Įkraunama...
Įkraunama...

Konstruktyvus (pozityvus)mastymas.II dalis

Laimė – ne stotis, į kurią atvyksti, bet keliavimo būdas.
Papildyta:
QUOTE(Vijurka @ 2007 03 30, 18:06)
ne rublį, o litą, eurą...hihihi.gif
p.s. aglasitie vies spisok, pozaluista lotuliukas.gif


lotuliukas.gif

dauguma minčių kandžios ir susijusios su vyrų moterų santykiais biggrin.gif

worde 11 lapų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 30 kovo 2007 - 17:09
Bijau, kad paliksiu vienas. Begu tu blynu kept...

Is serijos "Protinga Moteris" cia kur popiet issiliejau...
Pas mus didelis balkonas 4-am aukste. Uzuolaidu kaip ir nereikia, nes per visa buta, kastonu medziai. Tai kaip ir sodo nereikia. O balkone galima kava gert ir kastonus stebet. Bet ziemos metu balkonas atlieka kita funkscija. Ten kazkaip alaus bonkes susikaupia... g.gif Ima ir susikaupia. g.gif Pries kelias dienas cystinau langus, buta. Ir taip svelniai atsidusau: "Jau galetume balkone kaip ir pusryciauti...flirt.gif " Ir taip gudriai nusisypsojau.. wink.gif Gerai , kad vyras supratingas, iskart namioka ponel... Tai va, dabar bonkes i dezes krauna. Jam alus, man kokie tai apelsinai. Itariu, kad uz bonkes daug gausim!!! mirksiukas.gif


Mes pergyvename, kai pametame rublį, bet nė kiek nesijaudiname kasdien švaistydami be reikalo brangias gyvenimo minutes. Dar viena rimtuole!Savaitgalis arteja..! Bajm, susikibkit su Vijurka rankom ir i kina varykit!
Papildyta:
Tai zengiam susikibusios i III dali?
Atsakyti
deja, aš varau į anglų pamoką biggrin.gif
penktadienio vakarą tongue.gif

bet tai malonumas
labai noriu prancūzų mokytis, bet niekur nerandu medžiagos, kad galėčiau užkibti unsure.gif
Papildyta:

dar mintis

Jei manytum, kad esi laimingas – juo būtum.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 30 kovo 2007 - 17:19
as tai anglu kalboj savamoksle. Pradejus buvau ispanu. Labai suzavejo!!!Ir nera sudetinga kalba, bet kai nera kur vartoti, ir uzsimirsta.. Prancuzu irgi myliu. Galeciau klausytis ir klausytis. Ypac Patricia Kaas..Sprechinu vokiskai..
Atsakyti
dar ...

Laimė – vienintelis daiktas, kuris dauginasi, jei ja daliniesi.
Atsakyti
Mes labai speriai situ temu baigem. Atidaryta buvo kovo 18d. Tai ka reiskia?? Tapom priklausomos? Nei dienos be supermamos? g.gif
Papildyta:
Viskas. Vijurka, Tu cia su savimi pasikalbek bigsmile.gif , o as jau rimtai einu blynu kept. Susitiksim III dali. Ciau braskes!!
As ziauriai Jumi visas megstu tongue.gif
Ir ateis ta diena, oi, kaip greit ateis, kai susitikimo vieta bus kur nors Gedimino prospekto lauko kavinej.
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 03 30, 17:18)
labai noriu prancūzų mokytis, bet niekur nerandu medžiagos, kad galėčiau užkibti unsure.gif
Papildyta:

Ma tai prancūzų nea, gal todėl kad mokykloje "graužiau", labai jau kietą mokytoją turėjau ax.gif Bet nei dainos, nei kalba manęs ko tai "nekabina" schmoll.gif Man kalba produktyvi turi būti, o dabar nesugalvoju, kur ją pritaikyt būtų galima, štai anglų - kitas reikalas tongue.gif Reiks kibti kada, busVakare, būsiu ir aš savamokslė 4u.gif

busVakare, o tavo noras pusryčiauti balkone - liuxovas, aš tai va svajoju kada savo namuko balkoniuke ar terasoje kavą gurkšnoti, knygą skaityti ir katiną glostyt biggrin.gif
O tu namo nenori? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 30 kovo 2007 - 17:29
kas naują temą užveda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 03 30, 17:26)
kas naują temą užveda? g.gif

busVakare blynus kepa, tai soti ir laiminga ir naują dalį atidarys Nr. 3 gathering.gif
Dėl priklausomybės, tai tu,busVakare, gal kažkiek ir teisi. Bet dar turiu pastebėjimą, kad ši tema POPULIARI, norisi ir norisi į ją grįžti, o gal norisi kažką pasakyti, kai žinai, jog tavęs klausosi ax.gif
P.S. bet temos šios aš neuždarinėsiu, pabūsiu kukli, sakys:-atėjo ir eterį užėmė, jau ir taip šiandien čia manęs labai daug tongue.gif blink.gif
Susitiksime mergaitės trečioje dalyje thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 30 kovo 2007 - 17:42
As namuose ir esu mirksiukas.gif Ir blynus kepu, ir saskaitas israsineju, ir su jumis plepu, ir pro balkona i kastonus ziuriu, ir savi emailus atsakineju, faxus siuntineju, Jahovos liudininkes priemiau. Ir viskas tai namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti