Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 3

QUOTE(oziarage @ 2014 12 19, 17:29)
Oi kokia slyksti!!! Bet ir tas teliukas negali viena karta grieztai pasakyti, atsok zvaire biggrin.gif
Papildyta:

ooo kokia gera pabaiga! Koks snukelis Zaynep biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Milagra, jūs kaip žinovė man dar pasakykit - žodis "efendim" reiškia ponia, bet jį sako ir kai atsiliepia telefonu. vis galvojau, kad tai reiškia "klausau".
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 12 19, 18:01)
Milagra, jūs kaip žinovė man dar pasakykit - žodis "efendim" reiškia ponia, bet jį sako ir kai atsiliepia telefonu. vis galvojau, kad tai reiškia "klausau".


as ne milagra bet atsakysiu,sis zodis reiskia "klausau,tai jus ji galit girdet ir kai telefonu atsiliepia ir tarkim kai kviecia ar isako ka nors kokiai tarnaitei,ir ji atsakydama atsakys efendim wink.gif
Atsakyti
o sakykite Dzembrė (vos ne džiumbrė biggrin.gif), ar ji kleptomanė? g.gif niekas nepasiges to papuošalo? ar ten laikrodis buvo nedažiūrėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 12 19, 20:09)
o sakykite Dzembrė (vos ne džiumbrė biggrin.gif), ar ji kleptomanė? g.gif  niekas nepasiges to papuošalo? ar ten laikrodis buvo nedažiūrėjau  ax.gif

Džiumbrė biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš jau buvau uždavusi šį klausimą smile.gif Rodė apie ją vagilką juk ir pradžioje serialo. Tai, manau, kad ji taip gal savo nerviukus ramina...Bet gal dar bus paaiškinta. Man asmeniškia tai kliuva jos personaže schmoll.gif Tokia lyg iki galo savimi nepasitinkinti, čia reikia psichoanalitikų paaiškinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 12 19, 21:51)
Džiumbrė biggrin.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Aš jau buvau uždavusi šį klausimą smile.gif Rodė apie ją vagilką juk ir pradžioje serialo. Tai, manau, kad ji taip gal savo nerviukus ramina...Bet gal dar bus paaiškinta. Man asmeniškia tai kliuva jos personaže  schmoll.gif  Tokia lyg iki galo savimi nepasitinkinti, čia reikia psichoanalitikų paaiškinimo smile.gif

žinau, kad klausėte wink.gif bet niekas ir nepasakė iki galo smile.gif matyt tik mums kliūva biggrin.gif tokį keistą ji įprotį (?) turi manau jei jau rodė, tai tikrai bus kažkas...o atrodo pilna rūrelė, mama lepino kiek begalėjo ir va... o džiumbrėmis mes kaime vadindavome geriančias (off topic, atsiprašau biggrin.gif ) Kaip ir Behliulis - mano vyras šaipydavosi, kad rodo tavo: bėga liulis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 19 gruodžio 2014 - 20:45
QUOTE(xiuke @ 2014 12 19, 21:43)
žinau, kad klausėte wink.gif bet niekas ir nepasakė iki galo smile.gif matyt tik mums kliūva biggrin.gif tokį keistą ji įprotį (?) turi manau jei jau rodė, tai tikrai bus kažkas...o atrodo pilna rūrelė, mama lepino kiek begalėjo ir va... o džiumbrėmis mes kaime vadindavome geriančias (off topic, atsiprašau biggrin.gif ) Kaip ir Behliulis - mano vyras šaipydavosi, kad rodo tavo: bėga liulis biggrin.gif

Ir pas mus panašiai (džiumbrės Panevėžyje) na tokios pasivalkiujosios mergaitės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 12 19, 13:43)
žinau, kad klausėte wink.gif bet niekas ir nepasakė iki galo smile.gif matyt tik mums kliūva biggrin.gif tokį keistą ji įprotį (?) turi manau jei jau rodė, tai tikrai bus kažkas...o atrodo pilna rūrelė, mama lepino kiek begalėjo ir va... o džiumbrėmis mes kaime vadindavome geriančias (off topic, atsiprašau biggrin.gif ) Kaip ir Behliulis - mano vyras šaipydavosi, kad rodo tavo: bėga liulis biggrin.gif

Pirmą, kartą girdziu džiumbrės lotuliukas.gif pas mus kaime buvo liurbiai, liurbės, na bet kitas kaimas, kitas rajonas, tarmė, tai ir skirias lotuliukas.gif

O į temą, tai jau kažkada bandžiau atsakyti apie tas vagystes, bet, kad atsakymo lyg ir nėra. Gal aš neužfiksavau, arba paaiškinomo nebus... Mano supratimu, tai čia jų kaip ir jaunystės savotiškas triukas/pokštas tarp jos ir Kuzės, turintis prisiminimus ir kažko įrodymas. Ji su šiuo apyrankės pasisavinimu, lyg ir įsitikino, kad praeitis vis dar su ja, gerąja prasme, kad ji vis dar ta pati Džemre... Jai tik reikėjo sau kažką įrodyti, nes gi tik išėjus ji ją išmetė.... Čia mano interpretacija... Gal kitos kažką daugiau matė, suprato....
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 12 19, 22:43)
o džiumbrėmis mes kaime vadindavome geriančias (off topic, atsiprašau biggrin.gif ) Kaip ir Behliulis - mano vyras šaipydavosi, kad rodo tavo: bėga liulis biggrin.gif

lotuliukas.gif prajuokino tas offtopicas lotuliukas.gif as is pajurio, bet vaikystej lyg ir buvau girdejus apie dziumbres, buvo kieme kaimynu mergaite, kuri tokiais epitetais kartais tiesiog nepatinkancius vaikus pravardziuodavo. Ir Behliulis irgi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mockava @ 2014 12 19, 23:25)

O į temą, tai jau kažkada bandžiau atsakyti apie tas vagystes, bet, kad atsakymo lyg ir nėra. Gal aš neužfiksavau, arba paaiškinomo nebus... Mano supratimu, tai čia jų kaip ir jaunystės savotiškas triukas/pokštas tarp jos ir Kuzės, turintis prisiminimus ir kažko įrodymas. Ji su šiuo apyrankės pasisavinimu, lyg ir įsitikino, kad praeitis vis dar su ja, gerąja prasme, kad ji vis dar ta pati Džemre...  Jai tik reikėjo sau kažką įrodyti, nes gi tik išėjus ji ją išmetė.... Čia mano interpretacija... Gal kitos kažką daugiau matė, suprato....

Na gal ir mintis, nes anksciausias jos vagystes prisiminimas su Kuzium susijes, tarsi ju slaptas rysys. O ir Ferhatas, didziausias Kuziaus priesas, ja pirmakart uzklupo butent vagystes metu, tai yra butent tuo momentu, kuris savotiskai susijes su Kuzejum g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 12 19, 23:25)
Pirmą, kartą girdziu džiumbrės lotuliukas.gif

O į temą, tai jau kažkada bandžiau atsakyti apie tas vagystes, bet, kad atsakymo lyg ir nėra. Gal aš neužfiksavau, arba paaiškinomo nebus...

bet tiek rizikuoti, juk ne šiaip bižuteriją pasiėmė, man pačiai į kulnus nulėkė širdis kai ją pardavėjas užkalbino, galvojau įkliuvai dabar... doh.gif biggrin.gif Nu taip, tokios kaimo džiumbrės, matyt pagal regionus, tik pradėjo tą filmą rodyti iš karto juokas suėmė dėl vardo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 12 19, 23:04)
bet tiek rizikuoti, juk ne šiaip bižuteriją pasiėmė, man pačiai į kulnus nulėkė širdis kai ją pardavėjas užkalbino, galvojau įkliuvai dabar... doh.gif  biggrin.gif  Nu taip, tokios kaimo džiumbrės, matyt pagal regionus, tik pradėjo tą filmą rodyti iš karto juokas suėmė dėl vardo... smile.gif

Iš interneto žodžio Džiumbras paaiškinimas biggrin.gif Tragiška smile.gif
Džiumbras
+ -
Tai vyriškos gaiminės atstovas, kurio plaukai jau dengia visą kaktą ir ausis. Dažniausiai tokie žmonės arba tingi kirptis arba mano, kad tokia šukuosena yra be galo stilinga. Kai džiumbro plaukai pasidaro pakankamai ilgi, kad juos būtų įmanoma supinti į kasą, jis džiumbru nebevadinamas. Pasitaiko žmoniu, kurie mano, kad žodis džiumbras yra sinonimas tokiems žodžiams kaip lopas, duchas ar daunas. Tačiau tie kas sieja šiuos žodžius, dažniausiai patys neturi žalio supratimo apie žodį džiumbras ir tik yra girdėję šį žodį iš aplinkinių. Šis žodžio džiumbras siejimas su lopu, duchu ar daunu dažnai kyla iš to, kad tie kas vadina žmogų džiumbru, dažnai jį vadina ir lopu, daunu ar duchu.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 12 20, 00:15)
Šis žodžio džiumbras siejimas su lopu, duchu ar daunu dažnai kyla iš to, kad tie kas vadina žmogų džiumbru, dažnai jį vadina ir lopu, daunu ar duchu.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif sviestas sviestuotas, na bet supratome esmę smile.gif
Atsakyti