Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

QUOTE(instaliacijaaa @ 2015 04 25, 19:37)
ar ziurit kas American Crime? kokie atsiliepimai butu


Bandžiau, bet nepatiko, kažkoks pasyvus ir lėtas, neturiu jam tiek kantrybės, tai mečiau jį.

Ačiū už rekomendacijas 4u.gif

Atsirado naujas, prancūzų serialas, kam patinka veiksmas, žulikai ir besitaškantys kraujai - "Spotless", kadangi tik prasidėjo, tai pirmas įspūdis, kad patinka, o kaip bus toliau, tai pažiūrėsim.

Iš patikusių, kur įtraukia - "Penoza", apie mafijozo našlę ir jos gyvenimą. Kitas neblogas "Annika Bengtzon".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Subjektyvi: 26 balandžio 2015 - 21:11
ar kas žiūri The royals?
Atsakyti
Bandžiau, bet nevertas dėmesio, vos pirmą seriją įveikiau, ir berods ne visą karsta.gif . Lėkštas, priemptas ir perspaustas. Nepatiko.

Man patinka "Nurse Jackie", va šitas žiūrėtinas. Kam priimtinas toks žanras.
Atsakyti
"Secrets and lies" thumbup.gif ziauriai gerai ziurisi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2015 04 27, 18:51)
ar kas žiūri The royals?

as atsisiunciau vakar visas serijas 7, kol kas patinka. tos karaliskos intrigos 21amziuje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2015 04 28, 11:54)
as atsisiunciau vakar visas serijas 7, kol kas patinka. tos karaliskos intrigos 21amziuje thumbup.gif

Cia turetu but kazkas panasaus i Gossip girl karalysteje, reiks paziuret, kaip tik geguze daugelis serialu uzbaigs sezonus smile.gif

Britisku serialu megejoms patarciau pasiziureti detektyvini Fortitude (2015), islaikytas siaurietiskas klimatas, ir mistikos, ir detektyvo yra. Tik nelabai palaikau 2 sezono ideja, atseit su tais, kurie isgyveno.

Atsakyti
Pasižiūrėjau seriją The Village, bet neužkabino rolleyes.gif
Atsakyti
Vaikstantys numirėliai lb uzkabines ir visos serijos paziuretos laukiu nesulaukiu naujų smile.gif
Atsakyti
Ką tik baigiau žiūrėti serialą Vikingai. Labai gerai pastatytas filmas, kurio serialu net negali pavadinti. Yra pilni 3 sezonai po 9-10 serijų.
Atsakyti
Sveikos,

Peržiūrėjau visus 9 How I met Your Mother sezonus - pats geriausias serialas kokį esu mačiusi:) - pakeldavo nuotaiką ir anksti ryte bepusryčiaujant ir padėdavo atsipalaiduoti vakarais po sunkios darbo dienos. Dabar žiuriu New Girl - kol kas neblogas įspūdis, smagus serialas. O taip pat žiūriu amerikietišką 9-10 dešimtmečio sitcom Seinfeld (http://www.imdb.com/title/tt0098904/). Man labai labai patinka: humoras, įdomios situacijos, puikūs aktoriai, kiekviena laida - vis nauja situacija. Labai rekomenduoju. Be to, puikiai atspindėta to laikmečio dvasia, smagu pažiūrėti kažką be šiuolaikinių antivertybių: narkotikų, vienkartinės "meilės" ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Galilea @ 2015 04 03, 01:00)
sugalvojau koki seriala noreciau paziutet, bet nerandu pavadimo.....Ji rode pries koki 15metu per televizija berodz vadinosi "pati siurpiausia zmogzudyste", juodojo homoro serialas, gal kas zino koks tikslus jo pavadinimas angliskai?  4u.gif


Aš irgi šito serialo ieškau. Super aktorė ten buvo. Gal jau radote, koks originalus pavadinimas?

Dar buvo geras serialas apie storulius. Man atrodo, taip ir vadinosi. Bet irgi negaliu rasti sad.gif
Papildyta:
Beje, smagus serialas You`re the worst . Nežinau, ar čia buvo paminėtas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2015 04 27, 20:01)
"Secrets and lies"  thumbup.gif  ziauriai gerai ziurisi  drinks_cheers.gif

bet man patiko tik originalas
amerikoniškas perdirbinys nepatiko
Atsakyti