Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų dovana sau - gražus kūnas

Na ka - pas mane kaip tik savaitgalis, taip aplink pilna nesveiko maisto visokio blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas!

QUOTE(trysduvienas @ 2015 11 27, 11:37)
Labas rytas 4u.gif

Pas mane nuo praeito penktadienio -800 g bigsmile.gif tai siryt svarstykles parode 67,9 kg, pagaliau izengiau i 67 thumbup.gif tikiuos nesusigadinti biggrin.gif


O kokia saunuole bigsmile.gif As penktadieni neprisidaviau, nes pagalvojau tik treciadieni prie jusu prisijungiau biggrin.gif Bet jei idomu penktadieni buvo 62.6 - gal tada ir skaiciuosiu nuo sito skaiciaus savo pradzia smile.gif
Man savaitgali kaip tik gerai sekesi, dirbau, grizdavau vakare kazka uzkasdavau ir ramu smile.gif Va ir dabar pries darba kava su pienu ir 4trapuciai su suriu (taip dazniausiai pusryciauju )
Geros jums darbo savaites ax.gif 4u.gif

Atsakyti
Laba mergaites. Smagu, kad susieme, graziai metat svori.

Man vakar po daugybes dienu, buvo toks noras valgyti ir tiesiog guleti. Gal pervargau, gal perdegiau, gal pms... Nezinau. Tiesiog negalejau valgytis, neatsisakiau socios vakarienes su seima, valgiau daug sokolado, daug vaisiu, nesportavau... Zodziu turbut to reikejo. Turiu dideli pliusa 1,5kg. Sitas aisku ziauriai turejo liudinti. bet siandien jauciuosi vel kaip naujai gimusi. Draugauju tik su jogurtu geriamu (parsiveziau nemazai is Lenkijos, tai reikia naudoti), suvaiksciojau daug kilometru, pripirkau Kalediniu dovanu vaikuciams, pasportavau. Viskas super.

Ryt vakare kepsiu kibinus, esu didziule ju megeja. Taigi bandysiu su pora per diena apsieiti.

Savaitgali isvaziuos vyras, gal ir kokios dietos pasilaikysiu. Kad iki svenciu buciau numetusi 10kg.
Atsakyti
Aurosoma, man irgi kartais buna tokios dienos... atrodo valgai valgai, o vistiek alkana doh.gif siaip tai gan neblogai pastarosiomis dienomis sekasi su maistu, tenka nemazai padirbeti su kompiuteriu, tai galvojau is viso be judejimo sustos svoris krist. Bet man kaip tik noris tokias pertraukas padaryt, pajudet, pasirazyt, taip atrodo sedint visa kuna maudzia, tai ne i bloga tas darbas blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas. Po vakar jogurtuko dienos -1kg, bet dar liko 0,5kg prieaugio doh.gif S doh.gif iandien jau normalesne mityba, nenoriu ilgai save spausti.

QUOTE(trysduvienas @ 2015 12 01, 22:14)
Aurosoma, man irgi kartais buna tokios dienos... atrodo valgai valgai, o vistiek alkana doh.gif siaip tai gan neblogai pastarosiomis dienomis sekasi su maistu, tenka nemazai padirbeti su kompiuteriu, tai galvojau is viso be judejimo sustos svoris krist. Bet man kaip tik noris tokias pertraukas padaryt, pajudet, pasirazyt, taip atrodo sedint visa kuna maudzia, tai ne i bloga tas darbas blush2.gif


thumbup.gif Prie kompiuterio ir mintys buna uzimtos darbais, maziau vietos mintims apie maista mirksiukas.gif

Kiek dar noretumet per sitas likusias 3 savaites numesti?
Atsakyti
Labas rytas!
As iki Kaledu noreciau numesti 5kg smile.gif Ziuresim kaip seksis smile.gif laiko nedaug, o badauti nenoriu smile.gif
Vakar vaziavau pas mociute - o pas ja standartiskai keptos bulves!!!! Negaliu jai ju atsisakyt biggrin.gif O vakare drauge uzsuko po darbu, jau buvom sutarusios kad valgysim zuvi su salotom smile.gif) Labai skaniai pavakarieniavom neapsiejo ir be vyno smile.gif Manau visai imanomai iki Kaledu 5kg numesti, tik tam vistiek reikia prideti pastangu smile.gif
Atsakyti
As kokius 3 noreciau dar numest... tikiuos neapsileisiu ir igyvendinsiu sita nora biggrin.gif

O keptas bulves su kefyru ir as labai megstu, bet oi kaip senai jau to nevalgiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2015 12 02, 12:01)
Labas rytas!
As iki Kaledu noreciau numesti 5kg smile.gif Ziuresim kaip seksis smile.gif laiko nedaug, o badauti nenoriu smile.gif
Vakar vaziavau pas mociute - o pas ja standartiskai keptos bulves!!!! Negaliu jai ju atsisakyt biggrin.gif O vakare drauge uzsuko po darbu, jau buvom sutarusios kad valgysim zuvi su salotom smile.gif) Labai skaniai pavakarieniavom neapsiejo ir be vyno smile.gif Manau visai imanomai iki Kaledu 5kg numesti, tik tam vistiek reikia prideti pastangu smile.gif



QUOTE(trysduvienas @ 2015 12 02, 13:02)
As kokius 3 noreciau dar numest... tikiuos neapsileisiu ir igyvendinsiu sita nora biggrin.gif

O keptas bulves su kefyru ir as labai megstu, bet oi kaip senai jau to nevalgiau biggrin.gif



Bulvių ir mėsos fanė esu ir aš. Oi tikra lietuvė biggrin.gif
Dėl svorio numetimo iki Kalėdų, man -5kg būtų vau, tobula. Bet spėju to pasiekčiau tik labai griežtai apribojusi mitybą, nes dabar svoris visai lėtai krenta. Bet 3-4kg numesti privalau.
Atsakyti
O ka jus siaip valgot? Na, pusryciams, pietums? Man taip noretusi kazko naujo... blush2.gif as valgau pusryciams kokius dribsnius su pienu, trapucius/duoniukus su suriu, vaisiu ar uogu kokteilius susiplaku. Pietums dazniausiai kokia mesyte be riebalu pagaminta su daug darzoviu. O vakarienei kruopos, salotos, makaronai. Uzkandziams vaisiai, riesutai ar siek tiek juodo sokolado ax.gif pasidalinkit idejom ax.gif
Atsakyti
Labas rytas wink.gif

QUOTE(trysduvienas @ 2015 12 02, 22:38)
O ka jus siaip valgot? Na, pusryciams, pietums? Man taip noretusi kazko naujo... blush2.gif as valgau pusryciams kokius dribsnius su pienu, trapucius/duoniukus su suriu, vaisiu ar uogu kokteilius susiplaku. Pietums dazniausiai kokia mesyte be riebalu pagaminta su daug darzoviu. O vakarienei kruopos, salotos, makaronai. Uzkandziams vaisiai, riesutai ar siek tiek juodo sokolado ax.gif  pasidalinkit idejom ax.gif



Kai vyras grizo valgau ivairiau. Na pvz vakar ir kibinu kepiau ir saldumyno paragauju dazniau.

O kai susiimu rimtai. Tai meniu mazdaug toks:
Pusryciai: tamsi duona su varskes aptelele ir darzovemis; trapuciai su riesutu sviestu; kose; javiniai su pienu; sumustinis su virtu kiausiniu; bananai...
Pietums: vistienos slaunele orkaiteje kepta be riebalu ir daug salotu; zuvis kepta keptuveje asrba orkaiteje (lasisa, upetakis, menke) ir daug salotu; omletas; graikiskos salotos; arba nedaug iprasto patiekalo, ka gaminau seimai.
Uzkandis: vaisiai.
Vakariene: baltymu kokteilis; geriamas jogurtas; varske.

Mano pastebejimas, labai pasotina kiausiniai, ilgai valgyti nesinori. Vakarienei labiau tinka lengvas baltyminis maistas. Varske, kefyras, virsta mesa... Jogurtuose buna nemazai cukraus, bet man vistiek labai tinka vakarienei. Vis geriau nei kepsnys.

Rytoj minusiuko nesitikiu. Na nebent - paraeitos savaites priaugti 100g. Nes siandien arba ryt mmm, tai skysciai jau kaupiasi.
Atsakyti
As jogurta valgau graikiska, su uogom vaisiais. Labai mazai kaloriju turi, ir cukraus nera ten. Todel jis toks rugstokas, tai as dar medaus isidedu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2015 12 03, 12:39)
As jogurta valgau graikiska, su uogom vaisiais. Labai mazai kaloriju turi, ir cukraus nera ten. Todel jis toks rugstokas, tai as dar medaus isidedu ax.gif



Ir as graikiska jogurta naturalu labai megstu. Dazniausiai valgau su saldytom saldintom uogom, medumi, su juo ir padazus salotoms darau drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti