Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

QUOTE(vivilma @ 2014 11 01, 16:54)
Sveikos visos 4u.gif Tingiu tingiu tingiu,nu kas cia mane uzpuole per tinginiu maras? doh.gif Kaip pradejau per baliu est,taip ir nieko nedarau:)))sedziu su savo 72 kg,ir ziuriu pro langa:))))tiksliau,gal ne taip jau tiesiogiai pro langa g.gif Pasikocioju ant kamuolio,lapus pagrebstau,pasivaikstau,bet  daugiau kazko niekam meiles ner..Nu tikiuosi,nuo pirmadienio igausiu nauja ikvepima,pradesiu cia dazniau lankytis bigsmile.gif pazadu ax.gif kaip kitoms sekasi?



Sveikos,

Pas mane svoris stovi kaip ikaltas, jau ir stresuoju. Bet zinot, paziurejau i savo seskus, o jie juk ruosiasi ziemai, svorio priaugo, kailis pagrazejo. ir pagalvojau kad moteris ne isimtis. spjoviau ir toliau laikausi savo mitybos principu, svarbiausia, kad jauciuosi gerai, veido oda issivale, itelpu i savo senus rubus ir labai dziaugiuosi. Bet tai nereiskia kad as viska metu ir vel gristu prie senu maitimosi budo. tesiu ir toliau, nes tai tapo ne dieta, o gyvenimo budas. jau ir rutina savo turiu, zinau, ka galiu valgyti ryte o ka vakare.

Vivilma, tas apetito padidejimas, tingumas, mieguistumas - tai viskas yra gamta. as dvi savaites negalejau issimiegoti. taigi Welcome nature cool.gif
Atsakyti
Sveikos
tinginyste praejo,svoris juda:)jau 2 dienos kaip dirbu:)) doh.gif aukle:)pamaniau,kad reik pajudet smile.gif)netoli i darba eit-pusvalandis,tai vaikstau pirmyn,atgal...dar su vaikais teks,tai dabar jau ruosiuosi i vonia,ir i lova doh.gif sunku pradet viska is pradziu,visi kaulai skauda:)))visa diena su dviem vaikais doh.gif
manau,svoris kris thumbup.gif taigi varom panos toliau,ner kada miegot drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš tai apsileidau, bet nuo ryt viskas, vėl su grikiais ir lengvu maisteliu padraugausiu, nes per Kalėdas gali giminės paklausti ar tik nesilaukiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes jau ištambėjus tai baisiai doh.gif
Atsakyti
Labas merginos,

pagaliau mano svoris pajudejo, 84.600. vyras juokiasi kad bezdzione greit pavisriu, nes ryte bananai ir kiti vaisiai. bigsmile.gif bet zinot, pilna energijos esu. o didziausias dziaugsmas tas kad po savaitgalio svoris nesoka, o mazeja. o juk taip kaskada vargau ir jums guodziausi. ir tik galiu pasakyti, kad mes neturim laikytis dietos o keisti savo maitinimosi buda. wub.gif wub.gif wub.gif


QUOTE(Kikavaida @ 2014 11 09, 15:25)
Aš tai apsileidau, bet nuo ryt viskas, vėl su grikiais ir lengvu maisteliu padraugausiu, nes per Kalėdas gali giminės paklausti ar tik nesilaukiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nes jau ištambėjus tai baisiai  doh.gif




as manau, kad tai yra baisiausias etapas, kad sakai viskas rytoi jau pradesiu. turi apgalvoti prioritetus, kas tau yra svarbiausia, ir svarbiausia, kad negalvotum, kad laikaisi dietos o kad keiti savo gyvenimo buda ir mityba, tam kad butum sveika!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Nes jei gu taip sokinesi, tai laukausi, tai vel persivalgau, tai po 5-10 metu tau pareis kepenys, inkstai. verysad.gif verysad.gif

Manau, kad tau truksta motyvacijos. paziurek video apie sveika mityba, taisyklinga, pasek blogus kur merginos rodo savo pasiekimus. ieskok motyvacijos tiek savyje tiek aplinkui. pakalbek su draugu, kad tave palaikytu, pasakyk jam ko tau reikia vengti is maisto, ir kai noresi kasko garsiai mastyk, kad jis girdetu ir tuo metu sustabdytu.

Tu turi susiimti ne rytoi O SIANDIEN, nes vis gyvenima taip ir kankinsies.




Atsakyti
Aukso zodziai,Verseckiukai,ta pati ir as norejau parasyt..bet Kikavaida dar labai jauna,jai dar tas supratimas ateis veliau doh.gif Pekeisti gyvenimo buda,maitinimosi iprocius gali ti labai apsivietes ta tema zmogus,tas kuris nori ilgalaikio rezultato,kuris nori daug sveikiau gyventi,ilgiau gyventi ir be jokios abejones kokybiskiau...o ne tik tam,kad ilistum siais metais i nauja suknele smile.gif kad tai taptu gyvenimo norma,turi pajusti ta kaifa,kaip jautiesi,kai nevalgai visokio slamstmaiscio thumbup.gif
Dabar kaifuoju nuo Silekos vandens..nu koks jis man skanus,geriu su pasimegavimu:)Valgau nedaug,bet svoris dar stovi,galvoja,ka darysiu toliau lotuliukas.gif nors visi sako,kad jau gerai,bet man geriau jauciasi,dar man reikia smile.gif o jie tegul sneka..dazniausiai sneka tie,kurie nieko nedaro tongue.gif sekmes merginos,kaip kitoms sekasi???
Atsakyti
O geras spyris šiknon, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
noreciau ir as prie jusu pokalbiu prisijungti. Liko dar kg numest, ir noriu, kad jie nukristu pakeitus mitybos iprocius, tai yra grizus prie ankstesniu... tik sunku atsisakyt... blush2.gif
Atsakyti
Mergos,nepatikesit,bet uzmirsau cia lankytis:)))tiek visokio veiksmo pas mane,kad pareinu tik miegot:))jetus,reik taisytis..naujokai,prasom jungtis,tik senokai kazkur visi issilakste:)))
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2014 12 04, 19:36)
Mergos,nepatikesit,bet uzmirsau cia lankytis:)))tiek visokio veiksmo pas mane,kad pareinu tik miegot:))jetus,reik taisytis..naujokai,prasom jungtis,tik senokai kazkur visi issilakste:)))



Labas senbuviams ir naujokams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

as irgi primirsau ax.gif Uzsikrovus darbais, studijom. kita savaite vel i LT keliom dienom. tai kaip vovere rate.

mano svoris dabar 83.70. labai dziaugiuosi. kas svarbiausia, kad vienu metu buvo soktelejes iki 3kg, nors maisto rezimo nekeiciau ir nepiknaudziavau, bet si ryta labai apsidziaugiau, kad einu link rezultato ir nenuleidziu ranku.

Turiu nauja foto reiki i Facebook ideti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verseckiukai: 05 gruodžio 2014 - 12:12
Sveikos mamytes,

As ir jau nemazai laiko kankinuosi su savo svoreliu biggrin.gif Tai numetu tai vel priaugu. Metams einant i pabaiga galvoju si karta daryti viska kitaip. Visu pirma bandau susitaikyti ir pamilti ta ne vietoj issikisusi pilvuka. Kolkas visai neblogai sekasi, daug internete informacijos radau. Visai i idomu kai paieskoje rasai ne kaip numesti papildomus kilogramus, bet kaip save motyvuoti ir pamilti. Kazkaip nauja taktika turiu nebesisverti, tai gal kuria diena ikelsiu savo nuoteraukyciu kaip pries ir po atrodo smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 10 gruodžio 2014 - 14:05
Oi,laukiam laukiam nuotraukytes Verseckiukai:)asirgi buvau pasokus apie 3 kg,tai jau siek tiek numeciau..bet pati kalta buvau,baliai ant baliu:)))dabar jau vel isivaziuoju i ritma:)71.3 dabar sveriu..
kolkas jokiu naujienu,tvarkausi namus,vaikus priziuriu:)
Atsakyti
Gal jau laikas čia sugrįšt jau? smile.gif Man tai jau pats laikas smile.gif
Atsakyti