovėjusią taburetę, išterliotą mastika ir lubų dažais, ant prancūziška eglute sudėto ąžuolinio parketo. Likus dažų, pagauta įkvėpimo, lauke esantį kelmą nudažiau juodai ir ištaškavau baltai, dėl ko jis dabar atrodo kaip vištų apšiktas :D

Bet vonioj statyti tokias spinteles man atrodo labai keista, nes jos čia kaip ir be paskirties gaunasi - ką jose laikyt? Nors ir labai ta vonia didelė. Juk jose nėra daug lentynėlių, ko norėtųsi vonios spintelei. Visi, kas nors kartą buvo sporto salėj, tą žino - joje yra viena lentynėlė ir pakaba.

Paauglio kambariui - dar dar, greta dviračio ir meškerės. Bet jau tik tas lenkiškas, nes šitos reklamščiko - baisiai brangios. 100 eu viena, pokštininkai, jinai gal iš titano? Ant dūros statoma tokia spintelė turėtų būti pati pigiausia arba aplamai 10 metų naudota ir nurašyta, kas suteiktų kambariui retro, autentikos ir prisiminimų apie sportbačių smarvę po kašio treniruotės. O nauja? Už 100 eu? Vonioj?

Traktoriaus padanga tada jau geriau, joje galima įtaisyti lentynėlių, dureles ir laikyti šampūnus, o apačioj - kibirą ir pašluostes grindims plauti :D
Atsakyti