Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 3

Na jo, LT tokie dalykai nepraeitų smile.gif
Atsakyti
Pabrėžtinai vis parodoma, kaip puikiai su namų ūkio pareigomis susitvarko Sami ir Kuzey be tarnaitės Chandan. Išvada - šeimoje mama ir žmona ne su šluota turi bėgioti, o mokėti palaikyti santarvę ir meilę namuose ax.gif
Atsakyti
o kur Simai dingo?
Atsakyti
QUOTE(LiveInDream @ 2014 12 21, 12:58)
o kur Simai dingo?

Kad niekur. Gyvena nuomojamam bute ir ieskosi darbo. Nu dar prie to pacio santazais ir kirsinimu uzsiima g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tylu čia, nejau serialo žiūrinčių nebeliko, kai sužinojote, kas nušovė Ferchatą?
Atsakyti
ir kur tos Dzemres protas, dar spausdint sugalvojo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 12 22, 17:18)
Tylu čia, nejau serialo žiūrinčių nebeliko, kai sužinojote, kas nušovė Ferchatą?


O jau aisku? biggrin.gif Kazkaip nebesigilinu ju i ta Ferhata, man jau jis pamirstas, tai dabar visas demesys i grazuoli Kuzeju ir Dzemre, tai net pamirsau, kad reikia imint dar misle zmogzudystes biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 12 22, 17:18)
Tylu čia, nejau serialo žiūrinčių nebeliko, kai sužinojote, kas nušovė Ferchatą?

Tai jau čia aišku, kad Giunėjus??? Net neįdomu, kad taip paaiškėjo...Galvojau, kad intriga bus didesnė sad.gif Ištikrųjų, tai supratau, kad jis, kai Milagra ar Mockava sureagavo į Erijanos žinutę, kai ji apie Giunėjų pasakė.
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 12 22, 18:33)
O jau aisku? biggrin.gif  Kazkaip nebesigilinu ju i ta Ferhata, man jau jis pamirstas, tai dabar visas demesys i grazuoli Kuzeju ir Dzemre, tai net pamirsau, kad reikia imint dar misle zmogzudystes biggrin.gif

Aš turėjau omeny tas, kurios AŽ kreipėsi, kad joms parašytų apie žudiką. Kol kas tikrai dar neaišku, kas. Tai išaiškės paskutinėje serijoje.

Man dabar serialas labai gražus, nes yra daugybė jaudinančių Kuzey ir Cemre momentų. Aišku, yra ta kvaiša Zeynep, bet kitaip turbūt būtų perdaug paprasta ir serialas būtų neįdomus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 12 22, 20:10)
Kol kas tikrai dar neaišku, kas. Tai išaiškės paskutinėje serijoje.

Priespaskutineje serijoje, mano kantrybe neatlaike ir pati issiaiskinau doh.gif Ka darysi, kad esu tik silpna bejege moteris biggrin.gif Kantriausioms dar teks savaite kita pakentet, kol tiesa isaiskes
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 12 22, 18:00)
Tai jau čia aišku, kad Giunėjus??? Net neįdomu, kad taip paaiškėjo...Galvojau, kad intriga bus didesnė sad.gif Ištikrųjų, tai supratau, kad jis, kai Milagra ar Mockava sureagavo į Erijanos žinutę, kai ji apie Giunėjų pasakė.


Nemanau, kad G darbas cia schmoll.gif

Kadangi ziurejau sveciuose viena akimi ir ausimi, tai paaiskinkit, kokios cia makles vyksta g.gif Kokio velnio K aiskinasi Sinaneriu nesvarius dabus? Kodel Dzanas pasufleravo, kur ieskoti pedsaku? Kodel ta paslaptinga moteris, neatsimenu vardo, kur su Barisu buvo susitikus, taip pat pietavo ir su Banu ir Giunei?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 12 22, 11:00)
Tai jau čia aišku, kad Giunėjus??? Net neįdomu, kad taip paaiškėjo...Galvojau, kad intriga bus didesnė sad.gif Ištikrųjų, tai supratau, kad jis, kai Milagra ar Mockava sureagavo į Erijanos žinutę, kai ji apie Giunėjų pasakė.

Milagra, gerai mes čia kortas maišom su savo reakcijom, žiūrėk ir žudikas jau seniai paaiškėjo lotuliukas.gif
Atsakyti