Įkraunama...
Įkraunama...

Konstruktyvus (pozityvus)mastymas.II dalis

a kodel is pajurios nieko ner ax.gif
Atsakyti
Turėtų anksčiau ar vėliau atsirasti... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos Saunuoles!
As lankiau psichonomikos kursus. Ir ten suzinojau apie teigiamo mastymo Poveiki.
Tada teko keisti gyvenamaja vieta. Siuo metu, Vilniuje, esu vienut vienutele. Ir deja gyvenimas toks kad kursu neuzteko ismokti teigiamai mastyti. Esu uzvedusi tema apie L.L. Hay knygas,jos kartais man padeda. Gal zinot, kur Vln rasti panasiu susiburimu? Beje prie jusu irgi prisijungciau... Jei tik priimsit toki liudna seseli kaip as........
Atsakyti
BŪTINAI!
Ir visai TU ne šešėlis 4u.gif Imk balionėlį, kad linksmiau būtų.. wub.gif

O liūdesys nėra blogas dalykas, visos mes kartais paliūdim, tik nereikia jo per daug įsileisti, nes tada jis mėgsta mūsų širdutėse pabūti Karaliumi.
Atsakyti
Po darbelio leksiu i knygyna. Ieskoti tos knygos, apie kuria kalbejot 1dalyje temos.
Atsakyti
QUOTE(Palomita @ 2007 03 19, 14:54)
Sveikos Saunuoles!...Beje prie jusu irgi prisijungciau... Jei tik priimsit toki liudna seseli kaip as........

Junkis- pamatysi, net nepajusi- pabuvusi porą savaičių su čia esančiom mergaitėm- bus vis geriau ir geriau- man taip buvo 4u.gif
Atsakyti
nu va, pasitraukiau valandziukei kitai, o cia tokios teigiamos emocijos!!!
Zinot ka dariau? Fotkinau savo bute dvi drauges-nestukes tongue.gif

Plepute, kada zadi buti Kaune? Reiktu tokiu atveju pasiderinti laika, nes si savaite pas mane aplipdyta darbais, seminarais. Beje, nuo 24d. bunu Vilniuje iki pirmadienio vakaro. Gimtadienis ir Vilniaus dvasia... Bet pirmadieni, vyras tures seminara, o as lakstysiu del derybu po viesbucius, tad gal kur kavos? Siulom...


Argi nenuostabu, kad mes taip sauniai draugaujam? Kas prisijungs dar?
Atsakyti
QUOTE(Palomita @ 2007 03 19, 14:54)
Sveikos Saunuoles!
As lankiau psichonomikos kursus. Ir ten suzinojau apie teigiamo mastymo Poveiki.
Tada teko keisti gyvenamaja vieta. Siuo metu, Vilniuje, esu vienut vienutele. Ir deja gyvenimas toks kad kursu neuzteko ismokti teigiamai mastyti. Esu uzvedusi tema apie L.L. Hay knygas,jos kartais man padeda. Gal zinot, kur Vln rasti panasiu susiburimu? Beje prie jusu irgi prisijungciau... Jei tik priimsit toki liudna seseli kaip as........



kas cia per knygos?
Atsakyti
Jei susitikimas vyks pietų metu - man niekaip nepavyktų verysad.gif
Atsakyti
nieko tos knygos. Lengvos, bet teigiamos...
Papildyta:
Tai nestresuokim del susimatymu tongue.gif dar ne laikas bigsmile.gif

Pasidziaugsiu: is 53 uzklausimu, manim susidomejo jau 7 agenturos! Buvau lengvai supanikavus (ai, del ivairoves mirksiukas.gif ), bet jutau, kad klientura uzkibs. Vel tas sviesus mastymas ir nuojauta! Palaipsniui kimba. Reikia skaiciuot kainas..Bet as su jumis!
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 03 19, 16:27)
nieko tos knygos. Lengvos, bet teigiamos...
Papildyta:
Tai nestresuokim del susimatymu tongue.gif dar ne laikas  bigsmile.gif

Pasidziaugsiu: is 53 uzklausimu, manim susidomejo jau 7 agenturos! Buvau lengvai supanikavus (ai, del ivairoves mirksiukas.gif ), bet jutau, kad klientura uzkibs. Vel tas sviesus mastymas ir nuojauta! Palaipsniui kimba. Reikia skaiciuot kainas..Bet as su jumis!


sakiau gi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O sitas mastymas Meileje irgi padeda?
Atsakyti