Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

sandycandy, kokį lanką turi? smile.gif
mano meniu, šiandien mažiau maisto, nes prabudau 11val biggrin.gif
grikiai
sauja saulėgrąžų
troškinta vištiena su daržovėm
hematogenas
keli trapučiai
Atsakyti
sveikos,

na ka antra diena jau LT, tai laikausi pakolkas. labai sunku kai artimieji tau bruka to ko tu nenori, o jei atsisakai, tai klausia ar sveika.

Tai dabar visiems pasakiau GARSIAI, kad valgysiu tai ka noriu ir tada kai noriu. Prasau gerbti mano pasirinkima, nes darau taip kaip manau, kad man atrodo yra teisingai. buvo visiems sokas, bet po siu zodziu, baigesi maisto kisimas, raginimas ir visa kita. cool.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
Verseckiukai, laikykis , nepasiduok thumbup.gif
man jau ryt kelione. siandien ryte baisus oras buvo. tikiuos rytoj pasitaisys.

Kikavaida, lankas pas mane susidedamas is keliu daliu, paminkstintas toks, ta prasme ne plastmasinis. vadinos Davina hula hoop smile.gif pirmom dienom sonus aptranko biggrin.gif paskui kai jau pripranta lasinukai, tai nebeskauda. nei lengvas bet ir ne per sunkus.
Atsakyti
QUOTE(Verseckiukai @ 2014 10 06, 17:16)
sveikos,

na ka antra diena jau LT, tai laikausi pakolkas. labai sunku kai artimieji tau bruka to ko tu nenori, o jei atsisakai, tai klausia ar sveika.

Tai dabar visiems pasakiau GARSIAI, kad valgysiu tai ka noriu ir tada kai noriu. Prasau gerbti mano pasirinkima, nes darau taip kaip manau, kad man atrodo yra teisingai. buvo visiems sokas, bet po siu zodziu, baigesi maisto kisimas, raginimas ir visa kita.  cool.gif  cool.gif  cool.gif




Šaunuolė tu, pasimokysiu to iš tavęs, būna, kad nuvarai pas giminių ir kiša viską ką turi, o jei atsisakai, tai tikrai klausia ar sveika. Tai dabar žinosiu kaip atsikirsti cool.gif
Mano meniu šiandien (artėjant mm jaučiasi, kad veikia)
Traputis su varškės užtepėle, keliais gabalėliais kumpio ir mažu raugintu agurkėliu
du varškės sūreliai su arbata
sauja saulėgrąžų
grikiai
keli trapučiai
obuolys
barščių sriuba
mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu,kaip mergiotes mano laikosi ax.gif Ziuriu neblogai,charakteri tvirta rodo 4u.gif
o as kamuoli vakar nusipirkau ta dideli,tai vartaliojuos lotuliukas.gif vyras sako,tu uzsimusi viena karta,sakau,negi galima pora kartu uzsimust blink.gif smile.gif is tikruju,dar neprisiruosiu kaip reikiant pastudijuot filmukus su tuo kamuoliu:)daugiau kaip ir nieko,nuo rytojaus zadu delcios dietos pasilaikyt 7 dienas,balius spalio pabaigoj,reik atrodyt geriau:)tai ryt 6 virti kiausiniai:))) doh.gif
Ziuriu,mes toks branduoliukas likusios,nepabekim:)kad ir pagriusim,keliames ir vel cia,pas mus thumbup.gif
Atsakyti
Pritariu vivilma, nebėgam mirksiukas.gif
Atsakyti
Dieve kaip nuobodu per paskaitas blink.gif , bet reikia atbuti.

bet zinot, svoris laikosi, nejuda. Univero valgykloje pasiulumos nekoks, tai tenkinuos kas yra, gal del to ir nejudu is savo 85. bet in vakara ispucia baisiausiai, jausmas kad netinka ka valgau cia. bet kito varianto neturiu nes univere nuo 9 ryto iki 9 vakaro blink.gif blink.gif

as nesiruosiu begti, cia musu tik kelios, bet mums smagu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nu ka,menesiukas eina,kaip gyvos,kaip einas?as tai kapstausi tongue.gif pradejau su kamuoliu sportuot,ir be kamuolio lotuliukas.gif gerai gaunas thumbup.gif smagu:)vakare elipsini paminu,tai uzsiemus nezinau doh.gif matysiu,kokie bus rezultatai,dar darau 30 dienu issuki,radau facebuke..nu vienu zodziu,planingai einam i prieki:))
Verseckiukai,o ka tu mokais,kad tau nuobodu?o maista ziurekis,issiputusiai tai nieko gero g.gif
lapai krenta,jau pradedu itart,kad tikrai ruduo ax.gif pas mane dar darze krapu pilna,petrazoliu:)
nu va,tiek tu ziniu...taip reiktu i 70 ilipt...tikiuosi-rytoj:))))
Atsakyti
Aš džiaugiuos, kad radau kada pavalgyt paskaitų laiku bigsmile.gif
Šiandien griešysiu, cementofke bus 4u.gif
Atsakyti
Sweikos,

mano dienos meniu:

keturi bananai
ketvirtis meliono
manu ir gemalu kose
3 varskes spurgos (labai skanu, ir negaliu atsivalgyt nes tik lietuvoje buna, gal tai ir stabdo mano svori blush2.gif )
svieziai spaustu morku sultys
varske su zalumynais
varske paprasta,
pasukos su persikais (bet nuo jo man labai pakilo rukstys)


QUOTE(vivilma @ 2014 10 09, 14:40)

Verseckiukai,o ka tu mokais,kad tau nuobodu?o maista ziurekis,issiputusiai tai nieko gero g.gif



studijuoju marketinga, dalykas idomus, bet destytojas doh.gif toks nuobodus, neleidzia padiskutuoti, sausa teorija. doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Ar priimsit į lieknėjančių būrį? Mano ūgis - 160 cm, svoris - 80 kg. O buvo laikai, kai ir 55 kg. tesvėriau, bet tada man buvo 18 ir dabar jau tokio svorio tikrai nesiekiu. Bet 10 - 15 kg būtų ne pro šalį atsikratyt. Susiradau internete 30-ties dienų iššūkį. Šiandien bus septinta diena. Baisiausias pratimas - lenta, vos ištveriu 15 - 20 sekundžių, o reikėtų jau daugiau išlaikyt... blush2.gif Tik va, vienai siekt rezultatų nuobodu, tai galvoju, gal priimsit į kompaniją? 4u.gif
Atsakyti
Prašom prašom jungtis ir nepabėgti 4u.gif
Po mėnesio buvimo su mumis parašykite man į až, pridėsiu į mūsų fb grupę tongue.gif
Atsakyti