Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys - svarbiausia buto oazė

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 29, 20:09)
O tai buna wc be mazu praustuvu dar siais laikais? blink.gif
Wc patalpoj praustuvai, niekur begioti nereikia.




pas mus būtent taip ir yra : mažytė patalpėlė su wc be praustuvo. Jei jis ten būtų, būtų labai patogu, o dabar darinėji dvejas duris, kad nusipraust rankas doh.gif galvoju kaip čia pritaisius tą kriauklę nedarant remonto, kol kas minčių nulis, nebus gi vamzdžiai per visą sieną doh.gif
Atsakyti
Mūsų vonia nebus didelė, apie 5 kv. m., tai gal per maža patalpa dažymui? g.gif
Atsakyti
Jei vonia maža, o ventiliacija prasta, tada dažai schmoll.gif nes gali nuo drėgmės pradėti lupinėtis, o tada paprastai perdažyti neužteks - reiks skusti besilupančias vietas (nes perdažius ant viršaus toliau sėkmingai lupinėsis ir matysis nelygumai), tada pasiruošti pagrindą naujam dažymui.

Be to, dažymui paruošti sienas kainuoja brangiau. Kad dėtum plyteles, užtenka tik išsilyginti sienos plokštumą, o norint dažyti - sieną dar reikia glaistyti ir šveisti. Kitavertus, neretai meistrai neskaičiuoja atskirai vonios ir kitų kambarių sienų paruošimo, nors vienur reikia knistis daug, o kitur daug mažiau; tiesiog pasako, kad kvardratas - XX LT. Tuomet darbas kainuoja tiek pat, prisideda tik medžiagų kaina.

Dėl to, kažin, ar pamatę pirmą nedidelį apsilaupymą pulsite perdažinėti; kurį laiką turbūt pagyvensite, kol jau visai pradės "akis gadinti".

Jei vonia didesnė, ventiliacija gera, yra pakankamai sienų, ant kurių nepapuola tiesiogiai drėgmė (t.y., neatrodys, jog mažas gabaliukas nudažytas, nes jam neužteko plytelių), tada už, dažytos sienos atrodo jaukiau už plyteles wub.gif

Atsakyti
Tai jei brangiau dažyti, tada tikrai teks atsisakyt to, nors man labai gražu dalis sienų dažyta...
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 10 29, 22:41)
pas mane senos statybos butas, tai wc kaip kisene, todel perplanavau i + vonia. Na gal ir skirtingas, neirodinesiu savo tiesu, nes bendros nebus. Kaip jau sakiau, kiekvienam individualiai pagal iprocius ir asmenis. Pas mane nera mazu vaiku ir nieko, kas negaletu palaukti kol nusiprausiu, tai mano nuomones jokie argumentai nekeicia.


pritariu tokiam pasirinkimui mirksiukas.gif . Dabar tenka gyventi sovietiniam daugiabutyje, kur ir WC, ir vonios kambarys kišeniniai. WC nėra kriauklės, reikia eiti rankų plautis į vonios kambarį. Vonioje (kaip ir WC) nėra kur apsisukti; į vieną kampą įsprausta mažutė dušo kabina, šalia dušo kabinos iš vienos pusės stovi skalbiankė, o iš kitos - mažas praustuvas; lieka ketvirtas kampas, kuris skirtas praėjimui. Viskas sugrūsta, suspausta, nei patogumo, nei grožio.

Aišku, būna įvairių ergonomiškų, daugiafunkcinių, gražių sprendimų mažoms patalpoms, bet jie neretai kainuoja kosminius pinigus.



Atsakyti
O gal kas vonioj turite panašų šviestuvą? Iš pradžių buvau tikra, kad kabinsim lubas ir dėsim tas mažas įleidžiamas lemputes, bet paskui pamačiau nuotrauką su panašiu ir pasirodė visai gražu, tada susimąsčiau, gal pigiau būtų drėgmei atspariais dažais lubas dažyt ir tokią lempą kabint, nei kabint lubas su tom mažom lemputėm?
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 10 31, 11:50)
Tai jei brangiau dažyti, tada tikrai teks atsisakyt to, nors man labai gražu dalis sienų dažyta...


Tai Jūs paimkite ant lapuko ir pasiskaičiuokite, kiek kainuotų kiekvienas variantas. 4u.gif

jeigu skaičiuoti vienkartinį darbą, dažymas kainuos pigiau. Kažin, ar tikrai išsirinksite pigiausias plyteles; pabandykite pasivaikščioti po salonus ir išsirinkti norimas plyteles mirksiukas.gif

Bet jeigu nepasiseks ir nudažyta siena pradės lupinėtis, tada plytelės greičiausiai išeitų pigiau.
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 10 31, 12:15)
Tai Jūs  paimkite ant lapuko ir pasiskaičiuokite, kiek kainuotų kiekvienas variantas. 4u.gif

jeigu skaičiuoti vienkartinį darbą, dažymas kainuos pigiau. Kažin, ar tikrai išsirinksite pigiausias plyteles; pabandykite pasivaikščioti po salonus ir išsirinkti norimas plyteles  mirksiukas.gif

Bet jeigu nepasiseks ir nudažyta siena pradės lupinėtis, tada plytelės greičiausiai išeitų pigiau.


Tai va ir nežinau, ar verta rizikuoti, nes tikrai nesinorėtų remontų greitu laiku, be to, greičiausiai dabar perkamą butą vėliau pardavinėsim (kai nebetilpsim biggrin.gif), o dauguma žmonių turbūt plytelėms primenybę teikia, tai gal nereik „išsidirbinėt“ unsure.gif

Plytelių mačiau su akcija man patinkančių už maždaug 30 Lt., tai galvoju, gal reali kaina geresnių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 10 31, 12:28)
Tai va ir nežinau, ar verta rizikuoti, nes tikrai nesinorėtų remontų greitu laiku, be to, greičiausiai dabar perkamą butą vėliau pardavinėsim (kai nebetilpsim biggrin.gif), o dauguma žmonių turbūt plytelėms primenybę teikia, tai gal nereik „išsidirbinėt“ unsure.gif

Plytelių mačiau su akcija man patinkančių už maždaug 30 Lt., tai galvoju, gal reali kaina geresnių g.gif

Jūsų vietoj tikrai nesukčiau galvos ir daryčiau tik plyteles. O dar jei patinkančias plyteles už gerą kainą radot, tuo labiau.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 10 31, 12:31)
Mūsų vonia nebus didelė, apie 5 kv. m., tai gal per maža patalpa dažymui? g.gif

Pas mus vaiku vonia irgi apie 5 kv, plyteliu minimaliai, tik ten kur wc nugara, praustuvas ir vonia ir tai ne iki lubu. Kitos sienos yra dekorativiniu glaistu ir dazyti. Vonia plaukia nuolatos, niekas nei lupinejasi, nei pelyja. Jei ventiliacija tvarkoje tai saziningas meistras ir kokybiskos medziagos daro stebuklus.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 29, 20:09)
O tai buna wc be mazu praustuvu dar siais laikais? blink.gif
Wc patalpoj praustuvai, niekur begioti nereikia.
O padarius visus reikalus praustis kvapuose... ka zinau..  doh.gif
Cia modernumo nulis, cia siu laiku ekonomija, o ne modernumas. Wc saskaita plecia erdves.
Todel ir sakau, JEI tik yra galimybe - atskirai.

biggrin.gif Mūsų senam bute, kai tik atėjome apžiūrėti, WC buvo atskirai. NEĮSIVAIZDUOJU kur galėtų ten tilpti mini mini praustuvas, jei net mano vyras ten įėjęs durų uždaryti negalėjo, nes netilptų!
Nebent vietoj lempos pakabinamos..
Atsakyti
sveikos, planuojame duše daryti dušo sienelę. tačiau patalpa labai siaura, apie 116 cm. Jei dėsime dušo sienelę kokių 80 cm, nesu tikra, ar pralysime biggrin.gif Gal kas žino, koks minimum atstumas turėtų būti pralindimui? Labai nenoriu daryti su durelėmis, visiškai uždaros kamarėlės..
Atsakyti