Įkraunama...
Įkraunama...

Konstruktyvus (pozityvus)mastymas.II dalis

Tai turim II dali!! birthday.gif

VALIO aktyvistems-bendramintems-besidziaugianciom gyvenimu-su zyburiukais akyse! mirksiukas.gif

Maloniai bendravom praeitoje temoje... Kazka uzdegem..kazkam patarem, padejom... Kai paciam gerai- negaila! thumbup.gif

Tad siulau kita potekste konstruktyvaus (pozityvaus) mastymo:
uzteks dejuoti, gerai? Liudesiu, neaiskumams nuvyti tegu gimsta kita tema. O cia sypsokimes-girkimes-uzsiveskim ir uzveskim!:ploja:

Susidare ispudis, kad siam etapui ir pavasario pradziai tiktu kelios rastos mintys:

victory.gif Gali būti, kad Dievas nori, jog mes sutiktume netinkamus žmones iki tol, kol sutiksime tą vienintelį, kad kai tai atsitiks mes būtume už tai dėkingi.

victory.gif Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.

victory.gif Visada atsiras žmonių, kurie suteiks tau skausmą. Reikia ir toliau tikėti žmonėmis, tik būti truputį atsargesniais...

victory.gif Nedėk šitiek pastangų, patys geriausi dalykai atsitinka netikėtai.

Tai iki maloniu...
Atsakyti
busVakare, paskaiciau tavo mintis pirmoj temoj thumbup.gif net uzsinorejau tave i pasimatyma pakviesti, pabendrauti gyvai ax.gif
Atsakyti
*plepute, ("O, Jezau!", pagalvojau) bigsmile.gif bigsmile.gif
Dar taip nebuvo...pasimatymas.. Siaip as labai atvira visokiems pasibendravimams. Net labai. Duok tik!
Kas cia per ta stebuklu salis, kur gyveni? Bandau ryskintis vieta...
Atsakyti
[font=Arial]SUPER, kad yra II tema... wub.gif
Man ši temelė labai patinka... biggrin.gif

Papildyta:
...Kaip faina, aš irgi noriu susitikimo 4u.gif wub.gif
[/FONT]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 123456: 19 kovo 2007 - 10:59
QUOTE(busVakare @ 2007 03 19, 10:42)
*plepute, ("O, Jezau!", pagalvojau) bigsmile.gif  bigsmile.gif
Dar taip nebuvo...pasimatymas.. Siaip as labai atvira visokiems pasibendravimams. Net labai. Duok tik!
Kas cia per ta stebuklu salis, kur gyveni? Bandau ryskintis vieta...


Pazadu, kad tokio pasimatymo tu dar nebusi macius mirksiukas.gif
O apie stebuklu sali papasakosiu vakare, nes dabar turiu ruostis i susitikima su klientu... ax.gif
Visom sekmes ir daug stebuklu thumbup.gif
Atsakyti
..man irgi patinka.. O kodel?
Man del to, kad kazkaip rastu ivardini savo mintis, sau primeni tiesas, o dar geras upas, o dar i pasimatymus kviecia bigsmile.gif

Siandien patiko mintis:"Nemirk, kol Tavyje dar skamba muzika..."

As dar tiek daug noriu! Kazkaip lenda i galva Tango sokiu pamokos...Ech, laiko nera, bet taip noreciau! Kaip ir dekupazo kursai, veltinis, noriu skaityti eiles renginiuose, noriu anksti atsikelus is jogos pratimus daryti, noriu is megejiskos fotografijos prie profesionalios pereiti ir tureti savo paroda, noriu 3 vaiku, noriu isibegejusio savo turizmo, perskaityti kalna knygu, susipazinti su mano "dievuku" (kas raso ipatingas pasakas vaikams!!), isvystyti drauges dizainus i uzsieni, isversti knyga, igarsinti savo versta filma...Kada viska spet?.. Nemirstu, vadinasi...Muzika skamba..

(einu dirbt, o ne svajot.Ikiuks)
Atsakyti
BusVakare, aš Tavimi l. žaviuosi, blush2.gif beje, Tavo norai labau jau primena manuosius... 4u.gif
Kaip šaunu!!!

Aš taip pat dievinu fotografiją ir viską, kas nors trupučiu su ja susiję...Ir dabar jau svajoju apie pavasarį ir kaip aš vaikštau po miestą ar mišką ir viską iš eilės įamžinu kaip tą nuostabią akimirką... wub.gif Noriu būti laiminga ir šypsotis gyvenimui.. wub.gif Žinau, kad tada ir JIS man šypsosis..
Atsakyti
lotuliukas.gif tai gal ir su Tavim 123456 pasimatyma padarom bigsmile.gif
Vilniuj busiu nuo geguzes laaaaaaaabai daznai..
Atsakyti
SUPER.

Gal dar kažkas prisijungs, būtų l.l. faina.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(123456 @ 2007 03 19, 10:51)
...Kaip faina, aš irgi noriu susitikimo  4u.gif  wub.gif
Na, kadangi tu Vilniuje, tai mes visai greitai galetume tai padaryti mirksiukas.gif Tik problema yra tame, kad kaip tik Vilniuje as nerandu laiko net geriausiems draugams, vis begu kazkur doh.gif Kaune turiu zymiai maziau draugu, tai ir surizikavau pakviesti i pasimatyma busVakare. Busiu Kaune jau sia savaite. Bent jau taip planuoju rolleyes.gif

Mano klientas perkele susitikima, todel staiga gavau laisva valanda, kuria nusprendziau praleisti taip, kaip siuo metu norisi. T.y. pabendrauti supermamoj sokiai.gif

Stebuklu salis... Apsigyvenau joje visai neseniai... kazkur nuo siu metu sausio pradzios. Is tiesu tai jau seniai norejau pakeisti gyvenamaja vieta, vis man kazkas netiko ir nepatiko, todel viena diena susikroviau lagaminus, atsisedau i pirma pasitaikusi autobusa ir atvaziavau i ... fantastiska sali. Sali, kurioje pildosi norai. Sali, kurioje mintys ateina i sviecius ir atnesa su savim stebuklus. Sali, kuriai patinka daryti man staigmenas. Sali, kurioje kiekviena diena sviecia saule. Si salis - tai AS. Tai MANO pasaulis. Kiekviena ryta istiesu rankas i dangu ir zinau, kad jis priklauso man...


Pati nesupratau, ka parasiau. Bet va atsisedau ir parasiau. Vakar uzsinorejau paskraidyti, o siandien jau gavau sparnus biggrin.gif
Atsakyti
Kaip faina! Man pradėjus teigiamiau mąstyt ir norai pradėjo realizuotis ax.gif
Aš irgi kaip BusVakare ir 123456 mąstau apie fotografijos kursus, šokių pamokas, joga, veltinį, o kur dar kaugės manęs laukiančių knygų, spektaklių, filmų, kelionių ir tt ir tt...

jei nieko prieš, tai... ir aš gegužę prie jūsų prisijungčiau... ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
*Plepute*, kaip nuostabiai Tu parašei apie Stebuklų šalį...
ŠAUNUOLĖ. biggrin.gif

Norėčiau susitikimo, nesvarbu, kada jis būtų.. 4u.gif

Papildyta:
Kaip faina, kad mūsų daugėja.. lotuliukas.gif
Atsakyti