Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(hugg666 @ 2015 05 19, 13:03)
Procentaliai kiek brangiau? Kodel virstinkini rinktumetes? Del kainos ar del ko?

Dėl kainos plius sugedus mažiau galvos skausmo pakeisti.
Procentaliai tingiu skaičiuoti be to santechniko darbas potinkinio montavimui brangiau atsieina, nes papildomą detalę reikia statyti. Grubiai apie 50 EUR tikrai bus.
Atsakyti
Kokio dydzio galima deti zalvarines kopeteles i vonia duagiabutyje? Kokio dydzio esat susideja? Nesinoretu mazo to gyvatuko... Kazin aukstis 1200, plotis 500 jau perdidelis skaitosi? user posted image Kaip manot, patogiau, talpiau tokio tipo groteles: EŽ 2050 KL ar EŽ 1150 KL ?
Jeigu vonia balta, kaip jusu nuomone geriau deti baltos spalvos ar chromo? Specifikacijoj ziuriu rsso, jog baltas Galingumas ,W - Galingesnis, gali buti? Turi ta galia reiksmes, jeigu jis bus pajungtas i bendra duagiabucio sildymo sistema? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2015 05 19, 11:01)
mano vonia irgi mazyte, vis dar metausi del vonios ir duso kabinos, sis variantas atrodo labai neblogas, o ji turi uzdengiancia sienele?


Kaip suprantu iš aprašymo, tai turi. Dar celsyje yra ne vienas variantas tokio tipo vonių, užmeskit akį.
Papildyta:
QUOTE(dives @ 2015 05 19, 11:25)
mano nuomone ši vonia netinkama mažai patalpai, imkit paprastą vonia

kad ir 170*70, Jums tada dar lieka 1,39, kuo puikiausiai telpa skalbimo mašina, nebent tikrai šokt ruošiatės..

http://www.aizva.lt/...ampes/acriline/

iš savo patirties galiu pasakyt, mažai voniai labai tinka baltos blizgios ir labai didelės plytelės-kuo didesnės tuo geriau, taip pat daug veidrodžio ir apšvietimo kuo daugiau-labai vizualiai patalpa išdidėja


Labai ačiū už patarimus dėl plytelių, nes kaip tik laužau galvą kokias rinktis smile.gif Aš matyt ne taip išsireiškiau, patalpos ilgis 2,09, tai man liktų 39 cm praustuvui su spintele. Viso pločio išnaudot jiems negaliu, nes durys įstatytos grynai prie sienos ir gautųsi, kad spintelė užstotų praėjimą, todėl turiu glaust ją kuo arčiau vonios, o asimetrinė man vietos padarytų (kitam gale vonios klozetas). Pabandysiu pasimokint nupiešt su programėle kokia, sunkiai man gaunas aiškint smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
turime beda sad.gif susitemonatvome vonios kambari, pasidareme duso kabina su vandens trapu. siandien maudomes, o pirmame aukste bega vanduo.. sakykit, gal zinot, i ka kreiptia del nekokybiski darbo i dantechnika ar betonuotojus, kurie ibetonavo? jau dbr bijau laukt verdikto, kad reiks lupt grindis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedrute @ 2015 05 24, 23:33)
Sveiki,
turime beda sad.gif susitemonatvome vonios kambari, pasidareme duso kabina su vandens trapu. siandien maudomes, o pirmame aukste bega vanduo.. sakykit, gal zinot, i ka kreiptia del nekokybiski darbo i dantechnika ar betonuotojus, kurie ibetonavo? jau dbr bijau laukt verdikto, kad reiks lupt grindis sad.gif

Sunku pasakyti bet grindų lupimo neišvengsite manau

Kaip smarkiai tas vanduo bėga? Šiaip kažkodėl esu linkusi manyti kad blogai užsandarino betonuotojai g.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal galite patarti, kokia palange deti vnios kambaryje? As noreciau is plokstes, naturalaus medzio spalvos. Vyras priestarauja, atseit dregme, reikia rinktis plastikine. Gal kas turite palange vonioje ir galite pakonsultuoti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2015 05 26, 14:28)
Sveiki,

gal galite patarti, kokia palange deti vnios kambaryje? As noreciau is plokstes, naturalaus medzio spalvos. Vyras priestarauja, atseit dregme, reikia rinktis plastikine. Gal kas turite palange vonioje ir galite pakonsultuoti? smile.gif

Vyras teisus, geriau nedėti drožlių. O kituose kambariuose kokios?
Mes voniose palanges darėme iš tų pačių plytelių, čia kaip alternatyva. Bet dar priklauso kokios plytelės ir ar jos apskritai yra toje sienoje
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2015 05 26, 17:48)
Vyras teisus, geriau nedėti drožlių. O kituose kambariuose kokios?
Mes voniose palanges darėme iš tų pačių plytelių, čia kaip alternatyva. Bet dar priklauso kokios plytelės ir ar jos apskritai yra toje sienoje

Kituose kambariuose is MDF plokstes, naturalios medzio spalvos, galvojau ir vonioj tokia g.gif Alternatyva is plyteliu atkrenta, nes toje sienoje pie lango, nebus plyteliu...
Atsakyti
o tai kas tai palangei darysis, jei bus medinė? gi nebėgs ant jos vanduo. pas mus medinė ir aš nematau, kad ten kas blogo darytųsi.
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2015 05 27, 08:55)
o tai kas tai palangei darysis, jei bus medinė? gi nebėgs ant jos vanduo. pas mus medinė ir aš nematau, kad ten kas blogo darytųsi.

Medinė ir medžio drožlių yra skirtingi dalykai. Patekus vandeniui drožles gali išpūsti. Tiesiog yra rizika
Papildyta:
QUOTE(CervusDama @ 2015 05 27, 07:57)
Kituose kambariuose is MDF plokstes, naturalios medzio spalvos, galvojau ir vonioj tokia  g.gif Alternatyva is plyteliu atkrenta, nes toje sienoje pie lango, nebus plyteliu...


Man atrodo kad jeigu yra didelė rizika kad sušlaps, tuomet geriau dėti plastikinę, gal visai gerai atrodys? Labaiu reiktų derinti ne prie kitų kambarių o prie pačios vonio interjero
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2015 05 27, 12:09)
Medinė ir medžio drožlių yra skirtingi dalykai. Patekus vandeniui drožles gali išpūsti. Tiesiog yra rizika
Papildyta:
Man atrodo kad jeigu yra didelė rizika kad sušlaps, tuomet geriau dėti plastikinę, gal visai gerai atrodys? Labaiu reiktų derinti ne prie kitų kambarių o prie pačios vonio interjero

jei galimybės leidžia akmeninę. Klaipėdoje Arsenale gatavų granitinių yra normaliom kainom, aišku, jei matmenys ir spalva tinka smile.gif jei nėra, tai jau kaina pagal spec užsakymą iškyla sad.gif manau, kad ir kituose miestuose galima rasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natos: 27 gegužės 2015 - 10:21
Sveiki 4u.gif
O kokias vonias perkate į vonios kambarį?

Nusižiūrėjau latvišką akmens masės "Vispool", kaina apie 2500-3000Lt (aš vis dar litais viską skaičiuoju biggrin.gif )
Gal kuri turite iš "Vispool" vonią jau ilgesnį laiką, kaip prisižiūri, kaip naudojasi?Ar gal turite nusiskundimų. Rašo garantija 25 metai ( įdomu ar tiek laikys , nesusidėvės?)

O gal rekomenduosite kažką kas patikima, ir kaina geresnė?
Pasidalinkite atradimais 4u.gif

Nusižiūrėjau tokią:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasamal: 27 gegužės 2015 - 16:07