Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

QUOTE(-DolceVita- @ 2011 03 16, 22:59)
pradejau ir as jodo-acto terapija, po kiek laiko pasipasakosiu kaip sekasi. Vaistu gerti nenoriu, gaila savo kepeneliu. Isbandysiu pirma tradicini metoda. labai tikiuosi, kad pavyks  rolleyes.gif

LAIKOM KUMŠČIUS 4u.gif 4u.gif 4u.gif SĖKMĖS IR KANTRYBĖS GYDANTIS 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba. Pasidalinsiu ir as savo bedele. Mano rankos nykscio nagas viena puse pagelto ir isstorejo,kita pabalo. Apsilankiau pries 3 men. Kauno 2-osiso odos dispanseryje, gydytoja padare tyrima (grybo nerado, tuo kartu apsidziaugiau), bet irase paziurejus irase onichomikozė ir israse tepaliuka tepliotis. Tepliojau as tuos 3 men., nukarpius naga iki negalejimo, o padetis nieko nesikeite, vis ataugdavo sustorejes nagas, o deme nieko nenuaugdavo. Pasirodziau ir vel toj pacioj poliklinikoj neapsikentus, paeme paseli, ( ta karta net nesiule jo daryti, o as nesusiprotejau paprasyti), bet nezinau ar isvis jie ka ten ras. Mano mama turi koju nagu grybu gryba is isvaizdos, toki koki sugooglinus ismeta uzienietiski saitai su nuotraukom, gydytoja ir loborante ta patvirtino, bet siandien nuvaziavus tyrimo atsakymo vos soko negavo jo nerasta ne ant vieno nago( nors mamai prigrasinau neplauti koju su muilu 24h pries tyrima, tepaliuku jokiu nenaudojo)ir liepe daryti mokama paselio tyrima blink.gif . Kazkaip itarimai kyla, kad cia kazkas tikrai su jais negerai (poliklinika), nes kol mama eilej lauke salia vyras isejo su tokiu paciu atsakymu, nors jo nagai, kaip jis pats sake ziaurus ir jam liepe paseli daryti, kuris yra mokamas. Tai as ir mastau, kad jie specialiai neranda, nors gydytojai pripazysta, kad tai grybas, bet vaistu geriamu neraso, kol tyrimai jo neparodo. Tai dabar ir mastau, jeigu man jo neras (as vartojau tepaliukus), o pasiruosus vaistus gert tai man ju nerasys, o i uzsieni isvykstu uz savaites ir man dirbt su zmonem reikia, kaip man rankas istraukt.. doh.gif Ar yra kam taip dar buve, kad 3 zmonem is eiles nerastu grybo, nors visi pozymiai grybo ir laboratorijoj ta moteris pripazysta, kad tai isisenejes grybas.. Issiliejau.. unsure.gif
Atsakyti
Aš jau turiu sveikai ataugusį nagutį, bijau džiaugtis, nes kai ataugo pirmą kartą, tai pasidžiaugiau mėnesį ir vėl kažkur pasigavau tą bjaurybę. Aš vargau nuo rugpjūčio. Dabar neinu nei sportuoti, nei į baseiną, auginu lašinius...ir grožiuosi savo rankų nagais 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atėnė V: 29 kovo 2011 - 11:36
QUOTE(Atėnė V @ 2011 03 29, 11:35)
Aš jau turiu sveikai ataugusį nagutį, bijau džiaugtis, nes kai ataugo pirmą kartą, tai pasidžiaugiau mėnesį ir vėl kažkur pasigavau tą bjaurybę. Aš vargau nuo rugpjūčio. Dabar neinu nei sportuoti, nei į baseiną, auginu lašinius...ir grožiuosi savo rankų nagais 4u.gif .

thumbup.gif kaip pavyko išsigydyt?
Atsakyti
bigsmile.gif kaip smagu,mano nagučiai irgi auga,dar biški banguoti,bet jau gražiai šviesūs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 03 29, 15:14)
thumbup.gif kaip pavyko išsigydyt?

Teko gerti vaistus, du kursus.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2011 03 30, 07:04)
Teko gerti vaistus, du kursus.

džiugu, kad padėjo 4u.gif linkiu, kad nebeprikibtų ta bjaurastis daugiau niekada 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na ir kaip jūsų nagučiai auga?man tai gražu žiūrėti ir jei pavasaris toks ilgas tai tikiu,kad atviros avalynės atsiauginsiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 04 11, 15:36)
na ir kaip jūsų nagučiai auga?man tai gražu žiūrėti ir jei pavasaris toks ilgas tai tikiu,kad atviros avalynės atsiauginsiu  wub.gif



ar gydaisi su jodu?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti