Įkraunama...
Įkraunama...

****Jūrų kiaulytės****

QUOTE(lenuteirmindaugas @ 2015 11 06, 12:35)
Vilniečių patelių dėmesiui. smile.gif Protingas ir gražus ilgaplaukis patinėlis Pūkis ieško draugės poravimuisi. Yra sveikas, smalsus, mėgsta žiūrėti tv, myli vaikus, mėgsta bučiuotis, dieviną miegojimą ant žmogaus ypač prisiglaudęs prie veido, lovoje, tvarkingas..., judrus, sveikai maitinasi, uoliai mokosi ir leidžiasi dresiruojamas. Labai norisi nors dar ne pavasaris. smile.gif Tai kas nori gražių ir protingų palikuonių rašo man perduosiu Pūkiui. smile.gif Dėkoju kas pakels... Norisi greičiau rasti draugę...  4u.gif


Manau tikrai yra patelė kuri nori to paties.. wink.gif Jei nesunku pasidalinkite su kitais kas augina tas gražuoles ir nėra SM. smile.gif Būsime dėkingi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lenuteirmindaugas @ 2015 11 07, 09:14)
Manau tikrai yra patelė kuri nori to paties.. wink.gif Jei nesunku pasidalinkite su kitais kas augina tas gražuoles ir nėra SM. smile.gif Būsime dėkingi. smile.gif

ivertinkit,kad kiaulytes nesiporuos bet kada, patelem ruja panasiai kas 17 dienu, tad rekomenduojama kartu laikyti apie 2menesius,kad jau garantuotai,kazkurie seimininkai tures likt be savo kiauliuko kuri laika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2015 11 07, 11:14)
ivertinkit,kad kiaulytes nesiporuos bet kada, patelem ruja panasiai kas 17 dienu, tad rekomenduojama kartu laikyti apie 2menesius,kad jau garantuotai,kazkurie seimininkai tures likt be savo kiauliuko kuri laika  smile.gif



Oho. Nežinojau smile.gif Tai kaip man padėti savo Pūkučiui? Nors gal kas norės po to parduoti tuos vaikiukus, tai palaikyti pora dienų manau verta. Abiems džiaugsmo bus biggrin.gif Maniškis vaišina pietumis... biggrin.gif
Papildyta:
Sakykite gal žinote Jūs kuri kur dar galėčiau patalpintu tekstą? Kur būtų jūrų patelių ir t.t.? Dėkoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lenuteirmindaugas @ 2015 11 07, 12:44)
Oho. Nežinojau smile.gif Tai kaip man padėti savo Pūkučiui? Nors gal kas norės po to parduoti tuos vaikiukus, tai palaikyti pora dienų manau verta. Abiems džiaugsmo bus biggrin.gif Maniškis vaišina pietumis... biggrin.gif
Papildyta:
Sakykite gal žinote Jūs kuri kur dar galėčiau patalpintu tekstą? Kur būtų jūrų patelių ir t.t.? Dėkoju smile.gif

Facebooke grupe Juru kiaulytes
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 11 07, 16:24)
Facebooke grupe Juru kiaulytes


Jau ir ten rašiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 11 05, 23:31)
Galit atskirai duoti saulegrąžų,moliūgų sėklų. Aš išvis neperku mišinių.Pati padarau grūdų mišinį iš to ką mėgsta ėsti.


Ačiū labai, aš irgi mielai padaryčiau pati tą sausą mišinį, tačiau nelabai randu info ką dar iš sausų galima duoti? Jei grūdus, tai kokius? Baisu kažką ne tą sumaitinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaičiačiaku @ 2015 11 10, 17:41)
Ačiū labai, aš irgi mielai padaryčiau pati tą sausą mišinį, tačiau nelabai randu info ką dar iš sausų galima duoti?  Jei grūdus, tai kokius? Baisu kažką ne tą sumaitinti  blush2.gif


grudais,saulegrazom,riesutais nereikia piktnaudziaut,nusipenes parsiukai ,manosios pacios needa.
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2015 11 10, 19:14)
grudais,saulegrazom,riesutais nereikia piktnaudziaut,nusipenes parsiukai ,manosios pacios needa.


o maniškė mėgsta tik grūdus ir žirnių čipsus, visas spalvotas baronkas, saulėgražas, ir riešutus , gražiai išstumdo ir palieka ax.gif
Atsakyti
Sveikos, o kiek turi sverti JK 6 mėn? maniškė nors ir maitinama dažnai, bet kai glostau tokia jau kaulėta.. gal dėl to kad dažnai lakstinėja, ir vaikštinėja? o gal kažkas negerai?? augt auga, didėja, bet tokia jau figuringa kaip aš sakau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2015 11 12, 12:02)
Sveikos, o kiek turi sverti JK 6 mėn? maniškė nors ir maitinama dažnai, bet kai glostau tokia jau kaulėta.. gal dėl to kad dažnai lakstinėja, ir vaikštinėja? o gal kažkas negerai?? augt auga, didėja, bet tokia jau figuringa kaip aš sakau  biggrin.gif

maniskiam pries savaite suejo 6men, abu kilograminiai (berniukai), mergaite netoli kilogramo
Atsakyti
QUOTE(kadukas @ 2015 11 12, 10:05)
maniskiam pries savaite suejo 6men, abu kilograminiai (berniukai), mergaite netoli kilogramo

matuosimės šiandien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2015 11 12, 12:18)
matuosimės šiandien smile.gif

tik nepergyvenkit jei svers kiek maziau, jie gime gana stambus ir tevai ne is smulkiu, be to dar ir veisle savo duoda. PVZ. ceku meskuciam (jei neklystu) normalu sverti apie 1.5 kg, jie tokie sunkiasvoriai smile.gif
O, kad kauleta ir nepergyvenkit, 6 men tai paauglystes pradzia, jei net nelabai grazus pradeda darytis, subresta apie 1.5 metu, tada jau igaus savo tikra dydi ir forma. Man viena paaugli siule kazkada pirkti, na toks snukutis nestandartinis buvo, sakiau toks ne parodinis, nuo normu nukrypes g.gif , ikalbejo, o dabar grazuoliu pavirtu
user posted image
Atsakyti