Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

Gal kas esat susidūrę su nagų grybeliu. Mano uošvienės kojų nagai kažkokie deformuoti, labai sustorėję, kaikurie atrodo net storesni nei pusė centimetro, aš jos klausiau kas jai yra, o ši sakė tipo čia nieko tokio, vyresniems žmonėms būna. O paskui pasakė, kad pas ja darbe beveik visoms kolegėms taip nagai deformuojasi.Vajetau kaip išsigandau, gal jai nagų grybelis? O juk vasarą per atostogas vistiek pas juos nuvažiuojam, tai jei grybelis, galime visi užsikrėsti ir dar vaiką užkrėsti sad.gif Tai gal kas esat susidūrę su šia liga, na gal čia ir ne liga, o tik šiaip nuo kažko nagai storėja. Patarkit prašau, nes kažkaip baisu, juk nejuokas manau jei tai grybelis g.gif Tiesa, kai pasakiau uošvienei, kad reiktų pas odos gydytoją pasirodyt, tai ji tik nusišypsojo ir pasakė, kai jai reikės ji pasirodys, o dabar nėra reikalo.
Atsakyti
Panasu, kad jai is tikruju nagu grybelis g.gif .
Atsakyti
http://www.sveiki-nagai.lt

ce rasi visa informacija, net ir nuotraukas
Atsakyti
Garantuoju, kad tai grybelis.Nevaiksciokit basom kojos pas ja namie,neavekit jos avalynes jokiu budu,slepeciu,nesinaudokit tuo paciu muilu,ranksluosciu.Ir dar labai labai saugokites.Liga tai baisi cia.Jos gydymo kursas geresniais vaistais kainuoja apie 1100 Lt vienam zmogui,taigi pamastykit ir imkites atsargumo.O tai ypac bjauru,kai nuimineja chrirurginiu budu net nagus sad.gif
Atsakyti
O gal teko susidurti su pedu grybeliu?
Itruke ir paraude tarpupirsciai. Kuo ir kaip gydetes?
Atsakyti
QUOTE (Puuga @ 2004 07 12, 08:24)
O gal teko susidurti su pedu grybeliu?
Itruke ir paraude tarpupirsciai. Kuo ir kaip gydetes?

jeigu tikrai pedu grybelis ( nustato tyrimais) ir nepazeisti nagai - lamizilio kremas - 3 savaiciu kursas. Bet geriausa vistik pas gyd. nueiti
Atsakyti
Seniems zhmonems buna nagu deformacijos del medzhiagu apykaitos sutrikimu ir pan. Jie sustoreja, pasidaro grubleti ir dar visokie visokie. bet tam reikia ishsitirti del grybelio, kad suzhinoti ar tikrai jo nera.

Nors beje tai ne tik senu zhmoniu liga.

Man 25 ir pas mane stori, grubleti deformuoti ir dar visokie -ti nagai. beveik kas metai tikrinuosi del grybelio, vien del to kad turechiau pakishti laboratorijos tyrimu rezulta, kas ne taip pasizhiuri ar kam del to kyla keblumu, arba uzhriechia nosi su mintim tu grybeliuota.

Kankinuosi su tokiais nagas nuolat juos lakuodama, matiniais lakais kad nesimatytu. nors kas pastabus viska pamato.

Bendrai shi liga vadinama nagu distrofija - kaip man daktare aishkino visos nagu ligos (jei tai ne grybelis) taip vadinamos.

Ir tai nepagydoma, nebent norechiau likti be visu nagu (chirurginis shalinimas).

sad.gif

idomu ar imanoma kokia plastine nagu operacija?, kad kaip ideda silikonus i papus, kad idetu kokius naujus nagus vietoj savu???

gal kas girdejo???
Atsakyti
Tai va tai va ir man nustatė nagų grybelį, aš irgi galvojau, kad man tokie deformuoti nagai, o pasirodo ne. Gal kuriai buvo papasakokit, kaip ilgai gydėtės. sad.gif
Mano mažei vienas nagiukas labai storas, vietoj ligoninėj darė tyrimus, nieko nerado, tai išsiuntė pakartotinus tikslesniems, bus matyt.
Atsakyti
Kiek as zinau, senesnio amziaus zmones bijo del grybelio eit pas gydytoja, nes anksciau nebudavo tam reikalui kito gydymo, tik lupti nagus, kas ner labai smagu, kai pamastai smile.gif

Gi dabar nelupa tu nagu, o yra geriami vaistai...

As daba galvoju - tureciau ta grybeli - tai jau geriau man nagus luptu, negu as su juo buciau, tfu tfu tfu. Turiu kazkokia grybelio fobija biggrin.gif
Atsakyti
Va turiu beda blush-anim-cl.gif

ne del nesvaros, o paveldeta..mano mociutei 5kartus salino koju nagus ir nulis..ji su tokiom baisiom kojom........as vaikysteje turejau sia nemalonia beda ir operacija ir va padirbau JAV pabuvau su sporbaciais per karscius ir padevejau vyro sesers batus (nors jos kojos sveikos) sioaubas kaip pamaciau, kad 4 naguciai baisus pasidare..labai dabar saugau vaikus nuo sios bedos...labai noriu pagydyt,blush-anim-cl.gif i savo koja ziuret,,,,,,,,,,,
Gal zinote kodel va taop nuo kokio organizmo sutrikimo atsiranda toks baisus dalykas..........
Atsakyti
Kazkada turejau nagu grybeli issigydziau exoderil tepalu (tepti reikejo puse metu 2x per diena)
Atsakyti
QUOTE(skriste @ 2004 10 02, 15:07)
Tai va tai va ir man nustatė nagų grybelį, aš irgi galvojau, kad man tokie deformuoti nagai, o pasirodo ne. Gal kuriai buvo papasakokit, kaip ilgai gydėtės. sad.gif
Mano mažei vienas nagiukas labai storas, vietoj ligoninėj darė tyrimus, nieko nerado, tai išsiuntė pakartotinus tikslesniems, bus matyt.
Jei dar ne per velu g.gif , gydymas toks: po savaite kas menesi (viso 3 men) geriami vaistai. L. stiprus, skiria gydytojas, yra kompensuojami, bet vis tiek kainuoja apie 100 lt menesiui. Dar visokie tepaliukai, batu dezinfekcija, zodziu, ilga istorija, bet rezultatai - puikus. Velyva rudeni pradejau, o vasara jau vaiksciojau su dailiu pedikiuru.
Sekmes ir kantrybes! mirksiukas.gif
Atsakyti