Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 16

1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis
6 dalis
7 dalis
8 dalis
9 dalis
10 dalis
11 dalis
12 dalis
13 dalis
14 dalis
15 dalis

Trečioje ir ketvirtoje dalyje daugiausia informacijos apie vėlimo techniką

Kaip velti skrybėlę
Kaip velti skylėtą šalį
Kaip velti batukus
Kaip velti kilimėlį

na ir aišku mūsų mylimasis veltinio forumas


Atsakyti
Bet tempai mūsų veltiniautojų tai oj oj blink.gif tik spėk skaityti ir temas keisti biggrin.gif
SuperMama turėtų padidinti leistinų žinučių kiekį specialiai veltiniui lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nes beveik kas savaitę vis nauja tema atsiranda mirksiukas.gif
Sraigute, pirštinytės labai labai gražios wub.gif thumbup.gif Ir ta nauja pingvinų veislė puiki tiesiog thumbup.gif Paprasti pingvinai nebūtų tokie mieli ir gražūs 4u.gif
Ir šiaip... Kaip jūs taip dekorą idealiai prikabinat, aš niekaip nesuprantu... Nesigauna man ir viskas... unsure.gif
Be to kažkaip apleidau veltinį verysad.gif Vis per tuos mokslus... O dabar prisėsti niekaip neprisiruošiu doh.gif Gal kokių "vaistų" žinote blush2.gif Rankos šąla, kojos šąla, o dirbti nesinori kažkodėl doh.gif lotuliukas.gif Gerai, kad bent kepurę seniau buvau pasidarius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tapkute: 30 sausio 2007 - 16:08
QUOTE(tapkute @ 2007 01 30, 17:07)
Bet tempai mūsų veltiniautojų tai oj oj  blink.gif  tik spėk skaityti ir temas keisti biggrin.gif
SuperMama turėtų padidinti leistinų žinučių kiekį specialiai veltiniui  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nes beveik kas savaitę vis nauja tema atsiranda  mirksiukas.gif
Sraigute, pirštinytės labai labai gražios  wub.gif  thumbup.gif Ir ta nauja pingvinų veislė puiki tiesiog  thumbup.gif Paprasti pingvinai nebūtų tokie mieli ir gražūs  4u.gif
Ir šiaip... Kaip jūs taip dekorą idealiai prikabinat, aš niekaip nesuprantu... Nesigauna man ir viskas...  unsure.gif
Be to kažkaip apleidau veltinį  verysad.gif  Vis per tuos mokslus... O dabar prisėsti niekaip neprisiruošiu  doh.gif Gal kokių "vaistų" žinote  blush2.gif Rankos šąla, kojos šąla, o dirbti nesinori kažkodėl  doh.gif  lotuliukas.gif Gerai, kad bent kepurę seniau buvau pasidarius  smile.gif

Psidaryk riešiklius. mirksiukas.gif rankom ir kojom smile.gif
Atsakyti
o man veltinis visai prabanga tapo verysad.gif grižtu iš mokyklos padarau n.d. paskaitinėju jūsų patarimus dar kelisdarbelius nuveikiu tai žiūrėk ir veltniui laiko nebeliko... doh.gif o kai dabar pasakė, kad kovą iš visų dalykų egzaminuos tai išvis į depresiją pulsiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 01 30, 17:11)
Psidaryk riešiklius. mirksiukas.gif rankom ir kojom smile.gif

Va apie riešiklius rankoms labiausiai ir galvoju ax.gif Su jais turbūt ir vairuoti galima g.gif ta prasme neslysta rankos vairu blush2.gif
Reikia kaupti jėgas ir ryžtą darbui mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bonbonkea @ 2007 01 30, 17:12)
o man veltinis visai prabanga tapo  verysad.gif  grižtu iš mokyklos padarau n.d. paskaitinėju jūsų patarimus dar kelisdarbelius nuveikiu tai žiūrėk ir veltniui laiko nebeliko...  doh.gif o kai dabar pasakė, kad kovą iš visų dalykų egzaminuos tai išvis į depresiją pulsiu  verysad.gif

Žinok nelabai matyt paguosiu, bet taip jau yra biggrin.gif Nuo pat mokyklos laikų mirksiukas.gif Atrodo vienos "mokslo bėdos" atsikratai tai kita užpuola biggrin.gif Tai keli kontroliniai per savaitę, tai egzaminai, tai atsiskaitymai visokie, tai koks nors dar vairavimo teisių laikymas lotuliukas.gif Ir visą gyvenimą taip lotuliukas.gif lotuliukas.gif Mokaisi mokaisi ir mokaisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigutė @ 2007 01 30, 15:27)
Skubu pasigirti sūnaus pirštinėm prie liemenės:

user posted image

user posted image

Pirmoji rankinė, bet jau matėt....

user posted image

ax.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Pamiršau pridurti, jog išrasta nauja pingvinų rūšis: ilgasnapiai žvairieji lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tyčia pacitavau su visom nuotraukom,kad ir naujos temos pirmas puslapis pasipuošęs būtų biggrin.gif
Labai gražus pingviniškasis komplektas thumbup.gif
Tašiukas irgi labai fainas, bet...kažkur jau panašų mačiau ax.gif Gal ir klystu... g.gif

bonbonkea - mokslai šiuo atveju svarbiau mirksiukas.gif Bet norint galima viską suderinti cool.gif
(pati ta šneka,kuriai viską suderinti tikrai nekaip sekasi lotuliukas.gif )
Atsakyti
Pagaliau ir as save papuosiau, kadangi megstu minimalistinius dalykelius ant kaklo, tai jusu teismui pristatau savo salikeli
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 01 30, 17:28)
Pagaliau ir as save papuosiau, kadangi megstu minimalistinius dalykelius ant kaklo, tai jusu teismui pristatau savo salikeli
http://images.bite.l...bf49cf34079.jpg
http://images.bite.l...bf4a2c35f15.jpg

Jeckau koks grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
NUOSTABU wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tapkute @ 2007 01 30, 18:07)
O dabar prisėsti niekaip neprisiruošiu  doh.gif Gal kokių "vaistų" žinote  blush2.gif Rankos šąla, kojos šąla, o dirbti nesinori kažkodėl  doh.gif  lotuliukas.gif


Man nieko daryti nesinori kai esu pervargusi. Pailsėk gerai, aplankyk kokią parodą, palandžiok po garsių vėlėjų puslapius. Po to sugrįš noras velti, pamatysi. mirksiukas.gif 4u.gif .


Sraigute, nerealios pirštinytės su pingvinais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Katinyti, nuostabus šalikėlis. Tik mano akimis žiūrint jis tikrai ne minimalistinis g.gif . Nagi nufotografuok ištiestą. Labai jau smalsu pamatyti ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minesota: 30 sausio 2007 - 16:37
tapkute>>> na jau pastebėjau, kad su mokslais nieko gero nelauk lotuliukas.gif amžinai
vieną akmenį nusimeti nuo kupros, o dar didesnį užridena doh.gif
ievuschka>>>> gerai padarei, o tai aš jau galvojau tas nuotraukytes čia patalpint.... biggrin.gif o derint tai visada sunku... VISADa lotuliukas.gif
Katinytis>>> nuostabus dalykėlis... thumbup.gif va su tokiu net ir vasarą vaikščiočiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 01 30, 17:28)
Pagaliau ir as save papuosiau, kadangi megstu minimalistinius dalykelius ant kaklo, tai jusu teismui pristatau savo salikeli
user posted image
user posted image

4u.gif Niu man neminimalistiškai atrodo, spalvu atžvilgiu, bet viskas puikiai suderinta thumbup.gif

ax.gif Čia mano naujausi. http://doseth.com/ga...e...0&g2_page=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 30 sausio 2007 - 16:40
Sraigute Kokia puiki nauja pingvinų veislė !!!! thumbup.gif lotuliukas.gif
Katinyti - pasakiškai gražus šalikėlis thumbup.gif
Atsakyti