Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(rasamal @ 2015 05 27, 16:04)
Sveiki 4u.gif
O kokias vonias perkate į vonios kambarį?


Man siūlo pirkti plieninę g.gif Kokia nuomonė apie jas?
Atsakyti
Mes pirkom akmens mases Vispool vonia, girdejau geru atsiliepimu, kols kas nieko pasakyti apie ja negaliu, nes dar tik isirenginejam, pas mus indivudualiai gaminama evento plus
http://www.vispool.l...os/evento-plus/
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2015 05 28, 11:34)
Mes pirkom akmens mases Vispool vonia, girdejau geru atsiliepimu, kols kas nieko pasakyti apie ja negaliu, nes dar tik isirenginejam, pas mus indivudualiai gaminama evento plus
http://www.vispool.l...os/evento-plus/

Gal galite pasakyti kiek mokėjote (jei ne paslaptis), žinoma individuali manau brangesnė.
O per ką pirkote? LT yra 5 atstovai, o gal kažkaip tiesiogiai siuntėtės?
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2015 05 28, 12:07)
Gal galite pasakyti kiek mokėjote (jei ne paslaptis), žinoma individuali manau brangesnė.
O per ką pirkote? LT yra 5 atstovai, o gal kažkaip tiesiogiai siuntėtės?

mes visa santaechnija Tausanoj perkam, jie mums pasiulo geriausias kainas ax.gif eurais dabar nezinau kiek kaina, litais kazkas apie 7000 gal buvo g.gif
Atsakyti

doh.gif jau kad parasau, atsiprasau: santechnika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2015 05 28, 16:38)
doh.gif jau kad parasau, atsiprasau: santechnika biggrin.gif


Ir mano vonios kaina Tausanoj geriausia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Savita1 o kriaukle gal irgi is Vispool issirinkote?

Man patiko F1200, bet galvoju o jeigu lieti is akmens mases, kaip virtuves stalvirsiai buna?

Ir dar idomu prie sios Evento vonios kokius WC ir bide prisiderinot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2015 05 29, 09:02)
Savita1 o kriaukle gal irgi is Vispool issirinkote?

Man patiko F1200, bet galvoju o jeigu lieti is akmens mases, kaip virtuves stalvirsiai buna?

Ir dar idomu prie sios Evento vonios kokius WC ir bide prisiderinot? 4u.gif

ne, vispool kazkaip man kriaukles nelabai, mes liesim akmens stalvirsi ant spinteles ir klijuosim is apacios villeroy and boch plautuves stai tokias:
user posted image

o wc ir bide siuos pirkom laufen kartell, nes jei labai tinka savo forma prie vonios formos (vispool turi tik viena modeli wc/bide, kuris nei labai grazus, bet uztai labai brangus rolleyes.gif )
user posted image
Atsakyti
Žvaigždėtos vonios grindys wub.gif
Aš kai pamačiau rolleyes.gif Darysim va tokias pas save, bent jau bandysim kažkaip thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(rasamal @ 2015 05 28, 17:20)
Ir mano vonios kaina Tausanoj geriausia drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kas esate isbande ar matete realiai roleta i vonia, vietoje uzuolaidos? arba gal buna karnizu, kurie tvirtinasi i lubas?

http://vonios-aksesu...-uzuolaidos-116
Atsakyti
Nedaryčiau tokio roleto schmoll.gif Nei praktiškas, nei ką. Jau geriau sienelė. Juk po dušo jis bus šlapias, kol išdžius, tai nei sutrauksit, nei ką. O dušu gi kasdien naudojamasi. Tai manau nieko gero, brangus, o praktiškumas ir funkcionalumas abejotinas. Nebent kokiame svečių kambaryje, kur dušu naudosis itin retai.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 06 01, 10:53)
Nedaryčiau tokio roleto schmoll.gif Nei praktiškas, nei ką. Jau geriau sienelė. Juk po dušo jis bus šlapias, kol išdžius, tai nei sutrauksit, nei ką. O dušu gi kasdien naudojamasi. Tai manau nieko gero, brangus, o praktiškumas ir funkcionalumas abejotinas. Nebent kokiame svečių kambaryje, kur dušu naudosis itin retai.


drinks_cheers.gif
Atsakyti