Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

Peržiūrėjau visas panašias temas,bet atsakymo neradau unsure.gif
Kai bandau įdėti nuotraukytę,man vis rašo:
Jums neleidžiama naudoti tokio paveikslėlio plėtinio. Teisingas formatas yra: http://www.www.super...om.org/logo.gif, ir neteisingas formatas yra: http://www.www.super...logo.pirmas.gif
Ką aš darau blogai?


**********

Papildymas


Kaip skelbime prisegt nuotrauką?

Jei spaudžiant kodą img rašo error, ką daryt skaityti čia


Nuotraukų redagavimo programos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 26 rugsėjo 2008 - 09:14
Supermama Tau neleidžia pridėti nuotraukytės dėl to, kad neesi surinkusi 100 žinučių. Įdėti nuotraukytę galėsi tik tada, jei jau kažkur tinkle tas nuotraukas esi sudėjusi pvz. bangoje. Antras dalykas, nuotraukytės pavadinime negali būti keli taškai.
Atsakyti
Aciu,Almusia.Tik kad as ir bandau nuotraukytes deti is bangos.Visa beda tame,kad kai tik iklijuoju nuotraukos adresiuka i IMG lentele,tai ir meta ta pati uzrasa blink.gif
Atsakyti
atleiskint bet niekaip nesuprantu kas ta banga.Labai noreciau ideti savo mazytes nuotraukyte i "stai mes kokie"skyreli bet net nezinau nuo ko pradeti sad.gif

Gal patarsi kas man kvailelei? blush-anim-cl.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(janko @ 2005 01 03, 00:01)
atleiskint bet niekaip nesuprantu kas ta banga.Labai noreciau ideti savo mazytes nuotraukyte i "stai mes kokie"skyreli bet net nezinau nuo ko pradeti sad.gif



http://www.supermama...?showtopic=6591
Atsakyti
dabar man paaiskinkit del tu nuotraukyciu.visada dejau tas nuotraukas ir buvo gerai,bet kazkas atsitiko ir nebegaliu idet nors parasyta kad galiu prisegt faila apie 2.7 mb.raso kad per dideles nuotraukos arba per daug ju dedu,nors nuotrauka tik 60 kb.man kazkas parase kad gal perdaug nuotrauku yra prideta,tai as jas istryniau(aisku toje temoje dingo nuotraukytes)bet vis tiek negaliu idet.nezinau ar supratot ka norejau parasyti,bet gal vis tiek padekit.gal galit parasyt ir isaiskinti man i asmenine zinute.aciu
Atsakyti
o man ar galetumet kas paaiskint - vienose temose, kai noriu parasyt atsakyma, matau ta nuotraukos prijungimo langeli, o kitose - ne. Kodel taip yra? nes yra tema, kurioje noreciau idet nuotrauka, bet deja negaliu.
Atsakyti
[quote=tindi,2005 01 04, 23:43]
dabar man paaiskinkit del tu nuotraukyciu.visada dejau tas nuotraukas ir buvo gerai,bet kazkas atsitiko ir nebegaliu idet nors parasyta kad galiu prisegt faila apie 2.7 mb.raso kad per dideles nuotraukos arba per daug ju dedu

Jo, ir man tas pats. Na niekaip neprisega nei 1 foto, nors tikrai nera ji per didele sad.gif Nieko nesuprantu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2005 01 04, 23:43)
,nors nuotrauka tik 60 kb

Nu nuotrauka turi buti iki 30 KB wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saltmėtė @ 2005 01 05, 00:05)
o man ar galetumet kas paaiskint - vienose temose, kai noriu parasyt atsakyma, matau ta nuotraukos prijungimo langeli, o kitose - ne. Kodel taip yra? nes yra tema, kurioje noreciau idet nuotrauka, bet deja negaliu.

Todel kad si galimybe pritaikyta tik keliose temose - "stai mes kokie", "skelbimu lenta", berods dar "gyvunu" skyrelyje rolleyes.gif
Atsakyti
yess.gif yess.gif yess.gif
Vakar kelias valandas kankinausi frusty.gif , vienoj temoj paskaiciau, kitoj ... ir pavyko idet foto clap.gif clap.gif Aisku nervu man kainavo laugh.gif
Aciu Supermamai, Viksreliui, Auges ir kitoms forumietems uz kantrius ir detalius paaiskinimus wink_3.gif
Aisku as vis tiek galu gale kazkaip savaip padariau (fotkes tvarkiau ne per Photo paint'a, o kazkokia kita Window'sine programa, kuria visai netycia atradau kompe pas save) doh.gif Ir pasirodo mano nuotraukos tikrai per dideles buvo doh.gif doh.gif Tiesiog mane supainiojo tas dydis (virs 2 MB ar pan.), kuris prie langelio "Browse" (kai, pvz., nori idet foto i skelbimus) nurodytas - jis is tikruju turi buti zymiai mazesnis - 30 KB smartass.gif
Vnz., pajutau neapsakoma malonuma, kai pavyko tai, ko norejau lithuania.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tagulia: 06 sausio 2005 - 08:53
QUOTE(viksrelis @ 2005 01 05, 22:55)
Nu nuotrauka turi buti iki 30 KB wink.gif

o kodel vienom eina ideti didesnes nuotraukas, o kitom tik 30 kb??? kiek zinuciu reikia surinkti? va, pvz - prasau pasiziureti ČIA man leidzia ideti tik viena nuotrauka, ir tai tik iki 30 kb, o Westa idejo tas pacias nuotraukas -tik galejo det stambesnes (daugiau kb) ir daugiau foto i viena zinute ??? kodel taip yra? nuo ko tai priklauso? g.gif
Atsakyti