Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie puodus

Paieškojau informacijos apie tuos silit puodus... Kaina būtų padori, bet kad aš nesusiorientuoju su tomis medžiagomis doh.gif http://www.puodai.lt...m...nr=2&lang=1 Kažin, kas geriau, plienas, titano keramika ar silargan. Padėkit, kas suprantat.Kokie kurios medžiagos privalumai ir trūkumai g.gif
Atsakyti
nusipirkau contacto sangaidoj. Nu jau kokie puodai superiniai!!!!! Puikus kokybės ir kainos santykis. Labai džiaugiuosi juos nusipirkus, o verdu tikrai daug ir turiu su kuo palyginti. smile.gif tai ne reklama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2008 04 03, 18:17)
sillit (atrodo taip parasiau) ju parduoruve yra vytauto 49 parodoj labai jau gyre , bet kaip istikruju tai nezinau  g.gif


aš daug iš ten turiu - ir titano keptuvę, ir greitpuodį, ir puodus iš stiklo keramikos, mama - medicininio ar kokio ten plieno. esam labai patenkintos, nors kaina nemaža buvo, kai ką pirkom išsimokėtinai.
Papildyta:
QUOTE(nengute @ 2008 04 05, 08:17)
Paieškojau informacijos apie tuos silit puodus... Kaina būtų padori, bet kad aš nesusiorientuoju su tomis medžiagomis  doh.gif http://www.puodai.lt...m...nr=2&lang=1 Kažin, kas geriau, plienas, titano keramika ar silargan. Padėkit, kas suprantat.Kokie kurios medžiagos privalumai ir trūkumai  g.gif


nueik į saloną Vytauto pr., ten viską labai maloniai paaiškina. man asmeniškai labiau stiklo keramika, tai čia tikriausiai silargan, o mami - plienas. tik titaninių keptuvių į nieką nekeistume first.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gaspadinėlės. Ar teko kam nors susidurti su BACHMAYER SOLINGEN firmos puodais? Kas čia per stebuklas? Rašo, kad tai Zepterio analogas, tik gerokai pigiau, na, ir visiskiti privalumai- virimas be vandens, kepimas be riebalų- yra. Internete žiūrėjau- kaina svyruoja nuo 1300 iki 4000 už tokį patį rinkinį. Tik kad atsiliepimų niekur neradau g.gif . Apie daugelį puodų rašo, kad tai tų brangiųjų analogai, tik nesinori nusipirkt š..., ne metams gi perkiesi. Gundausi, nes siūlo pigiau. Taigi, kaip visada primiausia noriu sužinoti supermamų nuomonę. Ačiū ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
Labas, aš spalio mėn įsigijau Berghoff puodus su nekaistančiom metalinėm rankenom - ir iki šiol esu jais labai patenkinta, pirkau taip pat ir peilius, kurie ir gi thumbup.gif .Pirkau gariūnuose, nes ten puodas 60-70lt pigesnis nei parduotuvėje 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
Turiu ir as Baueriu. kadangi gavau juos dovanu, tai ir esu patenkinta, bet jei butu teke paciai moketi- nezinau ka tada sakyciau g.gif
Jei dabar ieskociau nauju puodu, tikrai rinkciausi pigesnes firmos, tikios kaip Berghof.
Nesakau kad maniskiai, tai yra Bauriai prasti, bet dabar tikrai galima nupirkti ne ka blogesniu uz juos.
O bauriai nuo Zepteriu skiriasi tik gal dizainu...
sekmes.
Atsakyti
namuose turiu ir kelis zepteriukus, o dabar nusipirkau contacto puodus, skirtus profams. Neprastesni! Esu labai jais patenkinta, beje ir dizainas gražus (bet čia jau kaip kam)
Atsakyti
aš nusipirkau Gipfel firmos puodus dėl dizaino blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nugi jie man labai wub.gif Žinau, kad jie kažkas panašaus į Bauerį, tik va, kad keptuvėj tai kept nemoku ax.gif prisvyla, tai nusipirkau tefloninę tongue.gif Gal kas gali mane apšviest, koks ten ypatingas kepimo būdas, nes aš su ja nesusitvarkau ax.gif
pabandau įkelt savo puodus, tik dėl tvarkos nieko nesakykit, čia jie užima garbingą vietą bute, dar remontuojamame. Dabar jau naudoju juos 2 mėn. apsipatenkinus.
user posted image

doh.gif nu vien žo, dizainas nelabai ir matosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lidija: 14 balandžio 2008 - 09:59
pas mus BergHoff
labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
maciau gipfel puodus.... Lidija tai juose verdi kaip baueryje ir zepteryje ar ne... nes buvo puodu ir su tuo indikatoriumi bet dangtis kazkoks lengvas pasirode negu zepterio.... cia maciau vokiskose prekese (mazoji vokietija ar kaip ten vadinas g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2008 04 16, 09:31)
maciau gipfel puodus.... Lidija tai juose verdi kaip baueryje ir zepteryje ar ne... nes buvo puodu ir su tuo indikatoriumi bet dangtis kazkoks lengvas pasirode negu zepterio.... cia maciau vokiskose prekese (mazoji vokietija ar kaip ten vadinas g.gif )

blush2.gif verdu kaip puoduose, jokių technologijų nežinau, man gėda ax.gif aš gi sakiau, kad dėl jų dizaino nusipirkau tongue.gif
tik va keptuvę tik troškinimui pritaikiau rolleyes.gif , ji gi man svyla kepant doh.gif
iš tos parduotuvės ir pirkau, ir ten jie nelabai pigūs schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lidija: 16 balandžio 2008 - 13:56
QUOTE(jautukas2 @ 2008 01 24, 20:18)
Jo rinkinukas ir man sis patinka drinks_cheers.gif Bet kad niekas neatsiliepe. g.gif Gal niekas nepirko is metalo amziaus puodu? doh.gif


Aš praeitą vasarą pirkau iš to rinkinio keptuvę ax.gif . Keptuvę naudoju ir daržovių troškinimui. Tikrai kepu ir verdu be vandens. Jei mėsytę kepu, tai ji pirmiausia prilimpa, tad nereikia supanikuoti, ypač kotletus kepant, o po 3-5 min pati atšoka..
Rudenį dar nusipirkau didesnį puodą iš Zepterio, tai galiu drąsiai teigti, skirtumas tik toks, kad Zepterio dangtis sunkesnis, tad galite drąsiai pirkt. Tiesa, termometro šlapinti nerekomenduoja.
Siulyčiau parduotuvėje dar gerai pardavėjos išsiklausineti ką ir kaip, jos ten viską patars.
Atsakyti