Įkraunama...
Įkraunama...

Darboholikių klubas

Labdien, miargai. smile.gif

Oi vakar gerai pasportavau, šiandien jaučiu tą lašinį ant užpakalio, kurį į raumenį paversti noriu. biggrin.gif Sąžiningai prasitęsiau abonementą ir varau toliau. Paskutiniu metu gaunasi tik 2 kartai per savaitę, bet, manau, 2 geriau negu 0. Kai įstosiu į normaliais vėžes bandysiu išspausti 3 kartus. Nebūtų mažo vaiko, tai ir 5 ne problema, o dabar labai apriboja darželio darbo laikas. doh.gif

Su maistu tai patyliu... blush2.gif PMS. Miaška, tu gali 15 saldainių vienu kartu suvalgyti? Aš galiu... cool.gif Ir lipk nuo sofos, nori vėl nešdama šiukšles jausti kaip po maikute viskas teliuskuoja? schmoll.gif

QUOTE(okkey @ 2014 04 16, 12:38)
jooo ir kasgi manes neprisimena


Net aš tavo vardą prisimenu. biggrin.gif Oi, miargai, prisimenu aš tą mūsų meetą bernelių užeigoje, kaip buvo faina. wub.gif Bet klausykit, ar tik ne koks 10 metų nuo jo praėjo? g.gif Dar fotkė yra kur mes miškelyje pozuojam.
Davai pakartojam kada? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2014 04 17, 15:40)
Net aš tavo vardą prisimenu. biggrin.gif Oi, miargai, prisimenu aš tą mūsų meetą bernelių užeigoje, kaip buvo faina.  wub.gif  Bet klausykit, ar tik ne koks 10 metų nuo jo praėjo?  g.gif Dar fotkė yra kur mes miškelyje pozuojam.
Davai pakartojam kada?  bigsmile.gif

Galvoju, lyg 2006 m. tas buvo... mastau.gif o gal net 2008? Bet 10 metų gal nebus dar biggrin.gif
Smagu būtų pakartot, jei susikooperavus, taigi ir Kaunan nulėktume, a ko ne? bigsmile.gif

Dėliojuos Velykų meniu - kad būtų skanu, po nedaug, ir lengva... užduotėlė, vienok mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2014 04 17, 14:40)
Miaška, tu gali 15 saldainių vienu kartu suvalgyti? Aš galiu...  cool.gif
Davai pakartojam kada?  bigsmile.gif


Miaska apie saldainiu kieki nepasisake, panasu, kad negali lotuliukas.gif bet as Smikiuk, jokiu problemau - galiu ir dar kaip galiu, tik pms'o reik, buna jamu pergales dezute atsidarau ir uzgerdama vandeniu suraitoju, ir ka ir nieko, salduma tada lasiniais uzmusu ir rami lotuliukas.gif


del mytuko, jo super labai noreciau thumbup.gif reik tik luktert kol cubai komandirofkiu maratonas baigsis ax.gif

QUOTE(Miaška @ 2014 04 17, 15:44)
Dėliojuos Velykų meniu - kad būtų skanu, po nedaug, ir lengva... užduotėlė, vienok mastau.gif


o as nieko nedelioju, tiketina, kad pas uosvius minsim, o ten jau ka duos taip sakant, o duoda visad daug ir visko, bet tikiuosi mano smegenai po tiek intensyvaus darbo su savimi yra vietoje ir labai jau smarkiai neapsirysiu blush2.gif

eina sau, orai gereja, darbu daugeja, nebespeju ir as pasportuoti tiek kiek noriu doh.gif vakar po darbo kaip sokau i silnamius, ziur ir ner 3 val cool.gif dar malku kalna vakar atsivezem, tai oi nevienam vakarui pjovimo dabar turesim, paskui sunesimui cool.gif

taigis vakar gavosi tik pusvalandukas ryte teniso, na o siandien va pageriu kafkes ir i baseina dumsiu, vis sportukas bus thumbup.gif

Miaska nepamirsai, kad siandien diena BE saldesiu, NE mesos ir SU DARZOVEMIS mirksiukas.gif

tiesa, jei jau penktad ir ale prisidavimas, tai as ir toliau stabiliai 53,5 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 04 18, 05:24)
Miaska nepamirsai, kad siandien diena BE saldesiu, NE mesos ir SU DARZOVEMIS mirksiukas.gif

tiesa, jei jau penktad ir ale prisidavimas, tai as ir toliau stabiliai 53,5 bigsmile.gif

Nepamiršau, labuks biggrin.gif
Dėl to 'be saldėsių' tai matyt nesigaus - bet be kavos ir šokolado tai pažadėjau ir bus.

Nešu meniu:
Pusryčiai: jogurtukas su vyšniomis
Pusryčiai su kolegom: šviežiai spaustos apelsų sultys ir varškės spurga
Užkandis: 'Fitnes' batonėlis be priedų
Pietūs: kynvos koše su agurkais ir pomidorais
Vakarienė: naminės duonos sumuštiakas su varškės sūriu.

Svorius - 53 kg cool.gif
Atsakyti
oi Miaska miaska, ir kam gi ta spurga g.gif bet is tikro valgyk valgyk irnesakyk.gif nes uz mane vel maziau sveri lotuliukas.gif nepavyko cia taves isgasdinti lotuliukas.gif

mano meniu :
- kriause
- zuvis kepta orkaiteje su raugintais agurkais ir tokiu ale dukanisku paploteliu
- jogurtas
- vakarienei dar nesu tikra, bet greiciausiai grudetos varskes keksiukai ir vel zuvis ax.gif o gal dar darzoviu prisitroskinsiu..nuo nuotaikos gryzus priklausys bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai stebiuos, bet visą šią savaitę stabiliai apie 53 laikausi, gal vis tik dviratis 'kaltas'? biggrin.gif

Pliumpinu žalią arbatą, ne mėgėja aš arbatų, nu tai tikras pasninkas doh.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Grįžau jau ir aš šventėms namo ir pabūsiu ilgesnį laiką čia. smile.gif
Šiandien tas mūsų pasninkas, bet jau jūsų meniu tai, ką aš žinau - valgių įvairovė, visai nekukliai. Miaška dar mat spurgą sukapojo lotuliukas.gif

Mano meniu kuklesnis:
- Juoda kava
- Salotos su uotu, pomidoru, avokadu ir salotų lapais
- Salotos su tunu, pomidoru, jelapeno, marunuotu agurku ir salotų lapais

Ir whiskas, daugiau nebus nieko šiandien. ax.gif

Sveriu 58kg, bet rytoj, aišku tikiusi sverti mažiau šiek tiek. biggrin.gif

O jūs abi tai esate coliukės, tai ir kapokit spurgas beigi saldainius atsipūtusios.


QUOTE(okkey @ 2014 04 18, 05:24)
del mytuko, jo super labai noreciau thumbup.gif reik tik luktert kol cubai komandirofkiu maratonas baigsis ax.gif


Jos man niekada nesibaigs, tai geriau prisiderinsiu prie jų grafiko. Ir greičiau susitinkam, kol dar jaunos ir kol dar neišsikrausčiau iš viso į užsienį gyvent biggrin.gif

Šiandien buvau savo pilates treniruotėj tai ech... kaifas. Smagu kaifuot nuo sporto. drinks_cheers.gif
Ir kaip įdomiai, mes visos skirtingus sportus atradusios, ir visos - happy smile.gif

Ir oras koks fantastiškas, ir kaip fysnai, kad pavasaris atėjo ir kad esame lieknos ir gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cuba @ 2014 04 18, 19:08)
Šiandien tas mūsų pasninkas, bet jau jūsų meniu tai, ką aš žinau - valgių įvairovė, visai nekukliai. Miaška dar mat spurgą sukapojo  lotuliukas.gif

Ir oras koks fantastiškas, ir kaip fysnai, kad pavasaris atėjo ir kad esame lieknos ir gražios  wub.gif

Nu nereik tik varyt biggrin.gif , aš pasninką suprantu kaip kažko mėgiamo atsisakymą, susilaikymą. Nes vien mėsos nevalgymas šiais laikais netenka prasmės - visą savaitę be mėsos buvau, ir man jos netrūko biggrin.gif
O vat šokolado atsisakiau, kavos - irgi, ir jaučiuosi kaip pasninke biggrin.gif

Aha, oras puikus, planuoju per Velykas tarp valgymų išsivest šeimyną paupiais pasivaikščiot, labai dabar gražu, kai viskas šviežiai žaliuoja, kvepia... wub.gif
Atsakyti
labas rytas mergikes bigsmile.gif

na ka duokle sportui jau atidaviau: lankas, tenisiukas, ivairus pratimukai, pageriu kafke ir pulsiu i namus tvarkyma, velykos dideliu greiciu arteja - negaliu jupasilikti bardekelyje doh.gif

gerai bent kad sekmad i uosvija minam, tai bent jau maisto gaminimas atpuola, o po sekmad apsivalgymo visiems namiskiams pirmad priverstine iskrova darysiu lotuliukas.gif

oras uz lango pasaka, tikiuosi greit namie susisukti, kad speciau ir lauke dar ka nors nuveikti thumbup.gif

grazaus ir darbingo sestadienio visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo okkey: 19 balandžio 2014 - 07:54
Sveikos gyvos. smile.gif Prieš pasinerdama į virtuvinį maratoną, norėjau jums palinkėti gražių švenčių. smile.gif Svarbiausia pabūti su šeima, o geras maistas tik malonus priedas.

QUOTE(Miaška @ 2014 04 17, 15:44)
Smagu būtų pakartot, jei susikooperavus, taigi ir Kaunan nulėktume, a ko ne?
Dėliojuos Velykų meniu - kad būtų skanu, po nedaug, ir lengva... užduotėlė, vienok


Miaška, o kodėl ne? lotuliukas.gif

Aš greitai greitai, nusprendžiau daryti tiramisu, keksą, cezario ir graikiškas salotas. Mama verda liežuvį ir iškeps kepsnį, dar šaltienos padarė. Bus nedaug, bet super! thumbup.gif

Gražių Velykų, brangiosios. 4u.gif
Atsakyti
Labuks,

mes tai dieną kieminėjom, dabar jau palinkau prie puodų, irgi stengiuos, kad nedaug, skaniai, įvairiai... Mažoji keps pyragą, didžioji prisuks lavašo užkandukų, upėtakį kepsim jau rytoj, kai pasivaikščiosim po pusryčių, bet šiandien ir duoną kepu, ir bulką - kitokias, šventines, o dar baltą mišrainę suruošt. Na, nieko tokio, naktinėt aš įpratus biggrin.gif
Atsakyti
Su šventėm, merginos!

Ar buvote pakilusios nuo stalo? Ar skaniai prisivalgete? smile.gif

Mes buvom pas mano mama, tai buvo visko skanu ir daug, nesugebejau visu patiekalu paragaut. Pavalgiau sociai, bet ne iki nukritimo. Siandien norisi lengviau. O jei oras nepasikeis, planuojam iseit i miesta ilgam pasivaiksciojimui.

Geros nuotaikos ir sventes ir siandien, mielosios! 4u.gif
Atsakyti