Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

Negalvokit kad visiems tinka vienas receptas.Kaip jau buvo minėta tai ilgas gydymo procesas ir brangus, o rezultatas neaiškus. Aš gydžiausi puse metų ir nagą nulupo,bet nieko gero. Grybelis sustojo nei plečiasi nei išnyksta.Tuo pačiu ir vyras gydėsi, krūvą pinigų išleidom, vaistai labai stiprūs per kepenis duoda.Avalynę turi dizenfikuoti arba išmesti kaip dizenfikuosi žieminius batus,kojines išmesti. Prieš kiekvieną gydymo mėnesį dizenfikuoti. Jei turi kantrybės ir lėšų pirmyn.
Atsakyti
Kiek girdejau, kad nagu grybelis daznai issivysto ir nuo dazno ir didelio antibiotiku vartojimo. Kad to isvengt, butinai prie antibiotiku reikia gerti ne tik floros atstatymui jogurto bakterijas, bet ir vitamina C. Butent, kad isvengt grybelio.
Atsakyti
QUOTE(Ritukas @ 2004 06 18, 16:36)
Gal kas esat susidūrę su nagų grybeliu. Mano uošvienės kojų nagai kažkokie deformuoti, labai sustorėję, kaikurie atrodo net storesni nei pusė centimetro (...)

panasu, kad nagu grybelis, labai panasus vaizdai kaip pas mano mama, o jai pripazino oficialiai, kad nagu grybelis sad.gif
QUOTE(Aga @ 2004 07 06, 07:09)
Garantuoju, kad tai grybelis.Nevaiksciokit basom kojos pas ja namie,neavekit jos avalynes jokiu budu,slepeciu,nesinaudokit tuo paciu muilu,ranksluosciu.Ir dar labai labai saugokites.Liga tai baisi cia.Jos gydymo kursas geresniais vaistais kainuoja apie 1100 Lt vienam zmogui,taigi pamastykit ir imkites atsargumo.O tai ypac bjauru,kai nuimineja chrirurginiu budu net nagus sad.gif

kas del gydymo tai labai brangus, durniausia, kiek zinau vaistai nekompensuojami, arba bent jau patys reikalingiausi nekompensuojami schmoll.gif Siaip mama po apsilankymo pas gudutojus vaistinej nusipirko tokio purskalo (nepamenu pavadinimo), juo ispurskem visa seima savo batus, kojines, tapkes, netgi pedkelnes isiskalbem, su karstu lygintuvu ir isspurskem. Jau 2 metai kaip jai diagnozuotas grybelis, bet tfu tfu tfu ne vienas is musu neuzsikrete. Man buvo didysis kojos nagas pageltonaves, padare tyrimus, bet nieko nerado, gydytoja itaria, kad cia tai nuo blogesnes kokybes lako, matyt kada busiu nusilakavusi nagus blogu laku blush2.gif
QUOTE(Noa @ 2004 10 02, 14:28)
Gi dabar nelupa tu nagu, o yra geriami vaistai...
As daba galvoju - tureciau ta grybeli - tai jau geriau man nagus luptu, negu as su juo buciau, tfu tfu tfu. Turiu kazkokia grybelio fobija biggrin.gif

Siaip praktiskai paskutine galimybe yra lupti nagus, Be to tai skausmingiau, laiko ligininej, bet [igiau, ne kiekvienas turi kelis tukstancius vaistams. Tuo labiau, kad pvz mano mama isleido paie 3000 litu, bet liga nepraeji, o vos vos sustojo...kai pagalvoji, vien tam, kad truputi sustotu, trys gabalai yra daug. Zinoma sveikata yra brangiausia, bet kai pinigais nelyja, tai...
QUOTE(linau @ 2004 10 25, 14:56)
ne del nesvaros, o paveldeta..mano mociutei 5kartus salino koju nagus ir nulis..ji su tokiom baisiom kojom........as vaikysteje turejau sia nemalonia beda

man regis, kad ta liga paveldima- mama turi sia liga, mano senelis (jos tevas)...bet ji atsiranka kaip suprantu jau gal senesnuems, zinoma su ivairiom isimtim g.gif
Atsakyti
Kaip bijau fear.gif Vakar sugalvojau koju nagucius pasigrazint, ogi ziuriu, kad puse nago atlupt galima sad.gif Nagai geltoni, cia sneku apie didiji kojos nagiuka.Ytariu, kad tai nagu grybelis sad.gif O dar kai cia paskaitinejau, zliumbiau visa vakara cry.gif Arteja vasara, o man kazkoks grybelis doh.gif nei niezti nago,nei tarpupirsciai issute, o jau nagas tai nekaip atrodo verysad.gif Na man dar bedu ir pinigu leidimo mazai doh.gif -tai ginekologines problemos, cia dar grybelis dasides, neduok dieve blink.gif
Atsakyti
MEREJA, greiciau registruokis pas dermatologa! Netempk laiko! Kaip matai, kazkam cia buvo ir nuo nagu lako pageltes nagas g.gif Man ir pamenu taip buvo, kuri laika nelakavau ir praejo, bet geriau, kad paziuretu gydytojas. Jei nieko nebus, galesi tik dziaugtis. Dauguma is tos baimes ir nenueina iki gydytoju, o paskui jau mazai ka galima padaryti. Paskubek!
Atsakyti
Man tai irgi vienas nagas kelia itarima. Viskas prasidejo kai buvau amerikoj, dirbau po 16h labai karsta, o kojos beveik visa diena batuose, koju grybeli issigydziau su tepalu, bet nagu..hmm net baisu pagalvoti kad gali lupti
Atsakyti
Sveikutės, turėjau ir aš tokią bėdą kaip nagų grybelis kokį 10 metų. Sakau turėjau nes jau dėkui dievui išsigydžiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . O tai truko ilgai. Ir rankas jau buvau nuleidusi. Dar mokykloje mokiausi kai du mazieji kojų pirštai pasidarė negražūs , skeldėti ir vienu žodžiu išvada - grybelis. Buvau pas gydytoją- dar po šiai dienai prisimenu kaip keikiausi išėjus. Buvo taip: gydytoja patvirtino kad grybelis, liepė gultis į venerinių ligų ligoninę šalinti nagus (tais laikais tik ligoninėje gulint tai buvo galima daryti). Baisu pasidarė kad ten atsigulus galiu išeiti jau nebe nagų grybelį turėdama o dar kai ką. Atsisakiau. Paklausiau gal yra kokių vaistų (tepamų ar geriamų). Atsakymas pribloškė-yra , bet tu eik į vaistinę ir klausk vaistininkės. Atšoko fantazija ką ir bedaryti. Ko tik nebandžiau-kaip čia kažkas rašė ir lamisil ir exoderil -niekas nepadėjo. Taip vargau - neidavau į baseiną, pirtis, vasarą uždaresnės basutės ir pan. Jau ir kompleksuoti pradėjau. bet praeitais metais nuėjau privačiai pas dermatologą, jis pašalino tuos du nagus (vietine nejautra), po pusvalandžio išvažiavau namo. Gėriau Terbisil tabletes rodos 1 mėn.-beje kompensuojamos. Ir thumbup.gif thumbup.gif Tas šalinimas atrodo baisus bet tuomet reikia trumpesnį laiką tabletes gerti. pasalinti nagai jau kitą dieną buvo pasidengę tokia plona plėvele, persirišinėjau namie. Nagai atrodė kaip ryškiai raudonu laku dažyti. Pavaikščiojau pora dienų su mamos batais, o paskui į savo tilpau. jei dabar reikėtų- turbūt vėl rinkčiausi šalinimą, nes kiek žinau vaistai tikrai labai kenkia kepenims. Nepašalinus nagų man būtų reikėję gerti vaistus apie 4 mėn. o dabar tik 1.

Papildyta:
Tiesa, o batus gydytojas man patarė taip dezinfekuoti - įdėti į bato vidų vatos gabaliuką suvilgytą acto esensija (rodos 75 proc. ). Taip į kiekvieną batą.Įdėti batus į maišelį ir sandariai užrišti. Laikyti pora dienų. Taip kad galima ir žieminius batus dezinfekuoti. Nors tiesą pasakius svarbiausia ir būtiniausia dezinfekuoti batus kuriuos dėvi basa koja.
Sėkmės ir kantrybės atsikratant to brudo
Atsakyti
QUOTE(Turtas @ 2004 07 20, 17:28)
Seniems zhmonems buna nagu deformacijos del medzhiagu apykaitos sutrikimu ir pan. Jie sustoreja, pasidaro grubleti ir dar visokie visokie. bet tam reikia ishsitirti del grybelio, kad suzhinoti ar tikrai jo nera.

Nors beje tai ne tik senu zhmoniu liga.

Man 25 ir pas mane stori, grubleti deformuoti ir dar visokie -ti nagai. beveik kas metai tikrinuosi del grybelio, vien del to kad turechiau pakishti laboratorijos tyrimu rezulta, kas ne taip pasizhiuri ar kam del to kyla keblumu, arba uzhriechia nosi su mintim tu grybeliuota.

Kankinuosi su tokiais nagas nuolat juos lakuodama, matiniais lakais kad nesimatytu. nors kas pastabus viska pamato. 

Bendrai shi liga vadinama nagu distrofija - kaip man daktare aishkino visos nagu ligos (jei tai ne grybelis) taip vadinamos.

Ir tai nepagydoma, nebent norechiau likti be visu nagu (chirurginis shalinimas).

sad.gif

idomu ar imanoma kokia plastine nagu operacija?, kad kaip ideda silikonus i papus, kad idetu kokius naujus nagus vietoj savu???

gal kas girdejo???


Nerasai, ar koju ar ranku nagai tokie. Nors abu variantus tau puikiai gali sutvarkyti manikiuro specai su geliu arba akrilu. Jei tikrai turi pazyma, kad tai negrybelis....


Atsakyti
QUOTE(Jasmin @ 2006 03 08, 16:38)
Gėriau Terbisil tabletes rodos 1 mėn.-beje kompensuojamos. Ir  thumbup.gif  thumbup.gif

Sveikutes smile.gif Ir as susiduriau su ta problema. doh.gif Mano vyro nagai jau deformuojasi,o priverst tept kiekviena diena beviltiska.Bijau,kad jau ir pas mane pereis.Del viso pikto tepu lamizilio puskalu,profilaktikai sau.
Pirkau lamizilio tabletes,bet jas reikia kieviena diena gert.Orungalis su pertraukom,bet kaina jo labai jau gasdina.Na bet pagalvojus gaunasi pigiau nei lamizilio tabletes.O kiek kainuoja tas Terbisilis?
Atsakyti
Apie Terbisil ir kitus vaistus rasi čia http://www.vaistai.lt/ ,o batus,kojines ir kojas dezinfekuoti puikiai tinka Cutasept F aerozolis . mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmire @ 2006 04 05, 18:26)
Apie Terbisil ir kitus vaistus rasi čia http://www.vaistai.lt/ ,o batus,kojines ir kojas  dezinfekuoti puikiai tinka Cutasept F aerozolis . mirksiukas.gif

4u.gif didelis aciu. smile.gif Net kojnes reikia dezinfekuot?Pirma karta girdziu blink.gif Tai gal pries skalbima kaip nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2006 04 06, 00:17)
4u.gif didelis aciu. smile.gif Net kojnes reikia dezinfekuot?Pirma karta girdziu blink.gif Tai gal pries skalbima kaip nors? g.gif


Na,skalbimas grybelių pilnai nepašalina,todėl jau išskalbtas sausas kojines reikia išpurkšti dezinfekcine priemone.Beje,tikslus pavadinimas yra Cutasept feet 250ml.
Jei skaitai vokiškai,tai čia rasi apie Cutasept 4u.gif http://www.bode-chem...odukt/index.htm


Atsakyti