Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis


1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis
6 dalis
7 dalis
8 dalis
9 dalis
10 dalis
11 dalis
12 dalis
13 dalis
14 dalis
15 dalis
16 dalis
17 dalis
18dalis


Trečioje ir ketvirtoje dalyje daugiausia informacijos apie vėlimo techniką
Kaip velti skrybėlę
Kaip velti skylėtą šalį
Kaip velti batukus
Kaip velti kilimėlį

na ir aišku mūsų mylimasis veltinio forumas


Naujokams: prieš klausdami pasižiūrėkite ankstesnėse veltinio dalyse ar apie tai nebuvo kalbėta, taip pat visą pradedančiajai reikalingą informaciją rasite veltinio forume


Veliame toliau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonbonkea: 02 kovo 2007 - 10:39
Merginos ačiū visoms už gerus žodžius mano rankinei ax.gif taip malonu rolleyes.gif

o žaisliukas tai vėžliukas gal ir nelabai panašus, bet toks gavosi blush2.gif

Diva šalis kaip visada nerealu, jau bręsta noras ir man pabandyti ale kad žiema lyg ir baigias g.gif nu bet iki kitos tai tikrai pabandysiu, o dabar veliu kepurę, bet žiūriu su vilna apsiskaičiavau būsiu per plonai išsidėliojus, bet i pirti gal tiks, ar reikia storesnes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugile: 02 kovo 2007 - 10:48
pradėjau leisti savo berniuką darželin sad.gif grįžusi užsiiminėju savigrauža ir dar užsiimu savęs "plakimu" adatėlėm badau ir kaip visada piršukai kenčia-jaučiuosi taip nuodemę išpirkinėjanti smile.gif
user posted image
user posted image
ir savim neatsidžiaugiu, nes tikrai maniau, kad jau į šunį panašus nebus hihihi.gif
oi prieš Vita V, ievucka žemai lenkiu galvą ir ne tik. keik kantrybės ir laiko doh.gif laiko, laiko laiko......
gugile - bet toks šalis nepamainomas vėsiais vasaros vakarais, sėdint kokioj Nidoj lauko kavinėj prie marių rolleyes.gif aš be skarų, didelių, plačių ir vasarą nepaseinu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 02 kovo 2007 - 10:55
fainas ciuciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 03 02, 10:53)
pradėjau leisti savo berniuką darželin sad.gif grįžusi užsiiminėju savigrauža ir dar užsiimu savęs "plakimu" adatėlėm badau ir kaip visada piršukai kenčia-jaučiuosi taip nuodemę išpirkinėjanti  smile.gif
user posted image
user posted image
ir savim neatsidžiaugiu, nes tikrai maniau, kad jau į šunį panašus nebus hihihi.gif
oi prieš Vita V, ievucka žemai lenkiu galvą ir ne tik. keik kantrybės ir laiko  doh.gif laiko, laiko laiko......
gugile - bet toks šalis nepamainomas vėsiais vasaros vakarais, sėdint kokioj Nidoj lauko kavinėj prie marių  rolleyes.gif  aš be skarų, didelių, plačių ir vasarą nepaseinu  ax.gif


Fainutis thumbup.gif
ir nukentėję pirščiukai matyti, niu bet gi nereikia taip jau žalotis, vaikams pačioj pradžioj darže būna daug geriau nei tėvams tuo periodu, laikykitės 4u.gif
Atsakyti
Bonbonkea - šaunuolė kaip visada, ačiū už naują temelę biggrin.gif kad namie sėdi galima spręst,jog dar sergi.Jei taip-sveikatytės tau 4u.gif

Diva-gražus,šiltas ir jaukus tavo šalis smile.gif
Aš irgi norėčiau didesnius daiktus velt, pas mane-vilnos daugybė, visokių spalvų spalvelių atspalvėlių doh.gif Tik kad visų - po trupučiuką, daugiausiai - kokių 50gr vienos spalvos, o bendrai pasvėrus-tai ojojoj kiek būtų lotuliukas.gif
Kiek reikia turėt namuos vilnos,kad kaskart didelį daiktą nuvelt būtų galima ir dar pasirinkt-kokios čia spalvos šiandien norėčiau?
Ir klausimas visoms-kaip sandėliuojat vilną? Laikot medžiaginiuose, polietileno maišuose ar kokiose nors dėžėse? Jei turėčiau daug vietos, sukraučiau pagal spalvas ir atspalvius į plastikines sandariai uždaromas dėžes(pilna JYSK parduotuvė tokių) ir vieną ant kitos sudėčiau į piramides. Bet kambarys kaip sandėlys atrodytų lotuliukas.gif O balkone turbūt sudrėktų,kaip manot?

Linada - fainuolis šuniukas wub.gif Ir poza tokia išieškota mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 02 kovo 2007 - 11:03
QUOTE(ievuschka @ 2007 03 02, 11:00)
Ir klausimas visoms-kaip sandėliuojat vilną?

Linada - fainuolis šuniukas wub.gif Ir poza tokia išieškota mirksiukas.gif

na ax.gif aš ne pati išieškojau pozą. man reikia pvz turėtį, iš galvos neišeitų išvis smile.gif
o vilną laikau celofaniniuose maišuose pagal spalvas, sandeliukyje - namie tokį turim.ta prasme ne rusy laikau
ir pamiršau saldainiui - bonbonkei padėkoti, kad baigus aną temą iškart yra kur pliurpti drinks_cheers.gif
Atsakyti
linada - ciuckis- fainuolis thumbup.gif wub.gif
ievuschka - vilnele, kaip ir mezgimo siūlus ir kitus rankdarbių reikmenis "sandeliuoju" būtent tose dėžutėse iš JYSK. Patogu - jos pusiau persišviečiančios , todėl nereikia raustis po visas ieškant ko nors. Stovi sau kamputyje viena ant kitos ir kambario vaizdo nė kiek negadina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 03 02, 11:00)
Bonbonkea - šaunuolė kaip visada, ačiū už naują temelę biggrin.gif  kad namie sėdi galima spręst,jog dar sergi.Jei taip-sveikatytės tau 4u.gif


Ir klausimas visoms-kaip sandėliuojat vilną? Laikot medžiaginiuose, polietileno maišuose ar kokiose nors dėžėse? Jei turėčiau daug vietos, sukraučiau pagal spalvas ir atspalvius į plastikines sandariai uždaromas dėžes(pilna JYSK parduotuvė tokių) ir vieną ant kitos sudėčiau į piramides. Bet kambarys kaip sandėlys atrodytų lotuliukas.gif O balkone turbūt sudrėktų,kaip manot?

Linada - fainuolis šuniukas wub.gif Ir poza tokia išieškota mirksiukas.gif



QUOTE(linada @ 2007 03 02, 11:08)
na  ax.gif aš ne pati išieškojau pozą. man reikia pvz turėtį, iš galvos neišeitų išvis smile.gif
o vilną laikau celofaniniuose maišuose pagal spalvas, sandeliukyje - namie tokį turim.ta prasme ne rusy laikau
ir pamiršau saldainiui - bonbonkei padėkoti, kad baigus aną temą iškart yra kur pliurpti  drinks_cheers.gif


ačiū už linkėjimą pasveikti... rolleyes.gif temą juk nesunku sukurti, tai jokiu bonbonkių man nereikia lotuliukas.gif o bent jau aš kadangi vilnos daug neturiu gal tik apie kokį kilogramą bendrai paėmus, tai sudėjau viską į maišiukus ir spintoje yra toks išvažiuojantis stalčius-dėžę,tai ten viską sumečiau rolleyes.gif
beje ciucikas nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2007 03 02, 11:11)
ievuschka - vilnele, kaip ir mezgimo siūlus ir kitus rankdarbių reikmenis "sandeliuoju" būtent tose dėžutėse iš JYSK. Patogu - jos pusiau persišviečiančios , todėl nereikia raustis po visas ieškant ko nors. Stovi sau kamputyje viena ant kitos ir kambario vaizdo nė kiek negadina  ax.gif


Aš kažkada iš JYSK nusipirkau didelę pintą dėžę su dangčiu, tai galvojau-išvis dekoratyvu net kambary bus.Taip ir yra, tik kai reikia ką rast,viską išverčiu,randu ir vėl atgal sukraunu. Bet vienos jau nebeužtenka,tai visur dar prikaišiota-ir tamsuke, ir laisvam kampe už sofos maišas. Reiktų rimčiau į šį reikalą pažiūrėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 03 02, 12:30)
Aš kažkada iš JYSK nusipirkau didelę pintą dėžę su dangčiu, tai galvojau-išvis dekoratyvu net kambary bus.Taip ir yra, tik kai reikia ką rast,viską išverčiu,randu ir vėl atgal sukraunu. Bet vienos jau nebeužtenka,tai visur dar prikaišiota-ir tamsuke, ir laisvam kampe už sofos maišas. Reiktų rimčiau į šį reikalą pažiūrėt lotuliukas.gif

Žinai aš jau esu nusitaikiusi į 70 litrų talpos dėžę su ratukais (irgi yra JYSKe), nes kažkaip vis kaupiasi tos priemonės, perkasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sudėsiu ten vilnelę - bus patogu iš kambario į virtuvę vežiotis lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 02 kovo 2007 - 11:50
QUOTE(Rubberneck @ 2007 03 02, 11:11)
linada - ciuckis- fainuolis thumbup.gif  wub.gif
ievuschka - vilnele, kaip ir mezgimo siūlus ir kitus rankdarbių reikmenis "sandeliuoju" būtent tose dėžutėse iš JYSK. Patogu - jos pusiau persišviečiančios , todėl nereikia raustis po visas ieškant ko nors. Stovi sau kamputyje viena ant kitos ir kambario vaizdo nė kiek negadina  ax.gif



Niu ciuckis koks jaukus wub.gif


O aš nusipirkau Senukuose didelę plastikinę dėžę su dangčiu ( kiek L nepamenu, bet didelė smile.gif ), o į ją jau kraunu vilną maišiukuose, karoliukams ir kitoms smulkmėms nusipirkau pora dėžučių smulkmenoms ( tokios tipo varžteliams) ir riogso ta dėžė kampe, bet tvarka ir niekam netrukdo, vaikas tik vis kėsinasi biggrin.gif
Atsakyti