Įkraunama...
Įkraunama...

Klasika ir provansas

wub.gif

As ir dabar turiu, ir naujuose namuose turesiu ta varianta be apvadu kai kur. Tai man graziausia, kai siena dazoma ne iki lubu. Paliekamas tarpas, kuris dazomas lubu dazais. tas pats liecia ir dazomas, ir tapetuojamas sienas. iki pat lubu dazymas ir tapetavimas man absoliuciai negrazus. bet cia juk skonio reikalas, jei kas darosi kitaip, tai nera juk kazkokia klaida ar blogis. velgi, jei tarkim vietoj apvado butu virsuje ornamentas is strukturos, tai abejoju ar deciau ta tarpa.

Sutinku, jei kalbama apie max. 1 cm tarpelį, kai vizuliai beveik nesimato - o kai palieka per popierinės dažymo juostos plotį tai man labai labai negražu.

Atsakyti

is patirties pasakysiu kaip ta  galima paprastai ir greitai padaryt.

Ant paprasto volelio galo uzdedi norimo dydcio daikta (as dedu ne kieta balta trintuka) ir tada sonu dazai virsutine sienu dali. Gaunasi idealus tarpukas tarp lubu ir sienu ir tokio dydzio koks buvo trintukas.

Jei sienos labai tamsios - darau 1cm juostele, jei sviesesnes iki 1 cm. Atrodo liuksiskai, o ir darbo ne kazin kiek, nes karta maciau kaip meistrai peckiojo kad lygia juosta padaryt tai vargo ilgiausiai, o cia bac ir baigta :)

Atsakyti
QUOTE(femme @ 2017 01 17, 14:32)
Sutinku, jei kalbama apie max. 1 cm tarpelį, kai vizuliai beveik nesimato - o kai palieka per popierinės dažymo juostos plotį tai man labai labai negražu.

pas mus kur nera apvadu, 3cm nuo lubu palikta juostele ir nudazyta lubu spalva (baltai). Kai kur atrodo gerai (pvz. laiptine, koridoriai), kitur - nepatinka. Per zemos lubos, kad taip daryti. Galvoju, kaip dazyti dabar, nes jau laikas perdazineti sienas mastau.gif .
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2017 01 17, 14:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Cobre" data-cid="71367724" data-time="1484651527"><div><p>vartotojo įkelta nuotrauka

As ir dabar turiu, ir naujuose namuose turesiu ta varianta be apvadu kai kur. Tai man graziausia, kai siena dazoma ne iki lubu. Paliekamas tarpas, kuris dazomas lubu dazais. tas pats liecia ir dazomas, ir tapetuojamas sienas. iki pat lubu dazymas ir tapetavimas man absoliuciai negrazus. bet cia juk skonio reikalas, jei kas darosi kitaip, tai nera juk kazkokia klaida ar blogis. velgi, jei tarkim vietoj apvado butu virsuje ornamentas is strukturos, tai abejoju ar deciau ta tarpa.

</p></div></blockquote><p>Sutinku, jei kalbama apie max. 1 cm tarpelį, kai vizuliai beveik nesimato - o kai palieka per popierinės dažymo juostos plotį tai man labai labai negražu.</p>


tai ir sakau, kad cia skonio reikalas. pamatavau - 3,5 cm. Ir man tai idealu. maziau nenoreciau. Man turi matytis, antraip mano smegenys tai suvokia, kaip blogi biggrin.gif O su skoniu jau nepasigincysi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2017 01 17, 14:53)
pas mus kur nera apvadu, 3cm nuo lubu palikta juostele ir nudazyta lubu spalva (baltai). Kai kur atrodo gerai (pvz. laiptine, koridoriai), kitur - nepatinka. Per zemos lubos, kad taip daryti. Galvoju, kaip dazyti dabar, nes jau laikas perdazineti sienas mastau.gif .

o man kaip tik vizualiai atrodo lubos zemesnes, kai dazomos sienos iki pat lubu. ir kuo tamsesne spalva, tuo tas ispudis stipresnis buna.
su aukstom lubom kiek kitaip, ten jau man gali buti ivairus variantai
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2017 01 17, 15:53)
pas mus kur nera apvadu, 3cm nuo lubu palikta juostele ir nudazyta lubu spalva (baltai). Kai kur atrodo gerai (pvz. laiptine, koridoriai), kitur - nepatinka. Per zemos lubos, kad taip daryti. Galvoju, kaip dazyti dabar, nes jau laikas perdazineti sienas mastau.gif .

Yra geras įrankis (galima netgi Senukuose įsigyti ), Jo pagalba galima dažyti paliekant įvairaus pločio juosteles - man be patirties pavyko (apie 0,7 cm).
Naudojimo instrukcija smile.gif
https://www.youtube....h?v=pRCC4bQbDuw
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2017 01 17, 19:05)
o man kaip tik vizualiai atrodo lubos zemesnes, kai dazomos sienos iki pat lubu. ir kuo tamsesne spalva, tuo tas ispudis stipresnis buna.

iki pat lubu jokiu budu, vien del nelygumu nerealu taip dazyti.
Galvoju, kad 2cm juostos pilnai uztektu, pas mus sienos sviesios. Su mano izvalgumu ir 0,5 cm gali sugadinti arba pataisyti reikala smile.gif .
Miegamajame virsutine sienu dali isdazem baltai kaip lubos, kambarys vizualiai paaukstejo, nes sienos susiliejo su lubom (isnyko jas skirianti riba), bet optiskai nepadidejo.

QUOTE(reg @ 2017 01 17, 19:33)
Yra geras įrankis (galima netgi Senukuose įsigyti ), Jo pagalba galima dažyti paliekant  įvairaus pločio juosteles - man be patirties pavyko (apie 0,7 cm).
Naudojimo instrukcija  smile.gif
https://www.youtube....h?v=pRCC4bQbDuw

sitas gal ir nieko daiktas.
Lipni juosta tuo gerai, kad nutempei nuo vieno kampo iki kito ir tiesi linija, o su trintuku kaip mamaSandra rase, itariu, kokio lygio lubu/kampu tiesumas bus, toks ir sienu apvadas ~ gausis ax.gif .
Atsakyti
Gal zinote, kas toki pagamintu? 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O ka dedate ties sudurimais po durimis? Aliumines juotos nesinori....kokios alternatyvos? hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2017 01 18, 21:52)
O ka dedate ties sudurimais po durimis? Aliumines juotos nesinori....kokios alternatyvos? hmm.gif

Silikonas
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2017 01 18, 21:52)
O ka dedate ties sudurimais po durimis? Aliumines juotos nesinori....kokios alternatyvos? hmm.gif

turite omenyje plyteles ir medi ar parketlentes? as dabar turiu sudurima su kamstine juostele. prasysiu, kad ir dabar taip padarytu. jei ka, tai teks pakariauti su meistru.
Atsakyti

O ka dedate ties sudurimais po durimis? Aliumines juotos nesinori....kokios alternatyvos? hmm.gif

Kur susiduria medis ir plytelės tai tiesiog glaisto siūlė.

Atsakyti

as dariau labai tamsias sienas virtuveje mazdaug viena cm atitraukta, nugis linija idealiai tiesi, bet gal ir lubos lygios :)

Atsakyti