Įkraunama...
Įkraunama...

****Jūrų kiaulytės****

QUOTE(kadukas @ 2015 11 12, 13:07)
tik nepergyvenkit jei svers kiek maziau, jie gime gana stambus ir tevai ne is smulkiu, be to dar ir veisle savo duoda. PVZ. ceku meskuciam (jei neklystu) normalu sverti apie 1.5 kg, jie tokie sunkiasvoriai smile.gif
O, kad kauleta ir nepergyvenkit, 6 men tai paauglystes pradzia, jei net nelabai grazus pradeda darytis, subresta apie 1.5 metu, tada jau igaus savo tikra dydi ir forma. Man viena paaugli siule kazkada pirkti, na toks snukutis nestandartinis buvo, sakiau toks ne parodinis, nuo normu nukrypes  g.gif , ikalbejo, o dabar grazuoliu pavirtu



Fyfute irgi dabar kaip pasisiauses zvirblis,kailis auga i visas puses,tokia juokinga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2015 11 12, 11:02)
Sveikos, o kiek turi sverti JK 6 mėn? maniškė nors ir maitinama dažnai, bet kai glostau tokia jau kaulėta.. gal dėl to kad dažnai lakstinėja, ir vaikštinėja? o gal kažkas negerai?? augt auga, didėja, bet tokia jau figuringa kaip aš sakau  biggrin.gif

Mano pusmetinukai sveria po 750 g.
Atsakyti
QUOTE(kadukas @ 2015 11 12, 13:07)
Man viena paaugli siule kazkada pirkti, na toks snukutis nestandartinis buvo, sakiau toks ne parodinis, nuo normu nukrypes  g.gif , ikalbejo, o dabar grazuoliu pavirtu

Labai fainas,matėm gyvai Megoj parodoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kadukas @ 2015 11 12, 13:07)
tik nepergyvenkit jei svers kiek maziau, jie gime gana stambus ir tevai ne is smulkiu, be to dar ir veisle savo duoda. PVZ. ceku meskuciam (jei neklystu) normalu sverti apie 1.5 kg, jie tokie sunkiasvoriai smile.gif


Mūsų ch. teddy mergaitė 10 mėn. sveria 700 gramų, bet neatrodo liesa smile.gif
Atsakyti
mano Persiui 2.5m.sveria 1.280g o Uosis 1.180 jam bus 2 m uz menesio.storuliai kukuliukai jie pas mene lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(linete33 @ 2015 11 12, 17:15)
Fyfute irgi dabar kaip pasisiauses  zvirblis,kailis auga i visas puses,tokia juokinga  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kadukas @ 2015 11 12, 12:07)
tik nepergyvenkit jei svers kiek maziau, jie gime gana stambus ir tevai ne is smulkiu, be to dar ir veisle savo duoda. PVZ. ceku meskuciam (jei neklystu) normalu sverti apie 1.5 kg, jie tokie sunkiasvoriai smile.gif


dėkui už info, nuraminot smile.gif
reikia maistinių svarstyklių, o aš tokių neturiu.. pasvėriau ant elektroninių, bet nerodo nes per mažas svoris.. na nieko, nueisiu kada pas draugę ir pasisversim smile.gif na mano paprasta veislė, gal todėl ir smulkutė smile.gif o jūsų tai gražuolis tikrai, bet ir dičkis smile.gif iškart pamaniau, kad gal čia triušiukas smile.gif blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2015 11 10, 20:14)
grudais,saulegrazom,riesutais nereikia piktnaudziaut,nusipenes parsiukai ,manosios pacios needa.


Aš riešutų aplamai bijojau duoti, galvojau, kad negalima unsure.gif Tai dabar duosiu atsargiai paragauti.

O iki kokio amžiaus kiauliukai auga? Mūsiškei 4 mėn., sveria kiek daugiau nei 500 g,
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2015 11 16, 15:23)
dėkui už info, nuraminot smile.gif
reikia maistinių svarstyklių, o aš tokių neturiu.. pasvėriau ant elektroninių, bet nerodo nes per mažas svoris.. na nieko, nueisiu kada pas draugę ir pasisversim smile.gif na mano paprasta veislė, gal todėl ir smulkutė smile.gif o jūsų tai gražuolis tikrai, bet ir dičkis smile.gif iškart pamaniau, kad gal čia triušiukas smile.gif blush2.gif  wub.gif

Siaip, siuo metu, Lepunelyje yra mano parsiuko anukeliu, vienas taip pat baltas kaip senelis ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif

Nesupratau kas čia maniškei šiąnakt buvo... užmiega visada su dukryte, apie 22 val jau ramu ramu kambary būna, o vakar nesuprantu.. ilgai nerami buvo, poto 2 nakties pradėjo graužti grotas, tai atsikėliau, pakalbinau, paglosčiau.. o ji taip norėjo iš to narvo išeiti.. išbėgo kaip išsigandus, palakstė, poto vėl aš ją į narvą įvariau.. uždengiau narvelį ir nuėjau miegot, vistiek nerimo.. tada atsikėliau ir nunešiau į virtuvę, tai jau nebegirdėjau kiek ji ten graužė ką.. na tikiuosi šią nakt jau nepasikartos, tai.. nes pirmą syk man šitaip ji nerami buvo.. gal jai dantys paaugo? ir norėjo patrumpint? schmoll.gif g.gif gal skaudėjo ką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2015 11 20, 13:36)
Sveikos mergaitės smile.gif

Nesupratau kas čia maniškei šiąnakt buvo... užmiega visada su dukryte, apie 22 val jau ramu ramu kambary būna, o vakar nesuprantu.. ilgai nerami buvo, poto 2 nakties pradėjo graužti grotas, tai atsikėliau, pakalbinau, paglosčiau.. o ji taip norėjo iš to narvo išeiti.. išbėgo kaip išsigandus, palakstė, poto vėl aš ją į narvą įvariau.. uždengiau narvelį ir nuėjau miegot, vistiek nerimo.. tada atsikėliau ir nunešiau į virtuvę, tai jau nebegirdėjau kiek ji ten graužė ką.. na tikiuosi šią nakt jau nepasikartos, tai.. nes pirmą syk man šitaip ji nerami buvo.. gal jai dantys paaugo? ir norėjo patrumpint?  schmoll.gif  g.gif gal skaudėjo ką?  g.gif

Gal ji antros puse uzsinorejo, atsibodo su dvikojais draugauti g.gif
mano merginos per ruja visada suaktyveja, neramios pasidaro
Atsakyti
QUOTE(kadukas @ 2015 11 20, 11:56)
Gal ji antros puse uzsinorejo, atsibodo su dvikojais draugauti  g.gif
mano merginos per ruja visada suaktyveja, neramios pasidaro

g.gif nu gal.. kas ten žino smile.gif o kas kiek laiko ir kiek laiko ji būna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2015 11 20, 15:08)
g.gif  nu gal.. kas ten žino smile.gif o kas kiek laiko ir kiek laiko ji būna?  ax.gif

kas 16 dienu (+-) ir trunka para Tad sianakt jau turetumet ramiai miegoti biggrin.gif
Atsakyti