Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie puodus

Titano VOOL keptuvės (mano pačios patirtis) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nupirko ir mano vyras tuos puodus ir peilių rinkinį iš lenko su mersu už 800 Lt lotuliukas.gif

Puodai geri, bet va keptuvė tai jau vakar į šiukšlių konteinerį iškeliavo. Kam man ji, jei nieko joje kepti negaliu? Svyla rupūžė, nors tu ką doh.gif Pasilikom keptuvės dangtį, pritaikysim prie normalios keptuvės, kurioje galima maistą kepti.

Kažko tas lenkas žiūriu aplink KLP ir daugiausia vyrams siūlo tuos puodus? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukelis: 03 birželio 2008 - 14:35
Norėjau paklausti tų kurios naudojasi Berghofais, nes planuoju juos pirkti. Ar tie puodai ne per sunkūs?
Parduotuvėje pakilnojus tai vieni buvo labai lengvi ir pigesni, bet pardavėja pasakė, kad tai patys paprasčiausi puodai, nes jų dugnas tik iš 3 sluoksnių ir patarė pirkti brangesnius, kurių dugne kapsulė ir jis iš 6 sluoksnių (jie ten šilumą ilgiau išlaiko, taupo energija ir t.t.). Tačiau pakilnojus pastaruosius jie pasirodė jau labai sunkūs. Tai ir galvoju jei jie tušti tokie sunkūs, tai kaip bus jei juose bus maisto. Ar čia visi dabar geri puodai tokie sunkūs?
Atsakyti
Gaminu Bergoff puoduose jau daugiau nei 6 metai, iš tiesų jie sunkūs, bet pripratau prie to sunkumo, atrodo taip ir turi būti.
Atsakyti
Mane irgi suintrigavo Gipfel puodų rinkinys. Šeimininkės- kurios turite- pasisakykit, ar geri, ar verta pirkti? Dizainas labai gražus, bet kažin kaip jie?? g.gif Ir kaina su nuolaida -650 Lt.(4 puodai ir keptuvė) Apsispręsti reikia per savaitę.. doh.gif Padėkite, prašau... rolleyes.gif

Šiaip ateity vis svajojau Zepterius įsigyti, bet gal ir šie nelabai kuom prastesni??
Atsakyti
O kas čia per puodai ir kur jų būtų galima įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 06 09, 15:17)
O kas čia per puodai ir kur jų būtų galima įsigyti?


Aš vakar juos mačiau parduotuvėje "Mažieji vakarai" Pylimo g. Parduotuvė užsidaro, tai ten dabar išpardavimas. Bet sakoma, kad ir Gariūnuose jų yra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso_dulkele @ 2008 02 29, 11:36)
As turiu bauerio  puodus ir paprastus nerudyjancio plieno puodus su stiklo dangciais.Ir kaip manot, katruos naudoju dazniausia?Ogi paprasti puodai man labiau patinka.Vien jau tuo, kad lengvesni, juos lengviau isplauti(lengvesni). Man labiau patinka, kai per stiklini dangteli matau, kas puode darosi.Bauerio keptuve d naudoju, kai reikia ka nors patroskinti, bet mano nuomone tai be reikalo as juos kazkada isigijau.Jei dabar reiketu rinktis puodus, as rinkciausi ne pacius brangiausius nerudijancio plieno puodus su plieninem rankenelem(plastmasines svyla)ir kad dangciai butu stikliniai.Jei dangtelis ir suduztu, galima rasti kita nusipirkti.

drinks_cheers.gif Bauer tikrai sunkūs ir be to keptuvė svyla, ar aš čia naudotis nemoku, ar ką. unsure.gif Tai jos beveik nenaudoju, nebent prisireikia antros keptuvės. Pvz., bulvių puode neverdu, nes norisi galiausiai vandenį išgarinti. Antrame aukšte kažkada bandžiau virt, bet labai "šlapios" buvo. Maniškiui nepatiko doh.gif . Nebent kitas daržoves galima troškinti. Tada liuks gaunasi thumbup.gif . Visumoj geri(išskyrus keptuvę), bet ne stebuklas.
Atsakyti
Mes Contacto puodus susipirkom. Metai, kaip naudojam- skundu neturiu. thumbup.gif
O patyrimas su Berghoffo produkcija toks: turim 2 keptuves ir virduli, vienoj keptuvej ar dugnas issigaubes, ar ka, bet man aliejus visada i krastus subega, o vidurys visikai sausas visada doh.gif Na, kitos, tai daznai nenaudojam, nes grilio tipo, kvadratine, o prie jos dangcio nebuvo, papildomai irdi negavom nusipirkt, tai laaabai erzina pritaskyti priebalai po gaminimo doh.gif O virdulio dangcio laikiklis po 2 sav. nuluzo... Ai, zodziu daugiau nepirksim ir tiek. Puodu neturiu, bet kol kas dziaugiuosi, kad ir neisigijom lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai naudoju Zepterio puodus.Isimylejau per pirma prezentacijos minute smile.gif Ir greitai ir sveikai ir skaniai!!!Duju ir laiko sutaupau.Pirmus kartus prisisvilinau tai puikiausiai issiplove.Mesyte ir kotletus issikepu be aliejaus ir puikiausiai apkepa.Kepiau bergofo keptuvej, tai prisvilo, gal nemokejau...Nekeisciau i nieka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2008 06 15, 23:15)
As tai naudoju Zepterio puodus.Isimylejau per pirma prezentacijos minute smile.gif Ir greitai ir sveikai ir skaniai!!!Duju ir laiko sutaupau.Pirmus kartus prisisvilinau tai puikiausiai issiplove.Mesyte ir kotletus issikepu be aliejaus ir puikiausiai apkepa.Kepiau bergofo keptuvej, tai prisvilo, gal nemokejau...Nekeisciau i nieka schmoll.gif

As jau kelinti metai naudoju Berghoffo puodus! Ir tikrai jokiu nusiskundimu neturiu. Kai prisvilinau bulves, kuo puikiausiai issiplove. Jie man niekuo nesiskiria nuo Zepterio puodu! Vieninteli skirtuma matau ,tai kaina!
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2008 02 26, 08:23)
Aš irgi apie Berghoff pasvajoju wub.gif

As gavau dovanu puodus ir keptuve is berghoff. labai patinka man sie puodai, o svarbiausia - tinka ir indukcinei kaitlentei wink.gif
Atsakyti